Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Hello
Azt szeretném megtudni hogy Unibet kifizetésnél bankszámlás átutalták esetén mi a BIC illetve a IBAN kód? OTP-s vagyok.

Idézetet írta: Vazulke Dátum február 07, 2018, 19:51:14
Hello
Azt szeretném megtudni hogy Unibet kifizetésnél bankszámlás átutalták esetén mi a BIC illetve a IBAN kód? OTP-s vagyok.

A BIC (vagy SWIFT) kód a bankod nemzetközi azonosítója,
az IBAN meg a számlaszámod "kibővítve", hogy nemzetközi utalásokhoz is használható legyen.

Elvileg a számlakivonatodon utóbbi látszódik, de itt is kiszámolható:
https://www.otpbank.hu/portal/hu/IBAN#

másnak nem csinálja azt az unibet már jó ideje,hogy firefox-ban nem lehet bejelentkezni?más böngészővel jó,bár mondjuk telefonon meg chrome-al nem lehet bejelentkezni

Idézetet írta: ereghard Dátum február 24, 2018, 16:27:43
másnak nem csinálja azt az unibet már jó ideje,hogy firefox-ban nem lehet bejelentkezni?más böngészővel jó,bár mondjuk telefonon meg chrome-al nem lehet bejelentkezni

Chromemal is szarakodik, kb 2 napja. Én úgy tudom, hogy a Firefox és a Chrome is közös motoron fut már egy jó ideje, gondolom annak az újabb frissítése okozhatja.. Edgedzsel jó.

Idézetet írta: ereghard Dátum február 24, 2018, 16:27:43
másnak nem csinálja azt az unibet már jó ideje,hogy firefox-ban nem lehet bejelentkezni?más böngészővel jó,bár mondjuk telefonon meg chrome-al nem lehet bejelentkezni

Nekem olyat csinál, hogy a munkahelyi laptopon nem, az otthonin viszont be tudok jelentkezni, pedig ugyanaz a chrome van elvileg mindkettőn. Firefoxszal nekem működik.

« Utoljára szerkesztve: Január 25, 2018, 13:19:58 pm CET írta Wonder68 »

Ez meg, hogy a francba lehet?
Tegnap gondoltam kipróbálom a Mastercard kifizetést egy kisebb összeggel, kikértem 10Dollárt.
Erre ma délelőtt nézem a netbankom, és levontak 10 dollárt:crazy:
20 dollár minusz....
Ilyenkor ki lehet a hunyó?
:noway:
[/quote]



Ma jött meg a kifizetés, 1 hónapra :redchug:

Sziasztok!
Most regisztráltam Unibetre, próbáltam volna Skrilllel befizetni, de nem szerepel ez az opció. Az angol nyelvű segédletükben határozottan azt írják, hogy Skrillel is lehet, bár a magyarban tényleg nem szerepel. Ez most hogy van akkor? Én rontok e valamit? Visszaolvastam pár oldalt, de nem találtam rá infót. Köszi előre is a segítséget.

Idézetet írta: kenny Dátum február 24, 2018, 20:52:39
Sziasztok!
Most regisztráltam Unibetre, próbáltam volna Skrilllel befizetni, de nem szerepel ez az opció. Az angol nyelvű segédletükben határozottan azt írják, hogy Skrillel is lehet, bár a magyarban tényleg nem szerepel. Ez most hogy van akkor? Én rontok e valamit? Visszaolvastam pár oldalt, de nem találtam rá infót. Köszi előre is a segítséget.

Magyaroknak már nem lehet használni befizetéshez a Skrill vagy Neteller számlát.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 24, 2018, 18:27:16

Ma jött meg a kifizetés, 1 hónapra :redchug:

Lehet banki hiba volt, és most könyvelték el a fennakadt tranzakciót.

Chaten mikor reklamáltam, elszólta magát az unbet support, hogy elrontották az első tranzakciót, de rögtön javították.
Így a kártyafoglalás (zárolt összeg), 30napig tart.
Ahogy lejárt a zárolás, visszaíródott a pénzem a bankszámlámra.

Unibet TV: Történelmi rangadók hétvégéje - ÉLŐ közvetítés

Aki focirajongó, az nem hagyhatja ki az európai bajnokságok hétvégi fordulóinak meccseit, hiszen Európa legizgalmasabb hagyományos összecsapásaiból lesz alkalma látni egy párat. Fogadj, és kövesd mindegyiket élőben az Unibet TV-n.



Ugye van ez az Indian Wellsi torna és a 20%os nyereménynövelő.

