PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Január elején az 1000 éve nem használt pinnacle fiókomba beléptem, és próbáltam pénzt feltölteni. A befizetés nem sikerült, de elsőre nem jöttem rá, hogy mi a baj, majd második nekifutás után kiderül, hogy nincs élesítve a számlá, és el kell küldenem a személyi és lakcímkártya másolatot.
Ezt elküldtem még január első hetében, azonban sokáig vártam vártam vártam, de nem jött semmilyen válasz mail.
Ma gondoltam tesztelem, és belépés után meglepetésemre 25 euro állt a számlámon :)
Őszintén megmondom nem tudom mire vélni, úgy emlékszem, hogy mikor pár éve befejeztem itt a pályafutásomat, akkor minden euro centem kiutaltam, ráadásul ha még véletlen benn is maradt volna valamennyi, akkor sem kereken 25.

Mindenesetre ezek után sikeresen befizettem, és a 25 euro hozzáíródott a befizetett összeghez :)

Ha legalább értesítettek volna mailben, hogy 'hello, kész a személyi igazolás és adtunk ajándék 25 eurot továbbá fel tudsz tölteni mostantól!' - akkor biztosan tudnám az okát, de így csak reménykedni tudok benne, hogy majd a kiutaláskor nem lesz probléma ez az égből pottyant pénz...

Sziasztok!

Ket kerdesem lenne az irodaval kapcsolatban,

Az elso hogy van e befizetesi bonusz, ha meg sosem jatszottam naluk?

Masodik pedig hogy kinek mi a tapasztalata az irodaval kapcsolatban? Befizetesek, kifizetesek milyen gyorsak, vannak e fogadasi akciok, illetve az ugyfelszolgalat segitokesz e eshogy mennyire?

Koszonom a valaszokat!

Idézetet írta: Jhanee Dátum január 29, 2018, 22:59:35
Sziasztok!

Ket kerdesem lenne az irodaval kapcsolatban,

Az elso hogy van e befizetesi bonusz, ha meg sosem jatszottam naluk?

Masodik pedig hogy kinek mi a tapasztalata az irodaval kapcsolatban? Befizetesek, kifizetesek milyen gyorsak, vannak e fogadasi akciok, illetve az ugyfelszolgalat segitokesz e eshogy mennyire?


Szevasz Jani!

Ennél az irodánál semmilyen bónusz vagy akció nincs, cserébe az oddsok náluk a legjobbak. Kifizetés elég gyors, pár óra, üf nagyon gyors.



Bónuszokkal ahogyan Laca is írta nem rendelkeznek. Ügyfélszolgálattál beszéltem párszor, mindig gyorsan válaszoltak, segítőkészek voltak és hamar megoldották az aktuális problémát, pedig próbára tettem őket. Anno mikor befizettem utána asszem van egy minimális forgatási követelmény, miután ki tudod venni a pénzed, de ennyi (magyarán nem használhatod őket bankként).

Annak ellenére, hogy eléggé puritánnak tűnik, szép fokozatosan nő a fogadási kínálatuk, ázsiai hendik terén jók, illetve az oddsaik kiemelkedőek.


Idézetet írta: Laca87 Dátum január 29, 2018, 23:04:20
Szevasz Jani!

Ennél az irodánál semmilyen bónusz vagy akció nincs, cserébe az oddsok náluk a legjobbak. Kifizetés elég gyors, pár óra, üf nagyon gyors.

Hello Laca!

Koszi a gyors valaszt! Most beleneztem a foci, tenisz, kezi, kosar es darts fogadasi piacokba, hat eleg gyer a valasztek...hagyom ezt az irodat szerintem, esetleg tudnal valami jobb irodat ajanlani? Bet365, sportingbet, bwin, bet-at-home ezeket ismerem mar refota es fogadtam mindegyiknel :)

Idézetet írta: Jhanee Dátum január 29, 2018, 23:18:57
Hello Laca!

Koszi a gyors valaszt! Most beleneztem a foci, tenisz, kezi, kosar es darts fogadasi piacokba, hat eleg gyer a valasztek...hagyom ezt az irodat szerintem, esetleg tudnal valami jobb irodat ajanlani? Bet365, sportingbet, bwin, bet-at-home ezeket ismerem mar refota es fogadtam mindegyiknel :)

Williamhillen is elég jó a választék. Teniszre betfair. Parimatch-n is bő a kínálat. Ezeket használom én is.
Pár napja írták itt a halkbet.com-ot ott akár 500 euró bónuszt is adnak, bár személyes tapasztalatom nincs, hogy megbízható iroda-e az.

