Vizes VB 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vizes VB 2015





Helyszín: Kazan, Oroszország
Időpont: Július 24. - Augusztus 9.
Hivatalos weboldal


Ebben a témában lehet beszélgetni a világbajnokság eseményeiről.

Bár csak "buzi statok" de azért hátha érdekel valakit, szóval ide kerülnek fel a vízilabda meccsek jegyzőkönyvei: KATT

Idézetet írta: TiB Dátum július 27, 2015, 19:33:34
Bár csak "buzi statok" de azért hátha érdekel valakit, szóval ide kerülnek fel a vízilabda meccsek jegyzőkönyvei: KATT

Kirrrály  ;D

Olaszok most már nem azt az arcukat mutatják, amit az első körben. Megtanítják a házigazdákat vízilabdázni.

Jó lenne elkerülni őket a 4-be kerülésért.

Nyomjátok a Montikat hendivel, nyertek a szerbek a saját kezükben van a sorsuk.

8-al kell nyerniük Japán ellen, hogy csoport másodikak legyenek és elkerüljék a horvátokat. ( a görögökre mennének ha másodikként jutnának tovább )

Amilyen formában vagyunk, én még az olaszoktól sem tartok most...

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum július 31, 2015, 14:23:49
Amilyen formában vagyunk, én még az olaszoktól sem tartok most...
Milyen formában vagyunk?

Idézetet írta: stdavid Dátum július 31, 2015, 14:25:38
Milyen formában vagyunk?

Olyanban, hogy totál gyenge csapatokat rommá vertünk. Ez szépen felnyomta az elvárásokat a szurkolókban, aztán jönnek a benga horvát és szerb centerek, és letépik rólunk a gatyót :D

Lehetne már vasárnap, mert ez hogy ugrálnak a kínaiak a vízbe és nyerik az aranyakat, annyira nem tetszik ;D

Úszó program: http://kazan2015.com/en/events?utf8=%E2%9C%93&main_filter=true&day=&place=&sport=SW&category=&round=#schedule

Ez a nevetséges csoport nekünk többet árt mint használ hidjétek el.

Ha az olaszok ma nem bundázzák el és nyernek akkor oké, az Usát verjük gond nélkül és éremért játszunk. Egy felhozó meccsnek pont jó az elődöntőre.

Viszont ha az olaszok kicsit is gondolkoznak akkor ma kikapnak és a 8 között minket választanak akinek még normális meccse nem volt, nem a szerbeket akit már a montikkal és az ausztrálokkal játszottak két éles meccset.

Ez a montenegró véghajrá nagyon csúnya lehetett.
Ott a szerv meccs után a 17,5 over 10/10-es tipp volt, mert menniük kellett előre, de a japánok is elég gólerősek már.

Szerintem a görög-orosz is bunda lesz. 3.25-ért tettem rá egy pár ezrest (az oroszokra). Totálisan tét nélküli- a görgök tuti elsők, az oroszok kiestek,de mivel otthon vannak, "szépen" kell búcsúzni, Görögországban meg amúgy is válság van. (Az olasz vereséggel már 10-es odds!)

Idézetet írta: zotya90 Dátum július 31, 2015, 15:31:07
Szerintem a görög-orosz is bunda lesz. 3.25-ért tettem rá egy pár ezrest (az oroszokra). Totálisan tét nélküli- a görgök tuti elsők, az oroszok kiestek,de mivel otthon vannak, "szépen" kell búcsúzni, Görögországban meg amúgy is válság van. (Az olasz vereséggel már 10-es odds!)

Könnyen meglehet  :ok:

Bár kérdés az oroszok mennyire vannak maguk alatt ez a katasztrófa után ( mert ez nekik az... )

Idézetet írta: zotya90 Dátum július 31, 2015, 15:31:07
Szerintem a görög-orosz is bunda lesz. 3.25-ért tettem rá egy pár ezrest (az oroszokra). Totálisan tét nélküli- a görgök tuti elsők, az oroszok kiestek,de mivel otthon vannak, "szépen" kell búcsúzni, Görögországban meg amúgy is válság van. (Az olasz vereséggel már 10-es odds!)


Meggyőztél..tettem én is rá egy kicsit 8)

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 31, 2015, 15:36:58
Könnyen meglehet  :ok:

Bár kérdés az oroszok mennyire vannak maguk alatt ez a katasztrófa után ( mert ez nekik az... )

Szerintem itt az a helyzet, hogy mind a két csapat az orosz győzelmet akarja (így talán nem olyan nehéz a bunda)- nem utolsó sorban a közönség is a görögökkel "szimpatizálna" a továbbiakban. Én nem is értem ezt az oddsot!!!

Azért kíváncsi vagyok milyen lesz az esti Olasz-Usa meccs. Igy hogy a brazilok megint szenvednek és kanada lesz a második az A csoportban mégjobban megéri kikapni ma este  ;D