Mennyei kettő 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kecsóról én is akartam kérdezni, hátha valakinek van releváns rálátása. Amennyiben van, ne tartsa magában.
Tény, hogy kapott NB1-es licencet, azonban nem játszhatna hazai pályán egész idényben, ha feljut. Viszont feljutó helyen áll és 6 pontot vert a Diósgyőrre utolsó 5 meccs alapján.
Nagyon érdekes lesz az utolsó forduló.


Kicsit sajnálom a Diósgyőrt, de csak maguknak köszönhetik a bajt.

Jövőre sem lesz könnyebb, sőt. A Bognár-féle MTK helye biztos, a Gyirmóttal nem számolok, de a Szeged, a Győr és a magát összeszedő Haladás nálam esélyesebb a feljutásra.

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 07, 2022, 20:19:48A nap híre:

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-vukmir-tavozik-a-szegedtol-a-dvtk-edzoje-lesz-2885757

Komoly összegek mozoghattak a háttérben, ha egy diósgyőri kispad visszautasíthatatlan.

Nem nézek magyar focit, de erre a hírre emlékszem, és ennek fényében ez különösen szép, hogy a Diósgyőrrel ez történt.

Idézetet írta: LosGabos Dátum május 15, 2022, 21:26:43Kicsit sajnálom a Diósgyőrt, de csak maguknak köszönhetik a bajt.

Jövőre sem lesz könnyebb, sőt. A Bognár-féle MTK helye biztos, a Gyirmóttal nem számolok, de a Szeged, a Győr és a magát összeszedő Haladás nálam esélyesebb a feljutásra.

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 15, 2022, 22:22:38Nem nézek magyar focit, de erre a hírre emlékszem, és ennek fényében ez különösen szép, hogy a Diósgyőrrel ez történt.

Nem nevesíteném, de megbízható forrásból tudom, hogy nem akartak feljutni. Hogy miért azt ne kérdezzétek, de valakinek (valakiknek) ez volt az érdeke.
Egyébként állítólag Vukmirt úgy zavarják el a szezon végén, mintha ott sem lett volna.


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 20., 10:00CET