Fogadószámla korlátozása. Miért?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 szeptember 27, 2017, 20:54:17, pnzyfng
Idézetet írta: Tigris Dátum szeptember 27, 2017, 17:54:44
Jah, mert törvényszerű, hogy amire a másik irodánál teszel, az fog majd bejönni.  ;)
húha.. ha nem a másik irodánál jön be a fogadás, akkor leutalok pénzt, feltöltöm a másik irodához, és fogadok megint...  ::)  nagyon bonyolult ám... bár látom egyeseknek az  ;D azt hittem ezt nem kell magyarázni itt senkinek

Idézetet írta: pnzyfng Dátum szeptember 27, 2017, 20:51:28
húha.. ha nem a másik irodánál jön be a fogadás, akkor leutalok pénzt, feltöltöm a másik irodához, és fogadok megint...  ::)  nagyon bonyolult ám... bár látom egyeseknek az  ;D azt hittem ezt nem kell magyarázni itt senkinek

Nem kérte senki az értelmes magyarázatodat. De ezek szerint másodjára már tuti, hogy a másik oldalon fog bejönni a fogadás, ugye? Vagy ha mégse, akkor harmadjára? Esetleg negyedjére? Eleve abból kéne kiindulni, hogy mit javasoltál. Állításod szerint ha hosszú távon nyersz, azt ki lehet küszöbölni azzal, hogy egy idő után szándékosan buksz pénzt annál az irodánál, aminél addig nyertél, és így nem fognak korlátozni. Az egésszel csak egy probléma van: ha ellenfogadsz valamit, akkor benne van az is, hogy ott nyersz, ahol nem kéne, akár egymás után többször is, vagyis pont azt éred el vele, hogy a nem jó oldalon növeled az egyenleged, és egyre több tétet kell felraknod ahhoz, hogy mínuszba legyél ott. Feltételezem, hogy nem vagy a saját pénzed ellensége, ezért gondolom arb, vagy arb közeli fogadásokat raksz.

Tehát összegezve, melyik a feltűnőbb?
1. Szimplán sokat nyersz.
2. Sokat nyersz, és ahhoz, hogy ne legyen feltűnő, csökkenteni akarod a nyereséged, ezért olyan fogadásokat teszel, ahol az ellenkező kimenetelt megteszed máshol, aminél benne van a pakliban, hogy még tovább növeled az egyenleged, de cserébe még az ellenfogadásokkal is felhívod magadra a figyelmet, a kifizetési kérelmeket nem is említve.

Szerintem tudod te is a választ, szóval hajrá!  ;)

Sziasztok!
Ujra a korlatozasrol kerdeznek par dolgot, olyantol varok valaszokat elsosorban aki mar tapasztalt ebben.
Az elso az hogy geprol lathato-e meg a maximalisan felteheto osszeg egy meccsre es ha igen akkor ebbol (csokkenesebol) lehet-e kovetkeztetni a kozelgo korlatozasra?
Illetve hogy mennyire korlatoz a bet365 ha napi akar millios ertekben fogadok?
De a legjobban az erdekel hogy pontosan milyen iratokat kell beszereznem azoktol akiknek a neveben regisztalok ha megtortent a baj es hogy a kesobbiekben mennyire leszek az o joszandekukra utalva?
Koszonom

Idézetet írta: kri1219 Dátum október 23, 2017, 18:06:09
Sziasztok!
Ujra a korlatozasrol kerdeznek par dolgot, olyantol varok valaszokat elsosorban aki mar tapasztalt ebben.
Az elso az hogy geprol lathato-e meg a maximalisan felteheto osszeg egy meccsre es ha igen akkor ebbol (csokkenesebol) lehet-e kovetkeztetni a kozelgo korlatozasra?
Illetve hogy mennyire korlatoz a bet365 ha napi akar millios ertekben fogadok?
De a legjobban az erdekel hogy pontosan milyen iratokat kell beszereznem azoktol akiknek a neveben regisztalok ha megtortent a baj es hogy a kesobbiekben mennyire leszek az o joszandekukra utalva?
Koszonom

Szia!

1.) Igen látható. De nagyobb összeget is beírhatsz, azt kicsit tovább tart, de elszokták fogadni.
2.) Ha normálisan játszol, nem arb és nem regisztrálsz 5 néven, hogy kihasználd a bónuszt nem szoktam annyira korlátozni.
Ha más nevében regisztrálsz az első és legfontosabb, ha fix IP-d van akkor azt változtasd meg vagy, ha VPN-en klienst használsz akkor generálj új IP-t.
Mert a belépésekre vannak IP szűrőik.

