OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vidi-Dudelange
első fi Vidi góljai 1.5 felett 4.40 (bwin)

Nem nagyon izgat fel, hogy emelkedett a hazai szorzó, ezt a luxemburgi csapatot félidőre térdre kell kényszeríteni, aztán a másodikban szopatni.


holnapi F1-re:

Vandoorne nem fejezi be a versenyt @ 4.00 bwin
Pénteken szar volt a kocsi, most is az, de 10 kört épp ment. Mondjuk lassan, de ment. Holnap valószínűleg nem fog.

15.5 versenyző alatt lesz a versenyt befejezők száma @ 2.10 bet365
Ugye nincs az az Isten, hogy a két MCL33-as közül egy ne essen ki, de a két Williams közül is el fog szállni egy. Itt valamilyen meghibásodás lesz ennél a két istállónál.
Verstappen körül mindig történhet valami, ahogy a két Force pilóta is rég rosszalkodott már. Hamilton váltója beszart az időmérőn, ezért valahonnan a végéről rajtol, most mindegy, hogy 14. heyről vagy 20.ról, de át kell rágnia magát a mezőnyön. elvileg ma nem is érezte jól magát, ez játszhat közre, hogy keményen megkínálta a kerékvetőt edzésen, emiatt szállt el valami a kocsiban. Frusztráció bejátszik nála, előző versenyén sem volt jó a karmája, vagy mi a pöcs.
Meg lehet egyéb pity-puty is, hogy szakmailag fejezzem ki magam, és ahogy nézem, ilyen 20-45% esőt jósolnak a verseny időpontjára, nem zárható ki esős verseny sem, ami még megbolondíthatja a versenyt.

Illetve elég szűkös pálya, előzni meg ugye kéne, egy frusztrált Ham, egy eszement Verstappen bőven belepukkanhat valakibe.

Mindkét tipp 10-10K-val ment, ugye jöhet mindkettő ideális esetben, meg legrosszabb esetben egyik sem.

ill még 5K-t szétdobtam mindenféle nagy szorzóra, de azokban sok logika nincs, csak szerencsejáték, így azt max utólag a bejött topicban mutatom, ha meg semmi sem akad, akkor örök homály fedi

#3767 július 28, 2018, 12:28:05, oakland23
Marburg-TE
női kosár, egyetemi játékok.
Kezdés, 13:00, bwin live felületen már kinn van a meccs

helyosztó meccs, a 9. hely megszerzése a tét, tehát nagyjából semmi. Elvileg esélyesek vagyunk, viszont szerintem nincs az oddsokba kalkulálva, hogy a TE-ből két játékos méghozzá két igen ponterős játékos hazautazott (gondolom nem fegyelmi okokból, valószínűleg felkészülés, vagy egyéb célból, ezt nem tudom) Viszont lényeg, hogy ketten nincsenek, 9-es rotációval lesz megoldva a meccs. 9 ember persze bőven elég, de két jó játékos vált ki.
3.80 a MArburg szorzója, nekem egy patront megér, ráadásul a TE ritmusa is megtörhetett, a szerb egyetemet kizárták egy játékos jogosulatlan szereplése miatt, ezért ahogy a wbasket is írta, a csapat a szünnapon bulizott  ;D
Lehet benézem, de 3.80-on egy patront megér a Marburg győzelme. Bwinen 3.80, bet365-ön 'csak' 3.30.

Nem tuti, lehet lazán nyer így is a TE, de azért lazán jöhet is

F1-Magyar Nagydíj

Hány különböző versenyző fog az élen állni a nagydíjon (A pole pozíció is vezetésnek számít. Csak akkor számít egy versenyző élen állónak, ha az első helyen halad át a célvonalon.)
Tipp: Több mint 1,5 @ 1.20 (bwin/sportingbet)