Én kis naiv csütörtök este tettem egy 5000es fogadást, bejött,nyertem 16000t. Egy női meccset választottam ki, és láttam a nyereménynövelős kiírást egy fél mpig a szelvényen. Azt hittem hogy így jó lesz. De a meccs végén csak nem kaptam meg.Reklamáltam erre 1nap után azt írták hogy ott a számlámon a bónusz.. Persze nem volt és ők arra gondoltak hogy a nyereménynövelős kupon. :DD
Az addig is ott volt. Mentem live chatre és megkérdeztem férfi,női meccsre egyaránt jó? Azt írták, megkérdeztem, igen, mindenre. A termsben sincs semmi nem korlátozás. De közben megnéztem a kupont és oda van írva hogy ATP/live only/ min odds 1,40

Megmondtam Magdának erre 5perc múlva szabadkozik hogy rossz infót kapott...és csak ATPre vonatkozik (na persze)

Kérdezem én hogy ez hol van leírva a termsben?? Amúgy sehol és újra szabadkozik hogy "Elismerem, hogy ez egy téves információ és még egyszer sajnálom" és "Teljesen igaza van Uram és nagyon sajnálom." 

És ezzel el van intézve.. nem arról a 3000ről van szó, hanem az elvről. Ha valami promóban hibázok jön az indok hogy de a szbályzatban.. Nem teljesítette.. Termsben benne van stb. De ha nyilván ők hibáznak akkor meg 3 sajnálom és ennyi

Idézetet írta: nyyankees Dátum március 10, 2018, 12:13:30
Ugye van ez az Indian Wellsi torna és a 20%os nyereménynövelő.

Én kis naiv csütörtök este tettem egy 5000es fogadást, bejött,nyertem 16000t. Egy női meccset választottam ki, és láttam a nyereménynövelős kiírást egy fél mpig a szelvényen. Azt hittem hogy így jó lesz. De a meccs végén csak nem kaptam meg.Reklamáltam erre 1nap után azt írták hogy ott a számlámon a bónusz.. Persze nem volt és ők arra gondoltak hogy a nyereménynövelős kupon. :DD
Az addig is ott volt. Mentem live chatre és megkérdeztem férfi,női meccsre egyaránt jó? Azt írták, megkérdeztem, igen, mindenre. A termsben sincs semmi nem korlátozás. De közben megnéztem a kupont és oda van írva hogy ATP/live only/ min odds 1,40

Megmondtam Magdának erre 5perc múlva szabadkozik hogy rossz infót kapott...és csak ATPre vonatkozik (na persze)

Kérdezem én hogy ez hol van leírva a termsben?? Amúgy sehol és újra szabadkozik hogy "Elismerem, hogy ez egy téves információ és még egyszer sajnálom" és "Teljesen igaza van Uram és nagyon sajnálom." 

És ezzel el van intézve.. nem arról a 3000ről van szó, hanem az elvről. Ha valami promóban hibázok jön az indok hogy de a szbályzatban.. Nem teljesítette.. Termsben benne van stb. De ha nyilván ők hibáznak akkor meg 3 sajnálom és ennyi

Unibeten az ilyen nyeremenynovelok mindig ugy mukodnek hogy a szelvenyen levo oddsz at van huzva, es korrigalva van a %-kal. Ha ez nem teljesul akkor nem fogsz semmilyen novelest kapni, utolag biztosan nem, igy erdemes a fogadas pillanataban ezt ellenorizni.

Sosem használtam korábban. Amit én láttam az egy kis négyzet amit ki kell pipálni. A férfinél ott van a nőinél csak felvillan. De erre is csak később jöttem rá amikor kiválasztottam egy férfi meccset.

De ez igazából mindegy is. A szabályzat sehol nem írja hogy csak férfi meccsre vonatkozik,simán lehet úgy értelmezni hogy bármilyen élő, Indian Wellsi tenisz meccs min 1,40es oddsal.

40évesen 15éves fogadói múlttal még mindig lenyűgöz hogy az irodák egy szabályzatot képtelenek helyesen leírni

Idézetet írta: nyyankees Dátum március 10, 2018, 12:37:36
Sosem használtam korábban. Amit én láttam az egy kis négyzet amit ki kell pipálni. A férfinél ott van a nőinél csak felvillan. De erre is csak később jöttem rá amikor kiválasztottam egy férfi meccset.

De ez igazából mindegy is. A szabályzat sehol nem írja hogy csak férfi meccsre vonatkozik,simán lehet úgy értelmezni hogy bármilyen élő, Indian Wellsi tenisz meccs min 1,40es oddsal.

40évesen 15éves fogadói múlttal még mindig lenyűgöz hogy az irodák egy szabályzatot képtelenek helyesen leírni

Azert irtam hogy fogadas elott nezd meg hogy el-e a megnovelt szorzo az adott esemenyre, az a biztos.

Unibetnel nem tudnak normalisan forditani egy szabalyzatot, ehhez szokj hozza. Sokszor kell "nyomozni", mint most amikor a terms nem is irja, de bal oldalon az ingyenes fogadas/nyeremnynovelo reszen ott van, sajnos csak ATP. (pedig Kvitovaval mekkorat lehetett volna szakitani...)