bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Már többször írtam az ügyfélszolgálatnak amiatt, hogy az oldal nagyon sokszor kiléptet, holott a tétlenségi időm 3 órára van beállítva. Mindig javasoltak valamit, de mindig visszajött a probléma. Most viszont, anélkül, hogy írtam volna nekik, kaptam egy emailt, név szerint megszólítva, hogy foglalkoznak a problémával, és adjam meg, hogy milyen módon lépjenek velem kapcsolatba, ha meglesz a megoldás. Ami fura, azon túl, hogy maguktól írtak emailt :D , hogy a [email protected] címről jött a levél, amiről korábban még soha. [email protected]ól és [email protected]ól már sok hasonló jött, a mostaniról viszont nem. Valid ez az email cím, vagy ha válaszolok, elkezdődik a lehúzási kísérlet?  ;D

Mielott megtenned, kérdezz rá chaten h ez valid email vagy sem?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 25, 2021, 20:48:55
Mielott megtenned, kérdezz rá chaten h ez valid email vagy sem?

Ez mondjuk eszembe sem jutott  ;D

Meglepően gyorsan ment, és most már azt is tudom, hogy ilyenkor is van chat. Egyébként tényleg ők voltak, úgyhogy nem kell félni ettől az email címtől.

Idézetet írta: Assassin Dátum március 23, 2021, 18:58:19
Fullscreen Anything:

https://chrome.google.com/webstore/detail/fullscreen-anything/olcfgpmjldkkjdclidhcbonieibfhhdh?hl=hu

Nekem ez nem működik, lehet én csinálok valamit rosszul?  ::)

Én úgy teszem ki FULL-ba Chrome alatt, hogy amikor betöltődik a videó, akkor rányomok a videó bal alsó sarkában lévő kis ikonra. Ekkor átmozog a videó képe egy másik helyre.
Ekkor nyomok egy F12-t, majd (csatolt képen a sorszámok)
1. Console fület kiválasztom
2. bekopizom ezt a sort:
(document.getElementsByTagName("video")[0]).requestFullscreen();
majd ENTER
3. Végül bezárom a jobb oldali ablakot.

Kicsit technikásabb, mint a bővítmény, de műxik!!!  8)

Idézetet írta: csatarid Dátum április 01, 2021, 15:29:27
Valaki tudna segíteni hogyan kell ezt pontosan kitölteni ha otp banknál vagyok? Aki így szokta vagy tutira tudja.

Köszönöm!

Swift kód: OTPVHUHB ?!

Utánanézve már csak egyetlen dolog nem világos hogy az IBAN szám  HU42-vel kezdődik vagy a 42 helyett más szám kell-e?

https://www.otpbank.hu/portal/hu/IBAN

ide csak beírod a számlaszámod, amit itt belföldön használsz, és átalakítja ibanra, onnan már csak át tudod másolni, és kész

A swift vagy bic kód pedig az, amit írtál  :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum április 01, 2021, 15:29:27
Valaki tudna segíteni hogyan kell ezt pontosan kitölteni ha otp banknál vagyok? Aki így szokta vagy tutira tudja.

Köszönöm!

Swift kód: OTPVHUHB ?!

Utánanézve már csak egyetlen dolog nem világos hogy az IBAN szám  HU42-vel kezdődik vagy a 42 helyett más szám kell-e?

En igy szoktam az ibant megnezni: https://www.otpbank.hu/portal/hu/IBAN

Es akkor kiirja, siman at szoktam masolni ha barhova IBAN kell.

Köszi srácok! Bár megelőztelek titeket, szerencsére úgy csináltam ahogy írtátok.  :ok:

Mostmár csak várni kell kitudja mennyit.  :)

Ingyenes fogadás a Real Madrid meccsre!  :ok:

3 napja kértem kifizetést, pénz még sehol. hogy van ez? kártyás kifizetés

Idézetet írta: rektf3st Dátum április 06, 2021, 12:20:11
3 napja kértem kifizetést, pénz még sehol. hogy van ez? kártyás kifizetés

Volt benne hétvége és ünnep is, várj még 1-2 napot.

ennyi idő alatt illene azért elutalni. de még mindig semmi

nálatok is eltűnt a felvehető most funkció? az előbb még volt, most meg már nincs. eltűnt az ikonja is az élő mellől. másik gépen, másik internettel, másik fiókkal sincs

Nálam van továbbra is.

Itt is eltűnt, van valami hiba
Meg kerestem hiányzó pénzt is, amit csak fél órával a rendezés után adott hozzá az egyenleghez.

remélem nem szopom be, mert pont van egy élő fogadásom, amit figyelnem kell mert ha kezd szarul állni akkor kivenném a pénzt...