Championship 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Championship: Dán invázió Brentfordban

Egyedi gondolkodásmódok találkozásával irány a Premier League? Olvasd tovább


Péntek esti döntetlen Nottinghamben?

toccsa, monet, sunik29, csabax és tonijani, tehát többszörös Tippverseny-, SfGuru-, és SfTotó-nyertesek is ezt a tippet gondolják jónak!

Tedd fel a szelvényedre a tippet az Unibetnél ide kattintva!


Nem értem mi történik a Wigan-Hull meccsen de a vendégek szerintem a kocsmából érkeztek a mérkőzésre, első félidő 7-0. Aki a mai meccset hazaiba bepróbálta sokat nem kellett izguljon.  ;D

Végre-valahára feljutott a Leeds United és Marcelo Bielsa.




Anglia Championship: Ki jut fel a nagyok közé?


Az utolsó forduló következik kedd este az angol másodosztályban, mely során megtudjuk, hogy a Leeds mellett melyik a második csapat mely direkt (rájátszás nélkül) feljut a Premier League-be. A tabella alsó részén is kőkemény harc folytatódik a bennmaradásért. Olvasd tovább

Anglia - The Championship  Playoff

Swansea City - Brentford   
 
Cardiff City - Fulham   

2019:
"Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) playoffjának a hétfői döntőjében az Aston Villa 2-1-re verte a Derby County együttesét a Wembley Stadionban, így feljutott a Premier League-be, ezzel a sikerrel pedig minimum 170 millió fontot (majdnem 200 millió eurót) is bezsebelt."

Lehet tévedek, de tudtommal a Champo playoff döntő a világ 'legértékesebb' mérkőzése. Megérzésem szerint walesi csapat fog felkerülni; a Brentfordnál kétlem, hogy ilyen hamar ki tudják verni a fejekből, hogy 1 meccsre voltak a PL-től (nem bírtak otthon a Barnley-val..) Az első meccsen a Swansea vagy döntetlen 1,72-ért szerintem simán játszható.
 

Én is walesi csapatot várok az élvonalba.

Idézetet írta: Latzka Dátum július 24, 2020, 16:33:29
Anglia - The Championship  Playoff

Swansea City - Brentford   
 
Az első meccsen a Swansea vagy döntetlen 1,72-ért szerintem simán játszható.


1-0 :ok:


A vártnál sokkal jobban teljesített a Fulham.  >:(

Az a néhány évvel ezelőtt sok helyen tehetségesnek nevezett Nagy Ádám továbbra is az angol másodosztályban bújik meg?