Eredmény értesítés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Tudom, hogy rengeteg olyan applikáció/weboldal létezik, amelyek a mérkőzés eredményeit mutatják, értesítenek róla.

A kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan applikáció/weboldal, ahol a már megjátszott mérkőzéseket a kedvencekhez lehet adni, de csak akkor kapok értesítést a mérkőzés eredményéről, ha pl. félidő van, és az eredmény állása 1-0.
Szóval a lényeg, hogy a kiválasztott mérkőzést miután a kedvenceimhez adtam, ne minden gólnál, sárga lapnál, stb. jöjjön értesítés, hanem úgy tudjam testre szabni, hogy csak akkor értesítsen, ha félidő van, és ha az állás pl. 1-0 (ha az állás más lenne, pl. 1-1, akkor ne kapjak értesítést).

Elnézést, ha egy kicsit nyakatekert,  :D remélem azért érhető.  :)

Köszönöm a segítő válaszaitokat előre is!

#1 július 21, 2019, 23:12:35, BaXee
Tény, hogy van mindenféle fes(fos) app, de ez azért már szerintem túl részletorientált piac, amire nem igazán van igény. Ha belegondolsz átlag usernek ilyen nem kell, csak aki tudja mit akar vele kezdeni. Írni kell rá egy appot szerintem máshogy nem lesz, de hátha valaki rámcáfol..

Sima flashscore app is tudja úgymond... kikapcsolsz minden alertet, benthagyod csak a félidőt, onnan már nem nagy feladat kiszűrni, lesz sok felesleges alert így is, amelyik eredmény nem stimmel, de más opciót nem látok..

#2 július 22, 2019, 16:23:05, Greipel
Idézetet írta: Steve Dátum július 21, 2019, 23:01:43
Sziasztok!

Tudom, hogy rengeteg olyan applikáció/weboldal létezik, amelyek a mérkőzés eredményeit mutatják, értesítenek róla.

A kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan applikáció/weboldal, ahol a már megjátszott mérkőzéseket a kedvencekhez lehet adni, de csak akkor kapok értesítést a mérkőzés eredményéről, ha pl. félidő van, és az eredmény állása 1-0.
Szóval a lényeg, hogy a kiválasztott mérkőzést miután a kedvenceimhez adtam, ne minden gólnál, sárga lapnál, stb. jöjjön értesítés, hanem úgy tudjam testre szabni, hogy csak akkor értesítsen, ha félidő van, és ha az állás pl. 1-0 (ha az állás más lenne, pl. 1-1, akkor ne kapjak értesítést).

Elnézést, ha egy kicsit nyakatekert,  :D remélem azért érhető.  :)

Köszönöm a segítő válaszaitokat előre is!

Bet365-ön az asztali és a mobilos verzióban is be lehet állítani.

*Ja, hogy olyat akarsz, ahol csak azok jelenjenek meg, ahol konkrétan 1-0 az eredmény, olyat nem lehet. William Hillen be lehet állítani az összes futó élő meccseket időrend szerint, esetleg ezt tudom még javasolni.