Napi tipp - Július 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Martin Schindler - Mensur Suljovic
Darts German Masters 2019
Tipp: Schindler +3,5 leg @ 1,50 (bet365)

Este 21:30 körül állnak tábla elé, ahol oddsok alapján a favorit Mensur lesz, de Schindler azért komoly játékra képes. Tegnap van Gerwent tette ki, és utolsó két meccsét (igaz, még tavaly) de megnyerte Suljovic ellen. Szerintem szoros meccs lesz, így a 8 nyertig tartó párharcban ezt a +3,5-ös leg előnyt jó tippnek tartom.

Labdarúgás
Lausanne-Monaco
5.5 gól felett
7.5
bet365

A svájci csapat már ötödik felkészülési meccsét játssza, felemás a mérleg(2-1-1). A Monaco egyet nyert, egyet vesztett, mindkét meccsen öt gól esett. Ma megtoldják egy lépéssel, az nem fontos, hogy milyen eloszlásban.

USA: MLB, Baseball
13.07.2019 20:20
Chicago Cubs-Pittsburgh Pirates
Tipp: Cubs
Odds:1,55
Bet365

Indok: A Cubs tegnapi meccsen megverte a Piratest, és szerintem ezt a mai meccset is hozni fogják. Cubs dobója 8-6, ellenfélnél 5-5. A  National League 4. Helyén áll a Cubs, Pirates 11. Hazai pálya, és a dobók között kis különbség szerintem elég lesz ahhoz, hogy ma is a Cubs fanok örüljenek!

Labdarugás, Csehország
2019.07.13. 17:00
Felett 2.5
Gólok száma
Příbram - Teplice
1.98
Unibet

Darts - German Masters
Rob Cross - Gabriel Clemens
Tipp: Cross -1,5 leg
odds: 1,50
bet365
Kezdés: 22:00

Már beírtam egy tippet mára, de a meccset időpontját elnéztem, mert 14-én lesz. Így bátorkodom beírni egy másikat, remélem nem szabályszegés, és ez így érvényes.

Indok: Cross a 2. helyezett a világranglistán van Gerwen mögött, Clemens egyelőre még nem a top játékosok szintje. Egy szétesőben lévő Barneveldet megvert pénteken, de Cross más kategória, és most már 8 leget kell nyerni, nehezebb lesz bravúrt okozni. A tippem, hogy Cross legalább két leges különbséggel nyer

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 13, 2019, 09:16:51
ATP - PÁROS: Wimbledon (Egyesült Királyság), fű - Döntő
13.07.2019 17:00

Mahut N. / Roger-Vasselin E.-Cabal J.S. / Farah R.

38,5 game felett
1.9
bet365

Mint Powell, en is csodalkoztam az oddszon, es a francia kettost tartom eselyesebbnek, de nem szamitok sima meccsre, ez egy donto. A tipp lejonne 3 roviditesben is, eleg sok tb-t toltak a torna alatt.

NYERTES

Idézetet írta: Ghastly Dátum július 13, 2019, 14:52:35
USA: MLB, Baseball
13.07.2019 20:20
Chicago Cubs-Pittsburgh Pirates
Tipp: Cubs
Odds:1,55
Bet365

Indok: A Cubs tegnapi meccsen megverte a Piratest, és szerintem ezt a mai meccset is hozni fogják. Cubs dobója 8-6, ellenfélnél 5-5. A  National League 4. Helyén áll a Cubs, Pirates 11. Hazai pálya, és a dobók között kis különbség szerintem elég lesz ahhoz, hogy ma is a Cubs fanok örüljenek!

Nyertes

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 13, 2019, 07:32:57
Labdarúgás: VILÁG: Barátságos mérkőzés
2019.07.13.  10:15
Brno - Vyskov
Tipp: gólok száma 5.5 felett
Odds: 6.25
Iroda: Unibet

A Brno eddig kezd belelendülni a barátságos mérkőzéseken a gólgyártásba. A Jihlava ellen 5:2, Nitra ellen 4:0 született. A Vyskov-val februárban találkoztak már felkészülésin, akkor 5:1 -re nyert a Brno vendégségben. Mivel a hazaiak egy hete játszottak, a vendégek pedig a nyáron még nem, valamint az előzmények tükrében legalább hat gólt várok.

NYERTES

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 13, 2019, 08:14:11
2019.07.13. 18:00
Tenisz - WTA doubles Wimbledon

Hsieh/Strycova Dabrowski/Xu
Tipp: Hsieh/Strycova
Odds: 1,56
Iroda: pinnacle sport

Az idei női wimbledoni döntőt magyar résztvevő nélkül rendezik. Babosékat a tajpeji-cseh páros ellenállhatatlan játékkal verték az elődöntőben. Hsieh és Strycova egyesben is megmutatta füves pályás kvalitásait, megérettek rá, hogy ezzel a remek csapatjátékkal övék legyen a legnagyobb salátástál. Az ellenfél nem ismeretlen számukra két alaklommal két szettekben tanították móresre őket. Nálam nem kérdés a győztes páros kiléte.
Nyertes (2)  :ok:

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 13, 2019, 07:32:57
Labdarúgás: VILÁG: Barátságos mérkőzés
2019.07.13.  10:15
Brno - Vyskov
Tipp: gólok száma 5.5 felett
Odds: 6.25
Iroda: Unibet

A Brno eddig kezd belelendülni a barátságos mérkőzéseken a gólgyártásba. A Jihlava ellen 5:2, Nitra ellen 4:0 született. A Vyskov-val februárban találkoztak már felkészülésin, akkor 5:1 -re nyert a Brno vendégségben. Mivel a hazaiak egy hete játszottak, a vendégek pedig a nyáron még nem, valamint az előzmények tükrében legalább hat gólt várok.

Gratulálunk chabialonso! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.