dAVixx tippei.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Volt még este egy elemzésem amit nem raktam be, mert már fáradt voltam, meg elfeljtettem..:)
Azért beírom most, utólag, tanulás képpen..

Estoril - Benfica
Tipp: Mind két csapat szerez golt
Odds: 1.80


Ez az Estoril egy egész jó kis csapat lett. Jelenleg 7. helyen állnak a bajnokságban, de könnyedén lehet ez még jobb is. Hazai pályán eddig van 3 győzelmük, 1 döntetlenük, és 2 vereségük. Portotol kaptak ki 1:2 re és meglepetásre a Rio Avetöl 1:3 ra. Benfica hétközben Portugál kupában egy hatost hintett az Avesnek, jó formában vannak a vendégek. Toronymagas esélyese a meccsnek a Benfica. Igen ám, de ez a hazai kis csapat otthon nagyon jó egységet tud alkotni, láthattuk, hogy a Portot is megszorongatta, és legutóbb a kupában is egy 2-2 es bravúros döntetlent hozztak össze. Az, hogy a Benfica szerez e gólt az nem kérdés, még szerintem az első félidőben be fognak találni. Benficában nem játszhat ma Jardal, Lousiao, és Miguel Vítor, míg a Estorilba nem fog pályára lépni Hugo Leal, és Diogo Amado.

Ha a hazaiak azt a játékukat fogják hozni, mint amit a Porto ellen, akkor igencsak megfognak szenvedni a vendégek, sőt, akár még egy bravúros pont szerzés is sikerülhet.. De ez csakis egy gólgazdag, közönség szórakoztató meccsen. Tippem: 2-3 as Benfica győzelem.



Egy ujabb utólag beírt elemzés.. Mentségemre szóljon, hogy eddzés elött írtam, és nagyon rohantam, elfelejtettem beírni, ígyis majdnem elkéstem... SF guru játékba olvashattátok, egy másik fórumon olvastam ezt az infot, gyorsan le is csaptam rá! :ok: És még 1x sorry, de elég hosszú napom volt, és alapból hülye is vagyok, elfelejtettem..:S

HDD Olimpija Ljubljana - EC-KAC
1X2 / X2
Odds: 1.52




Ez az odds hatalmas ajándéknak tűnik így elsőre. Hogy miért? Azért, mert az NHL szezon kezdetével az eddig KHL, EBEL, NLA, és SL ligába játszó játékosok visszatérnek az NHL- es csapatukhoz. Köztük a hazai csapatnál játszó Mursak is aki visszatért a Detroid csapatához. Ez nagyon nagy ér vágás lehet a hazai csapatnak. Eddig a hátán húzta a csapatot, de ugye mostantól nem lesz. Ennek a ténynek a tudatában, bátran tudom ajánlani mindenkinek az X2- őt, bátrabbaknak a vendég sikert. Ez egy nagyon fontos találkozó lesz. Klagenfurt 46 ponttal ál, és éppen hogy csak nem felsőházas pozícióban, de ugye egyel kevesebb meccset játszottak. Az Olimpija csapata 41. ponttal állnak a tabella 10 helyén. Papíron sokkal erősebb a Klagenfurti csapat a Szlovén csapatnál. Ugyan a Klagenfurti csapattól is elment 3 játékos, de egyik se volt olyan fontos tagja a csapatnak, mint Mursak. Ezért az ő hiányuk nem fog különösebb gondot okozni.

Összeségében úgy gondolom, hogy ez most nagyon megfogja viselni a Szlovén csapatot, hogy elvesztették a legjobb játékosukat. Klagenfurtnak nagyon kell ez a győzelem, még akár egy döntetlennel, majd utánna döntetlen utáni vereséggel is, de vissza juthatnak a már Felsőház playoffot jelentő helyre. Tippem:X2


#212 január 10, 2013, 16:56:15, davixxx
Olhanense - Moreirense
Tipp: DNB 2
Odds: 1.72




Érdekes meccsnek nézünk elébe a Portugál Ligakupában. A hazai Olhanense csapata a bajnokságban a 8. helyen áll, míg az Moreirense csapata a sereghajtó. Bár itt a Ligakupában ez nem számít túl sokat.

Hazaiaknak eddig egy döntetlenjük van az Academikaval, és a Benficától pedig 2-1 es vereséget szenvedtek. Sok esélye a csapatnak nincsen már, hogy tovább jusson mivel csak az első helyezet jut tovább a csoportból, és az valószínü, hogy a Benfica lesz. Bár van még hátra elég sok meccs, és hát a labda gömbölyű.. Nagyon sok hiányzó van a csapatnál. Már eddig is rengetek volt, a hétvégi Rio Ave meccsen pl. 4 csere volt csak nevezve a kispadra, de becsületükre váljék, hogy még így is nyerni tudtak. Nem fog játszani ma a hazaiknál Babanco, David Silva, Djaniny, Vasco Fernandes és Rui Duarte akik a Rio Ave elleni meccsen kaptak piros lapot. Ezen kívül még nem lesz a csapatnál Luis Filípe, Maurício, Fernando Alexandre, és Ivanildo.

