BetRedKings

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


30 eurós mobil bónusz van ennél az irodánál, és bármily meglepő, kis hazánkra is érvényes.
Csak röviden: 30 euró befizetése esetén 30 eurót hozzácsapnak, 8 x 30 eurót kell megforgatni min. 2.00 szorzón, max. 30-as tétekkel, Skrill és Neteller befizetés nem játszik, minden egyéb az iroda honlapján- magyar nyelven is olvasható.

Nektek bejön az oldal? Tegnap még működött, nekem ma már nem megy :S

Idézetet írta: drogos Dátum február 05, 2013, 09:33:21
Nektek bejön az oldal? Tegnap még működött, nekem ma már nem megy :S
Nálam megy

Idézetet írta: pukk Dátum február 05, 2013, 11:23:32
Nálam megy


Épp szerencséd lehetett. Megkérdeztem az ügyfélszolgálatot és azt mondták, hogy karbantartás. Nálam most sem megy. :S Valszeg ma már nem is lesz.

Idézetet írta: La Guerta Dátum december 04, 2012, 23:49:53
30 eurós mobil bónusz van ennél az irodánál, és bármily meglepő, kis hazánkra is érvényes.
Csak röviden: 30 euró befizetése esetén 30 eurót hozzácsapnak, 8 x 30 eurót kell megforgatni min. 2.00 szorzón, max. 30-as tétekkel, Skrill és Neteller befizetés nem játszik, minden egyéb az iroda honlapján- magyar nyelven is olvasható.
Nehéz ügy ez a bonusz ,mert csak akkor adják ha már saját pénzedből megfogattál 240€-t
Viszont akkor egyből ki is vehető...

Idézetet írta: drogos Dátum február 05, 2013, 15:23:33

Épp szerencséd lehetett. Megkérdeztem az ügyfélszolgálatot és azt mondták, hogy karbantartás. Nálam most sem megy. :S Valszeg ma már nem is lesz.

Most már elvileg OK!  :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 05, 2013, 16:36:35
Nehéz ügy ez a bonusz ,mert csak akkor adják ha már saját pénzedből megfogattál 240€-t
Viszont akkor egyből ki is vehető...

Jogos, az első befizetés bónusznál duplázzák azonnal az összeget a bónuszegyenlegen, a mobilnál nem tudsz fogadni vele, amíg a befizetésedet meg nem forgattad 8x.
Szombatra kínálnak 4 meccsre Win Away-t, a Bremen, Arsenal, Montpellier és Napoli közül ha valamelyikre fogadsz, és a csapat veszít, visszatérítik a tétet 20 euróig. Aki még nem fogadott Win Away-t, annál nem feltétel az adott héten megtett 3 egyéb fogadás.
4-5 euró szedhető ki ebből, Knapp korábban remekül levezette, hogyan kell kiszámolni.

Idézetet írta: La Guerta Dátum február 07, 2013, 15:21:47
Szombatra kínálnak 4 meccsre Win Away-t, a Bremen, Arsenal, Montpellier és Napoli közül ha valamelyikre fogadsz, és a csapat veszít, visszatérítik a tétet 20 euróig. Aki még nem fogadott Win Away-t, annál nem feltétel az adott héten megtett 3 egyéb fogadás.
4-5 euró szedhető ki ebből, Knapp korábban remekül levezette, hogyan kell kiszámolni.

Ilyen promóció milyen gyakran van?

Amúgy sajnos az erdélyiek számára nem érvényesek a promók, pedig nincsenek is olyan rossz dolgok :)

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy 1.5 gol felett: akkor nyer ha 2 gól esik.1.75 gol felett/alatt opciót nem értem.De van 2.25 gol over/under opcio is.

Idézetet írta: Attischa Dátum február 17, 2013, 18:37:59
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy 1.5 gol felett: akkor nyer ha 2 gól esik.1.75 gol felett/alatt opciót nem értem.De van 2.25 gol over/under opcio is.
"1.5 gol felett: akkor nyer ha 2 gól esik"  helyes
"1.75 gol felett/alatt" fele tét az 1,5-re másik fele a 2,0-ra
"2.25 gol over/under" fele tét a 2,0-ra másik fele 2,5-re

Áprilistól változott az iroda "CashBack" promója.

Eddig elég volt havonta 5 érvényes fogadást tenni, és a nettó veszteség 20%-át a következő hónap első munkanapján jóváírták a számlán. Igaz, csak bónuszként, de mindössze 1x kellett min. 1,50-en forgatni, és kivehetővé vált.

Mostantól: 20% Cashback-hez szükséges az elmúlt 12 hónapban megtett 1200 érvényes tét, 15%-hoz 600 , a 10%-hoz pedig 120 fogadás.

Paff!

Nem tudom, ma még hány rossz hírt kapok.

Élő ingyen tét Győri ETO - Videoton

10-11€ kiszedhető belőle, semmi hülye feltétel nincs benne.

Ti már megkaptátok az ingyenes fogadást? Elvileg 72 órán belül írják jóvá, nekem még nem jött meg. Az se világos, hogy bármire vagy csak élő fogadásra lehet használni?

Idézetet írta: Irtis Dátum április 16, 2013, 00:02:59
Ti már megkaptátok az ingyenes fogadást? Elvileg 72 órán belül írják jóvá, nekem még nem jött meg. Az se világos, hogy bármire vagy csak élő fogadásra lehet használni?

Én sem kaptam még meg. Írtam nekik, hogy mikorra várható, de csak a feltételek szajkózása volt a válasz (angolul, mert a magyar ügyfélszolgálat nem elérhető jelenleg).

Idézetet írta: benson Dátum április 17, 2013, 21:10:49
Én sem kaptam még meg. Írtam nekik, hogy mikorra várható, de csak a feltételek szajkózása volt a válasz (angolul, mert a magyar ügyfélszolgálat nem elérhető jelenleg).

Tegnap reggelre csak megküldték. 72 órán túl, de a lényeg hogy megadták.