Egyéb Foci Fogadások 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kellemetlen lenne, ha kiesnének

Evidens a hazai siker, de mi más irányba indultunk el. Megbánjuk? Olvasd tovább


Portugálok osztják az észt Brazíliában

Alig pihenték ki a Libertadores-kupa okozta fáradalmakat, rögön bajnoki rangadóra kell készülniük.  Olvasd tovább


Valaki nagyon benézte ezt a bajnokit

Ki hibázott? Mi, hogy egyáltalán foglalkozunk ezzel a mérkőzéssel? Olvasd tovább


Milyen hatással van a drogháború a mexikói klubokra?

Egy korábbi "különleges" csapat történetét szedtük el, frissítjük a jelenlegi vérrontással, illetve az elmúlt évek eseményeivel.  Olvasd tovább


#19 augusztus 15, 2022, 14:19:22, LosGabos
Ez gyönyörű:

De még ennél vadabb sztorija is akadt.

,,Körbeutaztam Grönlandot, hogy a szervezett próbajátékokon kiválogassam a labdarúgókat a nemzeti csapatba. Az egyik szigeten láttam egy játékost, aki nagyon jó volt, és biztos voltam benne, hogy behívom. Háromórás hajóút után megérkeztem egy másik helyszínre, ahol meglepetésemre ugyanazt a játékost láttam. Megkérdeztem az asszisztensem, hogy ez hogy lehet. Elmondta, hogy a futballista elégedetlen volt az előbbi teljesítményével, ezért három órát vitorlázott a saját csónakján, hogy ismét pályára léphessen és biztos legyen abban, hogy befér a válogatottba."


Itt az egész cikk:

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2022/08/15/foci-gronland-a-vilag-legrovidebb-bajnoksaga/

Csak azt nem értem, ha a Feröer-szigetek, Új Kaledónia, Curacao (stb) indíthat válogatottat, Grönland miért nem? Az előbbiek sem önálló országok.

Nézegettem itt a hétvégi angol Championship meccsek összefoglalóit. Vágja valaki mekkora dráma volt a Sunderland - QPR 2:2-es meccs végjátékában?  ;D Ha nem érdemes rákeresni az összefoglalóra, nem volt egy pite meccs, legalábbis az utolsó pár perc. :great:




Innentől a bajnoki cím a legfontosabb

A Palmeirasnak nem jött össze a triplázás, viszont egy brazil bajnoki címmel vigasztalódhatnak.  Olvasd tovább



Utolsó roham a bajnoki címért

Brazíliában a végéhez közeledik a bajnoki pontvadászat, ezért érdemes figyelni az Internacional teljesítményét.  Olvasd tovább


#27 október 27, 2022, 08:59:29, TiB
Birmingham - QPR: Kinek áll a zászló?

Hazaiaknak nem kell a labda, vendégeknek igen. Olvasd tovább



2 kimenetel 30351-es odds. Apró szépséghiba, hogy nem az enyém.