bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum március 08, 2021, 10:14:31
Úgy tűnik hasonló cipőbe léptem. legalábbis abból gondolom hogy míg máskor jött sms 1órával a kifizetésem után a banktól, most semmi 1 nappal utána sem. Kíváncsi leszek. Majd írd le ha van fejlemény.
Neked van valami fejlemény?Hétfőtől nem válaszolt semmit a Bet365...

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum március 12, 2021, 09:58:01
Neked van valami fejlemény?Hétfőtől nem válaszolt semmit a Bet365...

Nekem már két napja este megjött a pénz. Igaz az sms elmaradt az előző esethez képest, ezért hittem hogy itt is baj lesz de nem így lett szerencsére. Nem tudom nálad mit lehetne tenni  :-\

#8027 március 17, 2021, 00:47:21, rektf3st
vajon be lehet csapni a bet365-öt?arra gondoltam hogy a tét korlátozást megelőzzem, ha nagy tétekkel kis oddsokon nyereséget termelek magamnak pár napig, és utána átbuknám a pénzem másik irodához(valamennyi pénz feláldozásával)? így ők azt látják hogy bukom náluk a pénzt, hülyék lennének lekorlátozni


aztán visszatöltöm bet-re és mehet tovább. sajna nekem kell a bet365 kínálata és cashout része

még ha meg is oldanám hogy több accountom legyen beten, egy új accon ha pár százezerrel elkezdek fogadni, netalán még nyerni is akkor szerintem 1-2 nap és korlátozás

Idézetet írta: rektf3st Dátum március 17, 2021, 00:43:13
vajon be lehet csapni a bet365-öt?arra gondoltam hogy a tét korlátozást megelőzzem, ha nagy tétekkel kis oddsokon nyereséget termelek magamnak pár napig, és utána átbuknám a pénzem másik irodához(valamennyi pénz feláldozásával)? így ők azt látják hogy bukom náluk a pénzt, hülyék lennének lekorlátozni


aztán visszatöltöm bet-re és mehet tovább. sajna nekem kell a bet365 kínálata és cashout része

még ha meg is oldanám hogy több accountom legyen beten, egy új accon ha pár százezerrel elkezdek fogadni, netalán még nyerni is akkor szerintem 1-2 nap és korlátozás

Ezt az átbukást sosem értettem. Mondjuk feltöltöl 200 ezret, kis szorzókkal mondjuk megduplázod, és át akarod bukni máshová. Mi a garancia, hogy nem a bet365-ös oldal nyer? Simán nyerhet 3-4 egymás utáni alkalommal is az az iroda, ahonnan át akarod bukni.

Egyébként szerintem nem kapsz korlátot pár nap után ezzel a 'stílussal' Azért ahhoz nekik több kell

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum március 08, 2021, 12:07:50
Kértem igazolást 900ftért adtak,és elküldtem a betnek most várom a válaszuk
Visszatették a bet számlámra.Azt írták ellenőrizzem az adataimat,majd érdeklődjek a bankomnál,és ha megoldódott akkor ismét próbáljam  meg kikérni...
Ezt inkább kihagytam,és lekértem skrillre.
Mostantól nem kérek Otpre Bet365ról ennyi a tanulság

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 17, 2021, 09:05:33
Ezt az átbukást sosem értettem. Mondjuk feltöltöl 200 ezret, kis szorzókkal mondjuk megduplázod, és át akarod bukni máshová. Mi a garancia, hogy nem a bet365-ös oldal nyer? Simán nyerhet 3-4 egymás utáni alkalommal is az az iroda, ahonnan át akarod bukni.