A vendégek a hétvégi meccsükön 1-0 ra kaptak ki a Bragatol ami idegenben, egy ilyen csapattól nem rossz eredmény. Eddig mind két meccsükön X- eltek. Remit játszottak az Academikával, és a Benficával is!! És nem a tartalékos Benfica ellen. Ráadásul az utolsó percben kapták a gólt tizenegyesből, Cardozo révén. Náluk is lesz néhány hiányzó, de egyáltalán nem olyan fontos, és sok mint a másik oldalon. A vendégek hiányzói: Anilton, Nielsen, Paulinho, Pablo Oliveira, és Castro.

Van most elég gondja a hazaiknak, nem hinném, hogy túlságosan is érdekelné őket ez a meccs. Vendégek már majdnem legyőzték a multkor a Benficát a kupában, őket érdekli ez a kupa, és mivel csak 2 pont a hátrányuk a Benficával szemben, még mázlival akár övéké is lehet az első hely, bár ehhez lesz egy- két szava az Academikának is. Itt az ideje, hogy végre hosszú idő után megszerezzék újra a 3 pontot. Ha nem is nagy fölénnyel, de a tippem egy szűkös vendég siker. Azért mégis csak Kupa, egy kis csapatról van szó, ezért biztosra megyek és DNB 2 re rakok.

(X2 is jó lehet 1.43 ért)


#213 január 10, 2013, 21:13:54, davixxx
AIK - Frölunda Indians
Tipp:X2
Odds:1.54
Bet365




Még 18 forduló van hátra a Svéd Elitserien jégkorong liga első osztályából. A jelenleg 10. helyen álló AIK csapata fogadja a 8. Frölunda csapatát.

Frölunda legutóbbi 5 meccséből 2- szer vesztett, 2- szer nyert és egyszer csak hosszabítás után tudta megszerezni a 3 pontot. Legutóbbi két meccsükön szenvedték el azt a két vereséget, de mind a kettőt top5- ös csapattól volt. Jelenleg az utolsó PlayOffos helyen állnak, de még van hátra elég sok meccs, egyáltalán nem érezhetik biztonságba a helyüket. Két játékosuk nem léphet pályára ma Brünnström, és Johnsson.

AIK csapatát egy kisebb sérülés hullám súlytja. Ma hét játékos se fog pályára lépni, de erről majd késöbb. A vendégek 10. helyen vannak a tabellán. Rossz formában vannak, utolsó 5 meccsükből 4 et elvesztettek, és csak az utolsó elötti Timrát verték meg. 13 pont a hátrányuk a Frölunda ellen, de nekik inkább hátrafele kell tekinteniük, mivel csak 7 ponttal előzik meg a 11. Timra csapatát, ami ugye már osztályzó hely. Hazaiak hiányzói: Lillieström - Karllson, MacNevien, Sandberg, Tärnström, Blomdahl, Andersson, és Norddström.

Tabellán elfoglalt helyüket nézve, és a formájukat tekintve is azt mondhatjuk, hogy a meccs esélyese is a vendég csapat. A vendégek még nem nyugodhatnak meg, sőt még egy jó hajrával akár feljebb is léphetnek még a tabellán. Ezt a sok sérültet nem fogják tudni pótolni az amugy is gyengébb hazaiak. Alapból is X2 szerintem nagyon jó lenne erre a meccsre, de így, hogy ennyi sérült van a hazaiaknál, így ez csak még jobban erősíti a tippet. A Bátrabbaknak nyugodtan ajánlom 2.40- ért a vendég sikert is, de én most inkább biztosra megyek, és ''csak'' X2- re tippelek. Tehát a tippem: Döntetlen vagy Frölunda! :great:

#214 január 10, 2013, 21:30:19, davixxx
Coventry gól jó lehet élőbe 1.40 ért, bár én most nem fogadok élesbe, de ez igen tetszetős. :redchug:

HÉÉÉÉÉJ!

Martin - Piestany 2 (1,55)

Már csak tippmixen lehet rakni, az összes iroda levette a kínálatról így elemzést se tudok írni róla. Röviden annyi h a hazaiak játékosai fizetésüket nem kaptak meg, és ezáltal tüntettek 7 jatekos felmondta a szerződését, és nagy bajban avn a csapat. Még a hazai szurkolok is a vendégekre raktak.. Érdekes..:D

#216 január 11, 2013, 21:33:05, davixxx
Martin - ŠHK 37 Piešťany
Tipp: -2,5 HC 2
Odds: 1.95

  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:


Hát érdekes meccs lesz az tény. A hazaiaknál nagyon nagy gond van. Nem kapnak a játékosok fizetést, az utolsó 5 meccsükből 5 öt vesztettek, szóval minden. A vendég együttes 4. helyen áll jelenleg a tabellán, de lehet ez még jobb is, hiszen csak 5 ponttal vannak lemaradva a 3. helyezettől.