Nagy tétes tipp, itt azért több versenyző áll majd az élen.
Eleve Hamilton rajtol az élről, talán az első kört élen zárja, meg utána még párat, ha igaz, ultralágyakon rajtolnak el, és a Merci eléggé 'eszi' az ultralágyakat. Szerintem ma nem lesz eső, ellenben kurva nagy meleg és pára. A Mercik gyilkolják az ultralágyakat. Eleve száraz és meleg időben szabadedzéseken csak a 3. erő volt a Merci. A Ferrarik jobban bánnak a gumikkal, és ugye ez eleve olyan pálya, ahol senki sem fog kiautózni egy kiállásnyi előnyt, főleg nem a Merci, főleg nem, ha valóban ultralágyakon rajtolnak el. Ugye előzni itt nem könnyű, sőt kifejezetten nehéz, de hogy ez a tipp elmenjen, ahhoz Hamiltonnak akkora előnyt kéne kiharcolni, amire a Merci itt nálunk nem képes. Szabadedzéseken 0.3-0.4 tizedet kapott a két merci a Ferrariktól, jobban bánik a gumikkal, szóval ez nálam tuti. Ha elég nagy pénzt teszünk rá, akkor hiába az 1.20, a nyeremény is kézzel fogható

F1-re:
Legutóbb (ha jól néztem) 2013-ban az idény első versenyén Ausztráliában volt olyan, hogy nem a Merci-Ferrari-Red Bull autók közül nyert az egyik. Nem számoltam, de vagy 110 futam óta mindig ezen három autó közül nyer az egyik. Nem gondlom, hogy épp most lenne másképp, de azért teszek a többi istálló autójára.
A három felsorolton kívül a Renault a legesélyesebb, 401-es odds, a többi csak több  :o
100 és 50 Ft-okat megér, ha szétdobok vagy 500 Ft-ot, azt kíbírom, de ha netán beakad valamelyik valami csoda folytán, hát szép summa. Bár, hogy ez így legyen, a top6-nak kb ki kéne esni  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 29, 2018, 11:00:34
F1-Magyar Nagydíj

Hány különböző versenyző fog az élen állni a nagydíjon (A pole pozíció is vezetésnek számít. Csak akkor számít egy versenyző élen állónak, ha az első helyen halad át a célvonalon.)
Tipp: Több mint 1,5 @ 1.20 (bwin/sportingbet)

Nagy tétes tipp, itt azért több versenyző áll majd az élen.
Eleve Hamilton rajtol az élről, talán az első kört élen zárja, meg utána még párat, ha igaz, ultralágyakon rajtolnak el, és a Merci eléggé 'eszi' az ultralágyakat. Szerintem ma nem lesz eső, ellenben kurva nagy meleg és pára. A Mercik gyilkolják az ultralágyakat. Eleve száraz és meleg időben szabadedzéseken csak a 3. erő volt a Merci. A Ferrarik jobban bánnak a gumikkal, és ugye ez eleve olyan pálya, ahol senki sem fog kiautózni egy kiállásnyi előnyt, főleg nem a Merci, főleg nem, ha valóban ultralágyakon rajtolnak el. Ugye előzni itt nem könnyű, sőt kifejezetten nehéz, de hogy ez a tipp elmenjen, ahhoz Hamiltonnak akkora előnyt kéne kiharcolni, amire a Merci itt nálunk nem képes. Szabadedzéseken 0.3-0.4 tizedet kapott a két merci a Ferrariktól, jobban bánik a gumikkal, szóval ez nálam tuti. Ha elég nagy pénzt teszünk rá, akkor hiába az 1.20, a nyeremény is kézzel fogható

Bejött, de sokkal neccesebben, mint hittem. Rajtnál sajna eleve nem volt előzés, aztán Hamilton és Vettel jól megléptek. Ok, várható volt, hogy Vettel később jön, de ha netán Vettel kiesik, akkor Hamilton kerékcsere után visszajön az élre, én meg jó nagyot szopok.

Amúgy ez is egy futam volt a sok magyar közül, szerintem a szezon legunalmasabb  versenye címre eséllyel pályázna.  ;D

szerbia-románia
női foci
live felület, bet365, bwin

4.20 van a szerbeken, elég value

románok ugyan vertek minket, de a magyar csapat erősen b volt, vagy inkább c. ebből nem lehet kiindulni, szerintem 50/50-es meccs, így az érték a szerbekben van

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 29, 2018, 17:42:12
szerbia-románia
női foci
live felület, bet365, bwin

4.20 van a szerbeken, elég value

románok ugyan vertek minket, de a magyar csapat erősen b volt, vagy inkább c. ebből nem lehet kiindulni, szerintem 50/50-es meccs, így az érték a szerbekben van

A 4.20 félidőre 1.05-re ment, 2-0 a szerbeknek. Én amondó vagyok, katt a cash out-ra, az a tuti

Kitettem egy szavazást, akinek van fél perce, ikszeljen egyet  :)

sportingbullon 101-es odds, hogy REd Bull nyer a brezil GP-n. Nem sok esély van rá, de bet365-ön ezt az odds csak 11.00-es...

