Kinek lesz több Grand Slamje 2023 végén?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kinek lesz több Grand Slamje 2023 végén?

Roger Federer 20 győzelemmel, Rafael Nadal 17 győzelemmel és Novak Djokovic immár 15 győzelemmel vezetik a Grand Slam-győztesek ranglistáját. Az Unibetnél fogadhatsz, hogy miként fognak tovább alakulni ezek a fontos statisztikai számok a jövőben.
Három hosszútávú speciális ajánlat vár rád:

Djokovic Grand Slam-győzelmeinek száma 2023 végére:
20.5 Felett: 2.00
20.5 Alatt: 1.77
   
Federer Grand Slam-győzelmeinek száma 2023 végére:
20.5 Felett: 2.65
20.5 Alatt: 1.45

2023 végere kinek lesz a legtöbb Grand Slam-győzelme:
Roger Federer: 2.10
Rafael Nadal: 6.00 
Novak Djokovic: 2.40


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.01.31. (08:05).

Fedex 20.5 alattja elég tutinak néz ki. Mennyi lehet a max tét?

Idézetet írta: petercrouch Dátum január 31, 2019, 15:37:06
Fedex 20.5 alattja elég tutinak néz ki. Mennyi lehet a max tét?

Wimbledonban azért még lesz sansza nyerni. Ha előtte okosan beosztja az erejét és az első pár fordulót lehozza 3 szettben, akkor szerintem ott lesz az ő utolsó GS győzelme.

Idézetet írta: Gorriaran Dátum január 31, 2019, 16:06:28
Wimbledonban azért még lesz sansza nyerni. Ha előtte okosan beosztja az erejét és az első pár fordulót lehozza 3 szettben, akkor szerintem ott lesz az ő utolsó GS győzelme.

Neki inkább már a TOP10 a prioritás (emiatt indulhat most is a Garroson). Na meg nehezen hiszem, h 2023-ig ütő lenne a kezében. Ha meg lesz is, füves borításon azért Djoko is ott van, Sascha is felnőhet oda és Nadal se jön zavarba. Túl nagy a konkurencia ahhoz, h az 1,45-ben ne legyen érték.

Ok, ez full igaz, de egyrészt biztos nem enged rá 30-50 ezernél többet, bár ne legyen igazam, végül is számlája válogatja. Másrészt 4 évig áll benn a pénzed, harmadrészt meg sosem tudni, mikor gondol egyet az unibet, aztán zárja be a magyar piacot. Egyébként tényleg csábító, de hát nekem már az egy éves long term is nagyon hosszú  ;D