Tegnap azzal töltöttem a napot hogyan lépjek be Pinnacle fiokomba!Nem sikerült!Soha nem történt ilyen.A jelszováltoztatás sem jött össze.Kb.50 imail eredménytelenül!Ki tudna segiteni?

Főoldalon láttam, a matercard icont a befizetések típusánál, többi fogadóirodánál viszont nem. (remélem érthető)
Tehát az lenne a kérdésem, hogy itt működik a mastercardos fizetés?

Idézetet írta: fogkefe2 Dátum március 19, 2018, 01:37:19
Főoldalon láttam, a matercard icont a befizetések típusánál, többi fogadóirodánál viszont nem. (remélem érthető)
Tehát az lenne a kérdésem, hogy itt működik a mastercardos fizetés?

Nem.


Idézetet írta: fogkefe2 Dátum március 19, 2018, 01:37:19
Főoldalon láttam, a matercard icont a befizetések típusánál, többi fogadóirodánál viszont nem. (remélem érthető)
Tehát az lenne a kérdésem, hogy itt működik a mastercardos fizetés?

De máshol igen.  :P  ;)  ;D

Ha valaki tervezi hogy itt játszik mert miért ne, azt javaslom kerülje el messziről.Ilyen fosrakás irodát se láttam még
Support gyakorlatilag 0,élő chat biztos nem férne bele a költségvetésbe,az emailes meg 2 hét alatt válaszol, maga az oldal is akkora gané,nem nagyon hallották még azt a szót hogy felhasználóbarát szerintem
A kínálatról ne is beszéljünk, ha valaki az isten háta mögött a garázsába nyit egy fogadóirodát ott jobb kínálatot találna az ember
:noway:

Idézetet írta: ricsi046 Dátum március 26, 2018, 16:06:20
Ha valaki tervezi hogy itt játszik mert miért ne, azt javaslom kerülje el messziről.Ilyen fosrakás irodát se láttam még
Support gyakorlatilag 0,élő chat biztos nem férne bele a költségvetésbe,az emailes meg 2 hét alatt válaszol, maga az oldal is akkora gané,nem nagyon hallották még azt a szót hogy felhasználóbarát szerintem
A kínálatról ne is beszéljünk, ha valaki az isten háta mögött a garázsába nyit egy fogadóirodát ott jobb kínálatot találna az ember
:noway:
Itt (is) játszom már elég régen.
Amit írsz azzal szembe lehet állítani, hogy nagy forgalmú piacokon a legjobb oddsokat adják. Nem korlátoznak, ha egyszer megraktad a max 28000 € tétet azt utána 2 perccel újból megteheted. Vagy ha csúszik az odds akkor ugyanennyivel a másik oldalt is megfogadhatod, senki nem fog érte szólni.
Bónuszforgatáshoz tökéletes. Enged pl 3,82 €-t is rakni, nem törődnek vele.
Kifizetés netellerre max fél óra szokott lenni.
Ha neked csilivili fogadóirodák kellenek bazi nagy kínálattal, akkor menj a winmastershez vagy az 1xbet-hez ott igazán van választék, legfeljebb 2 hét után lekorlátoznak vagy nem fizetnek ki.
Száz szónak is egy a vége a pinnacle nem a te irodád és ezért nég nem feltétlenül fosrakás.

Rendkívül hasznos szinte minden fogadónak ha 10 milliókat rakhat fel gond nélkül az már biztos
Fél órás kifizetésnél se tudok fontosabb dolgot mondani
De azért egy 5 eurós fogadást is 15 mp megtenni, hihetetlenül király egy iroda ez

Mielőtt egy irodánál játszani kezdek, próbálok róla tájékozódni. Honi vagy külföldi oldalakat olvasok. Javaslom neked is Ricsi, mert így nem ér pofára esés. Ez az iroda véleményem szerint elsősorban a már tapasztaltabb fogadókra épít (nekem is időbe tellett, amíg ide kilyukadtam). Ide azok jönnek játszani, akik nagy téteket raknak. Nincsen bónuszuk (ez sem véletlen), ahogyan Ede is írta, kiválóak a szorzóik, szinte a legjobbak a piacok. Tény és való, hogy sok eseményre nem kínálnak fogadási lehetőséget, de amire igen, ott verhetetlen oddsokkal dolgoznak. Van külön sportfogadást segítő cikksorozatuk is, szóval nem egy sufni irodáról beszélünk, pláne azok után, hogy mekkora ki és befizetéseket, illetve fogadásokat lehet náluk bonyolítani.

Nekem bármilyen problémám akadt, írtam nekik és nemsokára válaszolták is (nem telt el két hét, de még 3-4 óra sem). Legkülönfélébb problémákkal fordultam hozzájuk, de mindvégig türelmesek és segítőkészek voltak.