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 11, 2018, 17:25:03
sportingbullon 101-es odds, hogy REd Bull nyer a brezil GP-n. Nem sok esély van rá, de bet365-ön ezt az odds csak 11.00-es...

Köszi Ocon..... :crazy:

#3776 december 02, 2018, 11:35:34, oakland23
Női kézi Eb-re indítok egy tesztet, élesben sajnos, valódi pénzzel nem merem bevállalni. Lényege, hogy minden meccset underre veszek, az over/under line mindig a bet365-é lesz, a szorzó mindig 1,85, függetlenül attól, hogy a bet365-ön épp 1,75, vagy 1,95. Az egyszerűség kedvéért mindig 1,85-tel számolok, a szorzók, és piict a határok úgyis ugrálnak picikét, meg amúgy is teszt. Élesben nyílván lehetne mindig ott tenni, ahol jobb a szorzó, de mint mondtam, csak teszt. Azt akarom megvizsgálni, ha mindig minden meccset underbe húzok, pozitívba jön ki, esetleg nulla környéke, vagy mínuszos.

Tehát akkor ha under, akkor +0,85 egység, ha over, tehát több gól születik, akkor -1 egységet kap a meccs.

1. csopkör (meccs és under/over line)

FRA-RUS 47,5 gól   23-26= 49 gól /-1
SRB-POL 51,5   33-26=59 gól /-1
DEN-SWE 48,5   30-29=59 gól /-1
MON-SLO 51,5   36-32=68 gól  /-1
HUN-NED 51,5  25-28=53 gól  /-1
NOR-GER 52,5   32-33=65 gól  /-1
ROM-CZE 53,5  31-28=59 gól  /-1
ESP-CRO 47,5  25-18=43 gól  /+0,85

-6,15 egység

Az első fordulóból 7 olyan meccs volt, ahol jött az over, és csak egy under. Ezt ki gondolta?! Én biztosan nem.

élő, bet365, sífutás

Johaug vs. Kalla

Tipp: Kalla @ 5.00

múlt héten Johaug vert tán 20 másodpercet Kallára, de most szabad stílusban futnak, az Kalla erőssége, ez a kedvenc száma, túlzó nekem az 5.00-ös odds, én ilyen 2,70-ért adnám max reálisan.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 29, 2018, 15:43:51
Női kézi Eb-re indítok egy tesztet, élesben sajnos, valódi pénzzel nem merem bevállalni. Lényege, hogy minden meccset underre veszek, az over/under line mindig a bet365-é lesz, a szorzó mindig 1,85, függetlenül attól, hogy a bet365-ön épp 1,75, vagy 1,95. Az egyszerűség kedvéért mindig 1,85-tel számolok, a szorzók, és piict a határok úgyis ugrálnak picikét, meg amúgy is teszt. Élesben nyílván lehetne mindig ott tenni, ahol jobb a szorzó, de mint mondtam, csak teszt. Azt akarom megvizsgálni, ha mindig minden meccset underbe húzok, pozitívba jön ki, esetleg nulla környéke, vagy mínuszos.

Tehát akkor ha under, akkor +0,85 egység, ha over, tehát több gól születik, akkor -1 egységet kap a meccs.

1. csopkör (meccs és under/over line)
FRA-RUS 47,5 gól
SRB-POL 51,5
DEN-SWE 48,5
MON-SLO 51,5
HUN-NED 51,5
NOR-GER 52,5
ROM-CZE 53,5
ESP-CRO 47,5

Jó hogy nem pénzzel teszteled eddig, de majd több lesz az under szerintem a 2. csoportkörtől amikor már minden meccs fontos a továbbjutás szempontjából.

Folytatjuk a tesztet, jöhet a

2. csopkör (meccs és under/over line)

POL-DEN 52,5 gól
SLO-FRA 48,5 gól
RUS-MON 54,5 gól
SWE-SRB 57,5 gól

CRO-HUN 47,5 gól (jó kis roncsderbinek tűnik  ;D)
GER-ROU 55,5 gól
CZE-NOR 55,5 gól
NED-ESP 51,5 gól