A hazaiaknál nem fog pályára lépni egy kulcsjátékos se, akik a fizetés hiányába nem játszanak. Akik kimaradnak a hazaiaktól: Mikusovic, Racek, Zukal, Horsky, Murcek, Hús, és Vartovník se fog jégre lépni ma.

Vendégeknél mindenki játszhat ma, így teljes kerettel állhatnak ki erre a meccsre.

Az összes fogadó iroda lezárta, és levette a kínálatáról a meccset, kivéve egyet. Nem is lehet kérdés, hogy kik fognak ma itt nyerni. Sokkal inkább, hogy mennyivel? Most gondoljunk bele. Nem kapnak fizetést a játékosok, sorra verik el őket 0-6, 5-1, 2-4, 1-7, 6-5. Ezek voltak az utolsó 5 meccsei, és itt még játszottak a fent említett játékosok is.

Ha csak itt ma nem fog valami isteni csoda történni, akkor 5-6 gólos sima vendég győzelemnek kell születni így a tippem: 0-8 a vendégeknek!

Idézetet írta: davixxx Dátum január 11, 2013, 15:22:51
Martin - ŠHK 37 Piešťany
Tipp: -2,5 HC 2
Odds: 1.95




Hát érdekes meccs lesz az tény. A hazaiaknál nagyon nagy gond van. Nem kapnak a játékosok fizetést, az utolsó 5 meccsükből 5 öt vesztettek, szóval minden. A vendég együttes 4. helyen áll jelenleg a tabellán, de lehet ez még jobb is, hiszen csak 5 ponttal vannak lemaradva a 3. helyezettől.

A hazaiaknál nem fog pályára lépni egy kulcsjátékos se, akik a fizetés hiányába nem játszanak. Akik kimaradnak a hazaiaktól: Mikusovic, Racek, Zukal, Horsky, Murcek, Hús, és Vartovník se fog jégre lépni ma.

Vendégeknél mindenki játszhat ma, így teljes kerettel állhatnak ki erre a meccsre.

Az összes fogadó iroda lezárta, és levette a kínálatáról a meccset, kivéve egyet. Nem is lehet kérdés, hogy kik fognak ma itt nyerni. Sokkal inkább, hogy mennyivel? Most gondoljunk bele. Nem kapnak fizetést a játékosok, sorra verik el őket 0-6, 5-1, 2-4, 1-7, 6-5. Ezek voltak az utolsó 5 meccsei, és itt még játszottak a fent említett játékosok is.

Ha csak itt ma nem fog valami isteni csoda történni, akkor 5-6 gólos sima vendég győzelemnek kell születni így a tippem: 0-8 a vendégeknek!

Biztos hogy csak ennyi hiányzója lesz a hazaiaknak? Mert ennek a fele sérült a másik fele meg másodhegedűs csak a csapatban. Mennyire biztos ez az infó?

Hát én ennyit tudtam összegyűjteni, meg az oldal ahonnan nézni szoktam se írt többet, + a csapatok oldalan se talaltam többet. Elvileg lesz még több hiányzó is, de a lényeg, hogy ha játszanak is fizetés NUKU, nem hinném, hogy nagyon megerőltetnék magukat + még a Hazaiak szurkoloi is olvastam, volt aki több ezer € val rakta. Csak nemfognak kicseszni velük is.. ;D Hát nemtudom azért házat nem tolnám rá, de 5€ val megraktam szerintem simán lejön.. + a fogadóirodák mért vették volna le a kínálatról. Nemtudom lesz- e Élőben, de lehet ott lesz erre érdemes fogadni! :ok:

Idézetet írta: Cipolla Dátum január 11, 2013, 15:37:03
Biztos hogy csak ennyi hiányzója lesz a hazaiaknak? Mert ennek a fele sérült a másik fele meg másodhegedűs csak a csapatban. Mennyire biztos ez az infó?

Szerintem egy csapást megér! ;) :redchug:

El is ment fasza, újabb -5€.. Egyszer rakom meg a tippem el is megy..

148   *(0-5,5) Magyarország - Algéria   V   1,74   

Eredő odds:   1,74000
Tét:   1500 Ft
Várható nyeremény:   2610 Ft

Idézetet írta: davixxx Dátum január 19, 2013, 11:43:57
148   *(0-5,5) Magyarország - Algéria   V   1,74   

Eredő odds:   1,74000
Tét:   1500 Ft
Várható nyeremény:   2610 Ft

Kis érdekesség:

http://www.eredmenyek.com/merkozes/6kw5hIP6/#osszefoglalas

Ez a bunda a tipikus bunda.. Amikor biztonságra megy mindenki 20-30. perc környékén gól, és még a meccs elött min. 15p el fordítás, nehogy veszélyben legyen..

A Bunda címü könyvet ajánlom mindenkinek, és utánna nem lesznek kételyek! :ok:

Lehetséges, de az ilyen eredmények 80%- ka általában bunda. Ez lehet, pont nem volt az, de legtöbbször az! :laugh: