Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Carlos66 Dátum július 10, 2013, 15:29:20
Sziasztok!Egy olyan problémám van hogy zárolták a számlámat de nem tudom miért!mert ha be szeretnék fizetni valamelyik fogadó irodához mindegyik azt írja a számla zárolva,de a skrill oldalon be enged és ott van egy ilyen üzenet:
   
Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill (Moneybookers) account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account.

Ez mit jelent?Az e-mailjeimre nem válaszolnak!Küldtem nekik már személyimről,közüzemi számláról másolatot!Tudna nekem ebben segíteni valaki azt nagyon megköszönném!!!Mit tudok tenni mert a pénzem az rajta van! :'(

Azt írja, hogy első lépésben meg kell változtasd az email címedet és a jelszavadat.

Megcsináltam de továbbra is fent áll a hiba!De ha legalább válaszolnának de nem :bash:!Azért köszi a választ!

Idézetet írta: Carlos66 Dátum július 10, 2013, 17:40:01
Megcsináltam de továbbra is fent áll a hiba!De ha legalább válaszolnának de nem :bash:!Azért köszi a választ!

Azt írják ez az első lépés. Szerintem csinálj egy print screent, h jobban lássuk. Nyugi, meg fog oldódni, de a skrill nem a gyorsaságáról híres.

Én már egy hete írtam nekik, hogy devizanemváltás miatt zárják le az accountom, hogy nyithassak egy újat, de azóta is csak várok a válaszra...


#860 július 10, 2013, 19:11:53, Alkimista87
Idézetet írta: dynand Dátum július 10, 2013, 18:13:38
Én már egy hete írtam nekik, hogy devizanemváltás miatt zárják le az accountom, hogy nyithassak egy újat, de azóta is csak várok a válaszra...

Egyik barátom múlt héten végezte el ugyanezt, írt nekik, majd aztán úgy döntött, hogy elvégzi ő manuálisan. Bezárta a számláját, majd 2 napra rá nyitott egy újat. Közben már a válasz is megérkezett, szóval tudnak a dologról és engedik. Azóta is működik. :)

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni a Skrillel kapcsolatban. Bet365-ön játszok, eddig mindig bankkártyával fizettem be forintban. Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyit veszíthetek, ha Skrillen keresztül fizetek? (Tehát először forintban skrill, majd onnan bet365).

(Skrillre szeretném kérni a kifizetést, de tudtommal csak akkor lehet, ha onnan jött a befizetés.)

Idézetet írta: feri89 Dátum július 12, 2013, 15:45:07
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni a Skrillel kapcsolatban. Bet365-ön játszok, eddig mindig bankkártyával fizettem be forintban. Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyit veszíthetek, ha Skrillen keresztül fizetek? (Tehát először forintban skrill, majd onnan bet365).

(Skrillre szeretném kérni a kifizetést, de tudtommal csak akkor lehet, ha onnan jött a befizetés.)
Bankkártya==> Skrill 1,9% a költség
Skrill==> Bet365 ingyenes, Bet365==>Skrill ingyenes

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 12, 2013, 16:12:16
Bankkártya==> Skrill 1,9% a költség
Skrill==> Bet365 ingyenes, Bet365==>Skrill ingyenes

Köszönöm! Az euró-forint miatt akkor gondolom nem vesznek le külön.

Idézetet írta: feri89 Dátum július 12, 2013, 17:13:11
Köszönöm! Az euró-forint miatt akkor gondolom nem vesznek le külön.
Ez akkor igaz, ha a Skrill és a Bet365 azonos valutanemben van (erre figyelj!). Aztán lesz még egy kis bukó, ha  a Skrillről hazautalod a pénzt, de nem komoly.

Sziasztok!Még mindig zárolva vagyok!!! :-\!Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill (Moneybookers) account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account. Ez mi a p....a?Valakinek hasonló problémája nem volt?Az ügyfélszolgálat tojik válaszolni!Már Facebokon is írtam de semmi válasz!

Kezdjük ott hogy regisztrált email címet nem tudsz változtatni.. Csak annyit tudsz tenni hogy hozzáadsz még egyet és azt teszed meg primary-nek és a másikat meg disable-re.. Ha nem ezt tetted, csak hozzáadtál még egy emailt akkor sztem az első emailt tedd át elérhetetlenné.. majd változtass ismét jelszót!

Skrill accountot lehet ugy hasznalni, hogy meg sosem volt befizetes bankkartyarol, hanem egy masik skrill accountrol kuldok ra penzt?

Idézetet írta: borgosh Dátum július 15, 2013, 18:09:45
Skrill accountot lehet ugy hasznalni, hogy meg sosem volt befizetes bankkartyarol, hanem egy masik skrill accountrol kuldok ra penzt?

Igen! Simán megy a be- és kifizetés irodákkal, pénzküldés stb. Mondjuk, ha kártyát is igényelnél hozzá, szerintem ahhoz már szükséges, mert ott gyakorlatilag minden verifikációt el kell végezni.

Idézetet írta: Alk Dátum július 15, 2013, 18:13:29
Igen! Simán megy a be- és kifizetés irodákkal, pénzküldés stb. Mondjuk, ha kártyát is igényelnél hozzá, szerintem ahhoz már szükséges, mert ott gyakorlatilag minden verifikációt el kell végezni.


Koszi a gyors es hasznos valaszt  :D