Egyébként ugyan azokra, amiket nálad kértek.  Lakcímre megy egy boríték kóddal, meg személyi igazolvány elküldése nekik stb.

Emellett a te stílusodra  winmasters, williamhill is elég jó irodák, tehát nem kell rögtön a bettel bohóckodni, hagyd őket, ha korlátoznak menj máshova.

Idézetet írta: Tomka Dátum október 24, 2017, 06:06:50
Szia!

1.) Igen látható. De nagyobb összeget is beírhatsz, azt kicsit tovább tart, de elszokták fogadni.
2.) Ha normálisan játszol, nem arb és nem regisztrálsz 5 néven, hogy kihasználd a bónuszt nem szoktam annyira korlátozni.
Ha más nevében regisztrálsz az első és legfontosabb, ha fix IP-d van akkor azt változtasd meg vagy, ha VPN-en klienst használsz akkor generálj új IP-t.
Mert a belépésekre vannak IP szűrőik.

Egyébként ugyan azokra, amiket nálad kértek.  Lakcímre megy egy boríték kóddal, meg személyi igazolvány elküldése nekik stb.

Emellett a te stílusodra  winmasters, williamhill is elég jó irodák, tehát nem kell rögtön a bettel bohóckodni, hagyd őket, ha korlátoznak menj máshova.

Koszi a valaszt. Nekem csak a bet365 a jo, de mar igyis maset hasznalom mert tavaly korlatoztak.

Sziasztok!

A tippmixpron is "sikerült" már valakinek korlátoztani a számláját? Ha igen, akkor az sejtése szerint miért következett be? Túl sok fogadás túl nagy téten, vagy nagy napi/heti/havi/rendszeres nyeremény? stb.
Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

Sziasztok! Aktív még ez a topic? Tudna valaki nekem segíteni?


Sikerült megtalálnom a világ legvilágtalanabb fogadóirodáját. Egy hét alatt annyira lehúztam amennyire a lehetőségeim engedték, aminek az lett a vége hogy előbb korlátozás aztán tiltás. Hogy tudok újra beregisztrálni, hogy a kezdeti feltételekkel játszhassak újra tehát ne bukjak le hogy én vagyok (ip cím azonosítás, skrill számla, stb) ? Még ha csak 4-5 fogadást enged akkor is bőven megéri.

Köszönöm a választ!

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 15, 2019, 22:27:50
Sikerült megtalálnom a világ legvilágtalanabb fogadóirodáját. Egy hét alatt annyira lehúztam amennyire a lehetőségeim engedték, aminek az lett a vége hogy előbb korlátozás aztán tiltás. Hogy tudok újra beregisztrálni, hogy a kezdeti feltételekkel játszhassak újra tehát ne bukjak le hogy én vagyok (ip cím azonosítás, skrill számla, stb) ? Még ha csak 4-5 fogadást enged akkor is bőven megéri.

Köszönöm a választ!

Saját neveden már sehogy. Befizetni még csak csak beengedne viszont azonosítás nélkül biztosan, hogy nem fognak kifizetni és akkor legkésőbb már úgy is lebuknál, hogy te már voltál regisztrálva. Nekem most az sem tiszta teljesen, hogy amit összenyertél azt ki is fizették neked, vagy csak a befizetett pénz utalták neked vissza?

Teljes mértékben kifizették. Előbb korlátoztak aztán pedig kaptam egy üzit hogy a jövőben nem vehetem igénybe a cég szolgáltatásait. Két fogadásom volt amit nem fizettek, az egyik egy 187-es odds volt a másik meg egy 39-es, de a többit kifizették rendben és pontosan.

Akkor örülj annak a pénznek amit kifizettek a bankszámládra, mert ilyen esetben nem mindig szokták az adott nyereményt kifizetni csak azt utalják vissza amit befizettél. Feltételezem, hogy élőfogadásban trükköztél valamit aztán feltűnt nekik és nem nézték jó szemmel.
Pm-be esetleg leírhatod, hogy melyik irodáról van szó.

Pre-mach fogadás volt mindegyik és még csak nem is trükköztem csak kihasználtam a rendszeresen túlárazott piacokat meg a fatálisan baromság oddsokat amit adtak.

Érdekes, azért meccs előtti oddsokkal nem nagyon szoktak hibázni

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 16, 2019, 16:28:27
Pre-mach fogadás volt mindegyik és még csak nem is trükköztem csak kihasználtam a rendszeresen túlárazott piacokat meg a fatálisan baromság oddsokat amit adtak.

Egyszerű a megoldás. Játssz papíron, tippmixen. Ott nincs korlátozás, bármennyit nyerhetsz.  :D