bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ez a revolutos dolog nagyon érdekes és lehetséges hogy tényleg így fogom az előző problémámat orvosolni.

Most viszont egy másik kérdéssel fordulnék felétek (már biztos elegetek van belőlem   ;D ;D ;D )

Szóval a mai nap szembesültem vele hogy azonosítanom kell a számlámat mert amíg ezt nem teszem meg addig kiutalni nem fogok tudni , ha lesz a számlámon pénz akkor se.
Na most ilyen anyakönyvi kivonatot meg ilyeneket nem szívesen osztanék meg a bettel ezért a legegyszerűbbnek a személyi igazolvány és a postai azonosító kód tűnik.

A kérdésem az lenne hogy ez a a kód amit postán küldenek a lakcímemre ez milyen gyorsan jön meg? Gondolom nem 1-2 munkanap lesz mire ideér..

1, max 2 hét a levél. Mehet helyette közüzemi számla, amin szerepel a cimed. Anyakönyvi kivonat nem kell.

Hi! Nem csak nálad lett gyenge a feed. Bet365-ön az esemény in-play órájához képest a stream órája átlagosan 2-8 másodpercet késett. Jelenleg ez 10-20 másodperc, ami nagyon sok. 22-én szombaton vettem észre. Azóta ez van...  >:( :(

Az OTP Junior bankszámlához igényelhető online/webes kártya az jó betre? Az ügyintéző csaj szerint mindenhova jó és még nem hallottak panaszt róla de én azért kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.

Mik a tapasztaltok az OTPvel és ezzel a kártyával kapcsolatosan? :)

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, nekem a kedvenc irodám, de ezeket az agyhalott barmokat, akik az ügyfélszolgálaton vannak... Siralmas...  :noway:

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 29, 2018, 23:36:38
Ez még tényleg csak most jött le, pedig a kedvenc irodád? Elég érdekes...

Melyik magyar ü-szolgálatos nem az bármely irodánál?! >)

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 29, 2018, 22:13:46
Nem tudom, hogy ki hogy van vele, nekem a kedvenc irodám, de ezeket az agyhalott barmokat, akik az ügyfélszolgálaton vannak... Siralmas...  :noway:

Magyar részleg?

Kérdés: egy elhalasztott meccs kiértékelése mitől függ.? 1es szorzóval beleszámít egy kötésbe vagy a kötésnek annyi, ha elhalasztják a meccset.

Köszi előre is

Visszahívást lehet még kérni? Én próbáltam párszor, amikor máshogy nem értem el őket, de semmi. Akkor pártoltam el tőlük először, bár nem utoljára akkor még.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 29, 2018, 23:36:38
Ez még tényleg csak most jött le, pedig a kedvenc irodád? Elég érdekes...

Idézetet írta: Nezocsa Dátum szeptember 30, 2018, 21:32:11
Kérdés: egy elhalasztott meccs kiértékelése mitől függ.? 1es szorzóval beleszámít egy kötésbe vagy a kötésnek annyi, ha elhalasztják a meccset.

Köszi előre is
Régen 24 óra után 1 szorzót írtak jóvá ha nem történt változás a meccsel vagy a szabályzatban.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum szeptember 30, 2018, 21:32:11
Kérdés: egy elhalasztott meccs kiértékelése mitől függ.? 1es szorzóval beleszámít egy kötésbe vagy a kötésnek annyi, ha elhalasztják a meccset.

Köszi előre is

Csak az illető mérkőzés kap 1-es szorzót, a többi esemény eredménye számít, a kötésben.

#7226 október 02, 2018, 11:51:35, petercrouch
Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 25, 2018, 12:01:10
Mennyit késik nálatok a bet365 stream az eredményhez képest? Nálam az utóbbi időben simán van 10-15 másodperc, bár én csak a közvetítések miatt használom az oldalt, fogadni nem szoktam. A kérdésemmel csak oda akarok kilyukadni, h vajon kaphattam-e vmi késleltetést, vagy ez másoknál is fellépő probléma?

Felugró ablakban egyébként jelentősen kevesebb a késés, legalábbis nálam. Ott már elviselhetően 2-3 másodpercről van szó, s bár ez is sok betfaires kereskedéshez, de lényegesen jobb, mint egy fizetős szolgáltatás.

Szerk.: inkább 5-6 másodperc.

Sziasztok!
Bet365-el kapcsolatos kérdésem lenne, így biztosan jó helyen járok. A korlátozásokról lenne szó. Utánaolvastam már a témának, de itt a fórumon is megoszlanak a vélemények. Ha valaki próbál a "biztosra" menni (persze tudjuk, hogy tuti nincsen) és kicsi oddsokat (1,02-1,05) rak meg nagy tétekkel a csekély, de mégis jó haszon érdekében és netalántán elcsíp egy hosszas szériát, akkor az iroda nem kezdeményez a fogadó felé valamilyen intézkedést? Olvastam valahol, hogy a Tippmixpro-val ilyen probléma nincsen, de ami ott 1,02 az "Beten" 1,04/1,05 , nagyobb tétnél ez viszont nem mindegy. Kis tétekkel játszom nem túl gyakran, a fogadásaim inkább rizikósabbak mint egy 1,02, így bármilyen kis nyereményért/tétért/levételért sohasem szóltak. Ha esetleg szisztémát váltanék a fentebb leírtakra, tudom benne van a nagy bukó is, mi történne? Akinek van valamilyen személyes tapasztalata vagy véleménye kérem ossza meg, köszönöm! Fox

Nagyon valószínűtlen hogy ezért korlátozást kapnál, sőt inkább imádni fognak ha alacsony oddsokra raksz.

Idézetet írta: Foxy_Fox_8 Dátum október 02, 2018, 14:31:30
Sziasztok!
Bet365-el kapcsolatos kérdésem lenne, így biztosan jó helyen járok. A korlátozásokról lenne szó. Utánaolvastam már a témának, de itt a fórumon is megoszlanak a vélemények. Ha valaki próbál a "biztosra" menni (persze tudjuk, hogy tuti nincsen) és kicsi oddsokat (1,02-1,05) rak meg nagy tétekkel a csekély, de mégis jó haszon érdekében és netalántán elcsíp egy hosszas szériát, akkor az iroda nem kezdeményez a fogadó felé valamilyen intézkedést? Olvastam valahol, hogy a Tippmixpro-val ilyen probléma nincsen, de ami ott 1,02 az "Beten" 1,04/1,05 , nagyobb tétnél ez viszont nem mindegy. Kis tétekkel játszom nem túl gyakran, a fogadásaim inkább rizikósabbak mint egy 1,02, így bármilyen kis nyereményért/tétért/levételért sohasem szóltak. Ha esetleg szisztémát váltanék a fentebb leírtakra, tudom benne van a nagy bukó is, mi történne? Akinek van valamilyen személyes tapasztalata vagy véleménye kérem ossza meg, köszönöm! Fox

Sziasztok!

Volt egy jó hónapom, s egyből limitált a bet365 a kedvenc bajnokságaimban. Érdeklődni szeretnék, hogy miként érdemes-e új accountot csinálni, illetve mennyire bonyolult, meynnire kell vigyázni dolgokra?
Az ötlet, egy új account családtag bankkártyájával, név, cím nem egyezik, továbbá folyamatosan mobilnettel fogadnék (nem mobilon), így az IP sem lehet gond.

Segítségeteket köszönöm!