Vizes VB 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 06, 2015, 23:08:49
Nem láttam őt 200-on, mit nyilatkozott? 100-on 22. időt úszta, és ok, hogy nem az a fő száma, de az nem volt egy hatalmas eredmény. Ennél azért 100-on is jobb szokott lenni, vagy nem?

Nézegettem a részidőket, és még nem úszott egyszer sem olyan gyorsan az utolsó 100-on, mint ahogyan például az előző vb-győzelmeinél, vagy épp az olimpián. 33 alatti ötven métere mindig volt az utolsó százon, amikor bajnok lett, de a mostani vébén még nem úszott ilyen időt. Azt nyilatkozta, hogy tud ennél jobbat úszni, és hogy a döntőben kell jól úszni, az előfutam csak a bevonulási sorrendet határozza meg. Ez most vagy csak duma arra, hogy nincs világbajnok formában, vagy tényleg csak a döntőre koncentrál, és picit altat. Én utóbbira szavazok, aztán holnap vagy dühöngő lesz, vagy szépvoltdani.

100 méteren eddigi eredményei vb-ken:
- 2007-ben 40. hely
- 2009-ben 20. hely
- 2011-ben 6. hely
- 2013-ban nem indult

Látom Katinka mai győzelmére 1.66-os szorzó van. Mit gondoltok, bátran lehet pakolni?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 08, 2015, 12:21:09
Látom Katinka mai győzelmére 1.66-os szorzó van. Mit gondoltok, bátran lehet pakolni?

Én is ezen gondolkodtam, Cseh Laci 2,2 ért sem rossz, kombiba meg huhúúúú  :D

Katinka győzelmében jobban bízom mint Laciéban, 1,7 ért meg én meg is fogom próbálni, jó formában van, kipihent, azért alakította így a programját, hogy ez az arany is zsebben legyen, és szerintem lesz is.

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 08, 2015, 12:41:03
Én is ezen gondolkodtam, Cseh Laci 2,2 ért sem rossz, kombiba meg huhúúúú  :D

Katinka győzelmében jobban bízom mint Laciéban, 1,7 ért meg én meg is fogom próbálni, jó formában van, kipihent, azért alakította így a programját, hogy ez az arany is zsebben legyen, és szerintem lesz is.

Köszi gerry, veled tartok, mint oly sokszor.  ;) :beerchug:

Szerencsére az M4 stúdiójában ott a Sós Csaba és helyre rakja ezeket a gyökereket, akiknek még egy világbajnoki harmadik hely is kevés.

Cseh László 2. 100m pillangón!
GRT LACI! :great: