bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 12, 2022, 14:23:54
Most kaptam SuperBowl freebet, NB1 freebet es megbecsult ugyfelkent egy sima freebetet is. Erdemes ellenorizni az ajanlatoknal.  ;)
Áruld már el kérlek,hogy csinálod mindenhova 10fs,15fs ilyen freebet olyan freebet...  ;D
Nem sajnálom félre ne értsd,csak én 100-t fizetek bet365-re ,100-t unibetre és soha de soha nem kapok 50Ft-os freebetet sem meg egyetlen pörgetést se!  ;D
Nem mao-ról játszol azért ?

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 12, 2022, 17:14:23Áruld már el kérlek,hogy csinálod mindenhova 10fs,15fs ilyen freebet olyan freebet...  ;D
Nem sajnálom félre ne értsd,csak én 100-t fizetek bet365-re ,100-t unibetre és soha de soha nem kapok 50Ft-os freebetet sem meg egyetlen pörgetést se!  ;D
Nem mao-ról játszol azért ?

Szerintem nincs köze a helynek, mert én is hetente kapok freebetet! NB1-re szinte hetente. De múltkor kaptam egyet Premier Leagure és LaLigára is. Na meg élő fogadásra, ha előzetesen teszek egy meccs előtti fogadást. És én itthonról játszom.

Sziasztok,
Mobil telefonról be tudtok lépni a bet365-höz?
Többször frissítettem ,de így sem müködik.
Számítógépről viszont enged belépni.

100$-os tétek után kapok hetente 5$ free betet  :D
Meg még az MB1.re 5$ free betet  :crazy:

Csak nekem csinálja azt állandóan, hogy belépésnél azt írja, hogy "Az adatait nem tudtuk azonosítani!?"?

App-ban is szokta ezt írni, most épp laptopról... szörnyen bosszantó... akárhányszor nézem meg, mindig jó jelszót írok be, a felh. név is stimmel... Frissítés, másik böngésző, újraindítás, semmi sem segít... Valakinek valami ötlet, tapasztalat!?

Délelőtt simán belehet jelentkezni de most éppen nekem is azt írja ki nem tudtuk az adatait azonosítani. Frissítettem de az ugyan az van.

IdézetCsak nekem csinálja azt állandóan, hogy belépésnél azt írja, hogy "Az adatait nem tudtuk azonosítani!?"?

App-ban is szokta ezt írni, most épp laptopról... szörnyen bosszantó... akárhányszor nézem meg, mindig jó jelszót írok be, a felh. név is stimmel... Frissítés, másik böngésző, újraindítás, semmi sem segít... Valakinek valami ötlet, tapasztalat!?

Meg az osszes tobbi embernek aki ott játszik. Facebookon is írják hogy nem megy a belépés. Nekem se mobilról, se asztalról.

Próbáljatok többször ráfrissiteni az oldalra ( mindegy ,hogy asztali vagy mobil belépés) ,és akkor beenged.
Nekem is csak többszöri frissítésre jött össze a belépés.
Siessetek ,mert szombat este vannak a jó meccsek . :)

sziasztok!

az utobbi idiben eddig mindig a banki atutalast dobta fel, mint kifizetesi mod. ez altalaban a kiutalas utani 2. nap meg is erkezett (faq-ban 2-5 munkanapot irnak)

tegnap este kartyara torteno kifizetest dobott fel, ezzel nincs tapasztalatom, a faq-ban 1-5 munkanapot ir.

mi a tapasztalat, kartyas kiutalasnal mennyi ido, amig megerkezik? magyar kartya, mastercard.

koszi!

12óra, max
Hétvégén is működödik :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 14, 2022, 10:36:3312óra, max
Hétvégén is működödik :ok:

Koszi.

Tegnap este 9-kor kertem a kifizetest de meg semmi.

Nyilvan nem sos, meg nem vagyok turelmetlen, csak uj nekem ez a fajta kifizetesi mod aztan kivancsi voltam, hogyan zajlik.

Koszi. :)

Gyerekek, raktam most reggel egy Jamie Mclaren gólt az ausztral meccsre. Félidőben érvénytelenítették. Pedig a kezdőben volt. Meg gólt is rúgott. Nem semmik ezek a fogadóirodak azert hogy barmit megcsinalhatnak. :/

Idézetet írta: Csenii Dátum február 22, 2022, 11:03:05Gyerekek, raktam most reggel egy Jamie Mclaren gólt az ausztral meccsre. Félidőben érvénytelenítették. Pedig a kezdőben volt. Meg gólt is rúgott. Nem semmik ezek a fogadóirodak azert hogy barmit megcsinalhatnak. :/
Reklamáld meg ha mást nem megtudod az érvénytelenítés okát..

Idézetet írta: szalist Dátum február 22, 2022, 11:16:05Reklamáld meg ha mást nem megtudod az érvénytelenítés okát..

Mi értelme van? Hogy fajdalomdijkent megdobjanak egy 1500-as bónusszal?Felraktam a hazaiakra a pénzem, amit visszaadtak. Csak hát ezért még lehet izgulni. 😞

Mikor tetted es ehhez kepest mikor volt a gól?