Egyébként szerintem nem kapsz korlátot pár nap után ezzel a 'stílussal' Azért ahhoz nekik több kell

igazából az se baj ha nem mindig a másik irodával nyerek, csak azt lássák hogy nemigazán termelek hasznot, így nem jelentenék veszélyt hogy lekorlátozzanak

Idézetet írta: rektf3st Dátum március 17, 2021, 12:41:40
igazából az se baj ha nem mindig a másik irodával nyerek, csak azt lássák hogy nemigazán termelek hasznot, így nem jelentenék veszélyt hogy lekorlátozzanak
Nem a haszon termelése a fő kizáró ok. A módszer a lényeg. Ha mondjuk haromszor odaversz magyar kezire vagy magyar nb2-re, kivagnak rogton szinte. Ha meg pl. Liveozol szogikkel, 3-10 ezer forintos tetekkel (ami az asian szogi max. tet tizede vagy a haromkimeneteles szogi max tet százada), nyerhetsz akar mennyit, nem fognak korlatozni.
Biztos van mas pelda is, en ezt tudom.

Idézetet írta: zbking Dátum március 17, 2021, 13:02:18
Nem a haszon termelése a fő kizáró ok. A módszer a lényeg. Ha mondjuk haromszor odaversz magyar kezire vagy magyar nb2-re, kivagnak rogton szinte. Ha meg pl. Liveozol szogikkel, 3-10 ezer forintos tetekkel (ami az asian szogi max. tet tizede vagy a haromkimeneteles szogi max tet százada), nyerhetsz akar mennyit, nem fognak korlatozni.
Biztos van mas pelda is, en ezt tudom.

és ha nem magyar(ugye te is magyar vagy, feltételezik hogy tudsz valami infót) kézire pakolsz akkor is korlátoznak?

Idézetet írta: rektf3st Dátum március 17, 2021, 13:24:31
és ha nem magyar(ugye te is magyar vagy, feltételezik hogy tudsz valami infót) kézire pakolsz akkor is korlátoznak?
Ha az ilyen perem sportagakra raksz sokszor nagyobb osszeget ( a nagyobb osszeg relativ, ezeknel kisebb a maximum tetis, regen amikor meg kiirta, lehetett rudni), akkor nehany utan kivagnak sajnos. Ezt nem tudod kivedeni. Eleg igazsagtalan, de nem lehet mit tenni.
Az atbukas szerintem is hulyeseg, oak jol irt mindent.

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum március 17, 2021, 11:14:37
Visszatették a bet számlámra.Azt írták ellenőrizzem az adataimat,majd érdeklődjek a bankomnál,és ha megoldódott akkor ismét próbáljam  meg kikérni...
Ezt inkább kihagytam,és lekértem skrillre.
Mostantól nem kérek Otpre Bet365ról ennyi a tanulság

Örülök hogy megoldódott.  :ok: Én is inkább a skrillt nyomom, a másik módszerrel csak kisebb összegeket mertem próbálni. Hosszabb idő de végülis működőképes.

#8035 március 18, 2021, 11:23:05, oakland23
tegnap a Chelsea-Atleticón behúztam live, hogy az Atletinek 4,5 felett lesz a kapuralövések száma. Ma nézem, a fogadásom vesztes, miközben az UEFA honlapja 5-öt ír. Megreklamáltam chat-en kíváncsi leszek, mit találnak ki. Létezik, hogy ezeknél nem az uefa.com, ami alapján rendezik?! whoscored mondjuk 4-et ír, de a közvetítésben is ki volt írva egyszer, hogy shot on target 4-4, és utána volt még a vége felé Felixnek egy lövése, amit Mendy fölé tolt, az volt az ötödik.

bankkártyára kiutalás után 2 nap míg lehet használni a pénzt?

Idézetet írta: rektf3st Dátum március 18, 2021, 15:22:57
bankkártyára kiutalás után 2 nap míg lehet használni a pénzt?

Nálam úgy volt igen.

Idézetet írta: csatarid Dátum március 18, 2021, 15:27:59
Nálam úgy volt igen.

az fasza.. vajon miért?

amúgy hány kifizetés ingyenes?

Idézetet írta: rektf3st Dátum március 18, 2021, 15:33:46
az fasza.. vajon miért?

amúgy hány kifizetés ingyenes?

Szerintem a bank a ludas nem a bet. Mindkettő alkalom ingyenes volt az esetemben.