Vizes VB 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ahogy csak mi tudjuk.................


Örültünk hogy könnyű a csoportunk.... Ezt eredményezi amit ma láttunk  :-\

Erdemes megtolni egy nagyobb osszeggel Lacika gyozelmet holnap? nem latom ebben a mezonyben Le Closson kivul felveszi-e vele valaki a versenyt 200 pillen...

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 04, 2015, 21:44:05
Erdemes megtolni egy nagyobb osszeggel Lacika gyozelmet holnap? nem latom ebben a mezonyben Le Closson kivul felveszi-e vele valaki a versenyt 200 pillen...
Ha holnap nem cuccoza szétmagát egyik ellenfele se...
Akár meg is lehet.

Szerintem nyer Laci, bár nagyobb összeggel nem biztos, hogy merném. Elképesztő mit csinál, brutál egy fickó. Az idő amivel bejutott, magasan a legjobb idő idén, sőt az elmúlt három évben nem úsztak ilyen időt 200 pillangón. Kenderesi Tomi nagyon bánhatja, hogy beteg lett, mert ebben a mezőnyben lett volna esélye még nyerni is.

A Coral-nal meg nem esett az odds, igy vegul itt tettem meg.
Ha valaki szeretne surebetelni, akkor tolja Le Clos-t a 365-on @2.75 es Cseh Lacikat a Coral-on @2.10.

200 méter vegyesen jelenleg 1.15 Lochte győzelme. Laci a második az esélyesek sorában 7.50-ért. Vajon az, hogy Laci nem indul, leviszi Lochte szorzóját majd? Mármint ennél is kisebb szintre ;D

Embertelen keményet küzdött a végén.... Istenkirály vagy Cseh Laci!!! :ok:

Jaja, mondanam hogy sima volt, de Lacika kegyetlenul elsavasodott az utolso par tempora, meg szerencse hogy csak otvenmeteres a medence es jott a fal. Nagy gratula neki es az edzojenek, soha nehezebb ne legyen megduplaznom a feltett penzem. :laugh: :ok: :redchug:
Remelem az olimpian le tud menni 1:53 ala es akkor esetleg osszejohet neki az arany. O kvazi ezert fog kiutazni, mint Risztov Londonba. Az utolso nagy dobas.

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 05, 2015, 20:27:09
Jaja, mondanam hogy sima volt, de Lacika kegyetlenul elsavasodott az utolso par tempora, meg szerencse hogy csak otvenmeteres a medence es jott a fal. Nagy gratula neki es az edzojenek, soha nehezebb ne legyen megduplaznom a feltett penzem. :laugh: :ok: :redchug:
Remelem az olimpian le tud menni 1:53 ala es akkor esetleg osszejohet neki az arany. O kvazi ezert fog kiutazni, mint Risztov Londonba. Az utolso nagy dobas.

Csak addig a Phelps csóka is visszanyeri majd a formáját! Bár ő lehet csak a 100 pillét fogja nyomni.

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 05, 2015, 20:27:09
Jaja, mondanam hogy sima volt, de Lacika kegyetlenul elsavasodott az utolso par tempora, meg szerencse hogy csak otvenmeteres a medence es jott a fal. Nagy gratula neki es az edzojenek, soha nehezebb ne legyen megduplaznom a feltett penzem. :laugh: :ok: :redchug:
Remelem az olimpian le tud menni 1:53 ala es akkor esetleg osszejohet neki az arany. O kvazi ezert fog kiutazni, mint Risztov Londonba. Az utolso nagy dobas.
Minél jobb eredmény, annál több lehetőség.
A profi sport erről szól...
Drat. Cseh Lacinak.

"Ha megvan a lélek és a test összhangja, akkor tud nyerni. Ezt kellett az utolsó pillanatokban is tudatosítanom benne. Igazából csak elhibázni tudta ezt a döntőt. De egy döntőt lelkileg is meg kell nyerni, nemcsak fizikailag. A kapu nyitva van, de át is kell tudni lépni rajta. Mert ennél az időnél ő egy másodperccel is jobbra képes. De egy arany után ennek már nincs jelentősége."

Nem en mondtam, hanem a regi/uj edzoje. Egyszeruen nem lesz meg egy ilyen motivalt magyar csapattag jovore az olimpian, megfogja probalni feltenni a koronat a palyafutasara es remelem sikerul neki.

Annyira magabiztosnak látszik Dani (a medencén kívül), hogy muszáj voltam 2.50-ért megjátszani a győzelmét.

Omega statisztikái: katt

Nem láttam őt 200-on, mit nyilatkozott? 100-on 22. időt úszta, és ok, hogy nem az a fő száma, de az nem volt egy hatalmas eredmény. Ennél azért 100-on is jobb szokott lenni, vagy nem?