Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Eddig ez a téma nem a kivagyiskodásról és nem is a nyertes szelvények/játékosok fúrásáról szólt.
Lassan rosszabb itt a hangulat, mint a Gumiszobában...


Idézetet írta: matti16 Dátum június 10, 2016, 14:43:50
Jó, tudom, nem ezeket a kis oddsszokat kell, hanem ahogy te is írtad, okosan megválasztva, ez igaz is, de még úgy is nagyon nehéz ezzel pluszban lenni.

Ha jó a kiválasztás, akkor semmivel sem nehezebb kis oddsokkal nyerni, mint nagyokkal. Persze ehhez annál több kell, minthogy lemész a lottózóba, és 0 elemzés után ránézésre teszed a nagy csapatokat nyomott oddson. Viszont utánaolvasva, elemezve, a neten, a legjobb oddsokat elcsípve igenis működhet, hidd el.



Bejött volna valszeg, na de sebaj!   :)

Hop Seppi ,Hop  Duque    :D

Megforgattam 03.06-tól külömböző sporteseményeken 06.06-ig tiszta 630 eu

Grat, de ezért nem kellett volna külön topikot nyitni, akkora császár azért nem vagy!


#1042 június 15, 2016, 10:56:53, ricsi046
............

Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen, megvaaaan!  :redchug:

A pub-ban, ahol néztük a meccset nem volt térerő, így szünetben kimentem a levegőre, gondoltam megteszem a free betet. Ott is szakarodott a mobil netem és inkább visszamentem ittam még egy sört, mert már folytatódott a második félidő. Később egyik cimborám ideadta a telóját, ami 1%-os töltöttségen volt, azon hoztam be és tettem a tippet, Szalai gólja előtt kb. 1 perccel el is fogadta!!!!!
:beerchug:


Ritkán van 3x feletti szorzóm, most sikerült is. ;D


Én is én is!!!

03-Jun-16
20:49:45   CA Bastia v Orleans
0 - 0 - Correct Score
   Placed: 03-Jun-16 19:45:34   Lay 4.20  50.00   160.00
  50.00
Won