Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#2220 január 16, 2018, 20:10:12, Knapp
Idézetet írta: foglalt Dátum január 16, 2018, 19:12:55
Ez mit takar, hogy regisztráció nélkül is működik? Sportingbetre akarok befizetni a 6000 Ft.-os bónuszért, de szerintem ebből már semmi sem lesz, biztosan eltart pár napig mire hitelesítgetik. (Pláne ha jönnek azzal, hogy miért angliát jelöltem be lakhelynek. Ilyen erővel norvégiát is választhattam volna a listából, ahol fel van tüntetve vagy 10 ország.)

Belépsz a sportingbetre/bwinre, kiválasztod a payr fizetést és befizetsz. Ennyi.
Mint egy normál bankkártyás fizetés, csak itt közbe van iktatva egy plusz szolgáltató, amely sajnos felesleges vált neked és ezen lesz pár százalék veszteséged, mert forintban nem adhatod meg a befizetendő összeget.

Köszönöm, működött :)

Amikor tegnapelőtt, vagy tegnapelőttelőtt felderítettem a payr oldalát, ott nekem az jött le, hogy majd ha engedjük vásárolhatsz kártyát nálunk, és azt elvásárolhatod. Nem tudom, lehet hasznosabb lett volna orosz helyett angolul tanulni, de már mindegy. A sportingbetnél meg arra gondoltam, hogy majd ennek a most még nem is létező kártyának a számát kell beírni, nem azt, amivel reggel fizettem a boltban. Jól benéztem, de sikerült, és megkaptam a +6000 -et is. A befizetés végén átváltott az oldal a román sportingbetre.

Idézetet írta: foglalt Dátum január 17, 2018, 09:57:04
Köszönöm, működött :)

Amikor tegnapelőtt, vagy tegnapelőttelőtt felderítettem a payr oldalát, ott nekem az jött le, hogy majd ha engedjük vásárolhatsz kártyát nálunk, és azt elvásárolhatod. Nem tudom, lehet hasznosabb lett volna orosz helyett angolul tanulni, de már mindegy. A sportingbetnél meg arra gondoltam, hogy majd ennek a most még nem is létező kártyának a számát kell beírni, nem azt, amivel reggel fizettem a boltban. Jól benéztem, de sikerült, és megkaptam a +6000 -et is. A befizetés végén átváltott az oldal a román sportingbetre.

Nálam mostanában németre vált át elég sűrűn, amihez nem vagyok hozzászokva..
Mondjuk ha a yogano spanyolját meg tudtam "tanulni", akkor ez nem lehet gond.

Bwin Sportingbet Partypoker mint tudjuk kb ugyanaz... tud valaki ehhez az oldalakhoz hasonló "klón" oldalt?

Idézetet írta: Tonesz Dátum január 19, 2018, 17:06:25
Bwin Sportingbet Partypoker mint tudjuk kb ugyanaz... tud valaki ehhez az oldalakhoz hasonló "klón" oldalt?

gamebookers, de ott már nem tudsz regisztrálni, ha viszont van régről számlád, akkor az elvileg még használható.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 19, 2018, 18:09:13
gamebookers, de ott már nem tudsz regisztrálni, ha viszont van régről számlád, akkor az elvileg még használható.

Sajna nincs, de hátha valaki tud még valamit bár ha nincs más akkor mindegy.. Vagy is lenne csak azokra sem lehet Mo-ról regelni

Kaptam 3.000 Ft freebetet az Olimpia örömére, nézzetek rá ti is, hátha.

Idézetet írta: betg Dátum február 09, 2018, 12:05:32
Kaptam 3.000 Ft freebetet az Olimpia örömére, nézzetek rá ti is, hátha.
Úgy látom ez megint csak kiválasztott ügyfeleknek jár. amúgy bekaphatják mert rengeteget fogadok náluk + póker+nyerőgépek. a hűségprogramjuk sajnos nem a legjobb úgy néz ki.  :(

Nekem itt 300 Ft jött, de a Sportingbet 3000-et adott, pedig tőlük több pénzt veszek ki. Ki érti ezt?

Itt is van ugyanaz a kihívás, mint a Sportingbeten.

27 nap X 1500 Ft  =  25500 Ft a maximum veszteség. 

Ha 587 fő teljesíti a kihívást, akkor kapod vissza a pénzed.

Ha nyertes szelvényed lesz, akkor jobb a helyzet.

Ha a minimum szorzóval teszed a tippeket, akkor 1500 x 2.4 = 3600 Ft jöhet egy nyertes tippből.

Szerintem 500 alatt lesz a teljesítők száma.

A maximum veszteség összege biztos annyi?  Nem kötekedésből :) Csak akkor már teljes más lesz ugye a teljesítők száma hogy visszakapd a pénzed.

Ha ma csatlakozik, akkor eppenseggel eleg a 23 tipp is, de 1500-zal szorozva az is 34500.

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 13, 2018, 12:13:19
Ha ma csatlakozik, akkor eppenseggel eleg a 23 tipp is, de 1500-zal szorozva az is 34500.

23 napi kombi mindenképp elég, bármelyik nap csatlakozunk.

Elszámoltam, meg joker is van. :-X

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 13, 2018, 12:46:00
Elszámoltam, meg joker is van. :-X

Sebaj, majd legközelebb... ???