bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum április 10, 2019, 17:46:10
Igazad van, fordítva biztos nem kölcsönöznék egy under100 hozzászólással rendelkezőnek.

Rossz lóra tettél kispajtás, nem hsz-ek számítanak, hanem a becsület.

Emlékeim szerint nem az első próbálkozásod, de nem jó kedvemben találsz, ráadásul nem 365 téma.
És még engem moderálgatnak, na ezért tart itt ez az ország.

#7441 április 10, 2019, 18:06:51, csatarid
Te miről beszélsz? Meg milyen nem első próbálkozás? Összekeversz valakivel haver! Itt ha valakibe megbízhatnak az én vagyok, te meg épp most bizonyítod magadról az ellenkezőjét. Az ajánlat továbbra is él, persze nem a hozzád hasonlóknak.

az előbb jött egy email, hogy kaptam 3000 hűségbónuszt
beléptem, nem vagyok rá jogosult, ez érdekes
a csetes meg annyit irt, nem vagyok rá jogosult, akkor meg minek küldenek ilyen emailt?

lehet azért nem vagyok rá jogosult, mert a Barca meccsen a 7500 as ingyen lő fogadás ajánlatot a BArcára tettem és utána kiutaltam az egész bankot?
Persze ha közben fogadom el a 3000-es bónuszt, akkor járt volna, hogy forgassam a pénzt amig ki tudom veni, erre gondolok.

Hát kapják be, adnak egy bónuszt amire nem vagyok jogosult, hát ez marha jó.


Idézetet írta: Arzeen Dátum április 10, 2019, 23:33:28
az előbb jött egy email, hogy kaptam 3000 hűségbónuszt
beléptem, nem vagyok rá jogosult, ez érdekes
a csetes meg annyit irt, nem vagyok rá jogosult, akkor meg minek küldenek ilyen emailt?

lehet azért nem vagyok rá jogosult, mert a Barca meccsen a 7500 as ingyen lő fogadás ajánlatot a BArcára tettem és utána kiutaltam az egész bankot?
Persze ha közben fogadom el a 3000-es bónuszt, akkor járt volna, hogy forgassam a pénzt amig ki tudom veni, erre gondolok.

Hát kapják be, adnak egy bónuszt amire nem vagyok jogosult, hát ez marha jó.

Ezért jó ez az iroda, nem lepne meg ha néha ők se tudnák mit miért csinálnak
Üzenet nem jött az oldalon a bónuszról?

Ha csak egy kicsit lennének következetesek az adminok, már azt is megköszönném.

Ez az iroda a legfontosabb mindannyiunk számára, de úgy látszik lehet árulni 50%-on a kockázatmentest, nem különbözik ám ez sokkal attól, mint amikor valaki a a számláját árulja, persze ez így teljesen rendben van szerintetek.

Ha azt hiszitek, hogy nem olvassák a 365-től, akkor tévedtek, de csatarid  nevű user ajánlása maradhatott, legközelebb 1500-at kapunk.

Ha ez így rendben van, akkor jó. (valakiknek)

Egyébként nagyon kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban Knapp vagy/és benson véleményére.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum április 11, 2019, 08:05:34
Ezért jó ez az iroda, nem lepne meg ha néha ők se tudnák mit miért csinálnak
Üzenet nem jött az oldalon a bónuszról?

emailban jött az üzenet, 3000 hűségbónusz
a beten az üzenetek között is benne volt, mindjárt megnézem mi

na megnéztem, szóval.. megkövetem a betet, mivel a tegnap esti csetessel a beszélgetésem kb igy zárult:
csetes: Megnéztem a számláját, Ön nem jogosult a bónuszra.
én: Érdekes, az előbb értesitettek, hogy hűségbónuszt kaptam. Minek küldenek hűségbónuszt ha nem tudom felhasználni? legközelebb sziveskedjenek olyat küldeni, amit fel is tudok használni.
csetes: Rendben. Tudok még segteni Önnek valamiben?
Én: Semmiben nem segitett, csak néha ideirt nekem valamit. Jó éjt.

Most beléptem és ott figyelt a 3000-es bónusz, ki is váltottam. Úgyhogy ma megkaptam, de erről utólag értesités nem jött. Úgyhogy az iroda korrigálta önmagát.

Ha esetleg mással is előfordulna ilyesmi, akkor ez igy alakult.


bankszamlara mennyi ido alatt jon meg a kifizetes van valakinek tapasztalata mostansag ezzel kapcsolatban? tegnap este inditottam rl ma reggel 9 korul tunt el a visszavonhato kifizetesek kozul. eselyes hogy megjojjon meg ma vagy mar csak hetfon?

Idézetet írta: Quinn Dátum április 11, 2019, 18:27:45
Ha csak egy kicsit lennének következetesek az adminok, már azt is megköszönném.

Ez az iroda a legfontosabb mindannyiunk számára, de úgy látszik lehet árulni 50%-on a kockázatmentest, nem különbözik ám ez sokkal attól, mint amikor valaki a a számláját árulja, persze ez így teljesen rendben van szerintetek.
Én nem látom sehol, hogy valaki itt árulná. Miről beszélsz?

#7448 április 13, 2019, 21:23:54, Knapp
Idézetet írta: Quinn Dátum április 11, 2019, 18:27:45
Ha csak egy kicsit lennének következetesek az adminok, már azt is megköszönném.

Ez az iroda a legfontosabb mindannyiunk számára, de úgy látszik lehet árulni 50%-on a kockázatmentest, nem különbözik ám ez sokkal attól, mint amikor valaki a a számláját árulja, persze ez így teljesen rendben van szerintetek.

Ha azt hiszitek, hogy nem olvassák a 365-től, akkor tévedtek, de csatarid  nevű user ajánlása maradhatott, legközelebb 1500-at kapunk.

Ha ez így rendben van, akkor jó. (valakiknek)

Egyébként nagyon kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban Knapp vagy/és benson véleményére.

Nem igazán értem, hogy mi a kérdés. De...
Sokszor le lett írva, hogyan lehet, hogyan érdemes ezeket a bónuszokat, freebeteket kiforgatni, így az értéke is elég pontosan belőhető.

Ha az árra vonatkozott a kérdésed, akkor 50% sok érte, 30% körül van a korrekt ár szerintem.  :)
De ez függhet attól is, hogy ki hitelez kinek egy ilyen esetben.

És igen, ha hitelezésről van szó, akkor a fórummúlt, illetve annak a minősége a döntő. Más nem lehet, mást nem tudunk a másikról.

A bet365 személyre szabottan küldi a bónuszajánlatokat, így nem kell aggódnod, legfeljebb majd lesz, aki legközelebb kevesebbet kap, te meg esetleg többet.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum április 12, 2019, 10:07:57
bankszamlara mennyi ido alatt jon meg a kifizetes van valakinek tapasztalata mostansag ezzel kapcsolatban? tegnap este inditottam rl ma reggel 9 korul tunt el a visszavonhato kifizetesek kozul. eselyes hogy megjojjon meg ma vagy mar csak hetfon?
Hétfőn 15:00 körül kapod meg. Unibetnél és TmPronál működik az, hogy a 09:00-ig beküldött kifizetési igény aznap 15:00-ig megérkezik a bankszámládra.

Valaki tenyleg olvassa, mert mióta panaszkodtam annyi hűségbónuszt se kapok, mint annak elotte :D Egyebkent mara nem adtak semmi freebetet a Bl meccsekrr?

Idézetet írta: Csenii Dátum április 16, 2019, 12:42:18
Valaki tenyleg olvassa, mert mióta panaszkodtam annyi hűségbónuszt se kapok, mint annak elotte :D Egyebkent mara nem adtak semmi freebetet a Bl meccsekrr?

Persze, hogy olvassák. Fordítva is elsülhet (panaszkodsz, hogy nem kaptál, s akkor megszánnak egy bónusszal).  :D

Ha igy lenne mar ott figyelne a fiokomban a bonuszom. Ennyit a hűségükről :D Amugy komolyan volt freebonusz tegnap a Bl meccsekre?

Idézetet írta: Csenii Dátum április 17, 2019, 04:55:12
Ha igy lenne mar ott figyelne a fiokomban a bonuszom. Ennyit a hűségükről :D Amugy komolyan volt freebonusz tegnap a Bl meccsekre?

Nekem most nem volt.

Sziasztok!
Ha van egy B365 szamlam amit korlatoztak mar 3 eve es azota hozza se nyultam van ra esely hogy toroltek? Szeretnek ujra regisztralni, bar a cimem ugyan az de uj szemelyim van. A 15.000ftos udvozlobonusz se fontos mert hallottam olyat is hogy ilyenkor nem adjak meg. Csak ne korlatozzanak vagy ne fagyasszak be a penzem. Szerintetek erdemes megprobalni?