bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: pepa2015 Dátum április 16, 2017, 16:02:04
Köszi! Unibetnél is van "Goal line" fogadási lehetőség? Ha ott nincs, akkor melyik irodánál van?

Mellesleg ha általunk regisztrálsz, akkor 5.000 forintos ingyen fogadásban is részesülsz.  ::)  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 16, 2017, 22:20:37
Mellesleg ha általunk regisztrálsz, akkor 5.000 forintos ingyen fogadásban is részesülsz.  ::)  ;D

Köszi! Jól hangzik!:)

A bet365.-n már másfél éve nem kaptam bónuszt, pedig nem keveset tettem fel. Az unibet meg folyamatosan adja őket, meg ha unibeten elirják az oddszot és megteszi az ember akkor nem módosítják utánna , a betnél ez nem igy van

Idézetet írta: Al Bundy Dátum április 17, 2017, 12:14:31
A bet365.-n már másfél éve nem kaptam bónuszt, pedig nem keveset tettem fel. Az unibet meg folyamatosan adja őket, meg ha unibeten elirják az oddszot és megteszi az ember akkor nem módosítják utánna , a betnél ez nem igy van

Ebben most hol a kérdés? Ez nem Unibet vs. Bet365 téma. Kinek a pap, kinek a papné.

Sehol nem írja, hogy kötelező nekik bónuszokat osztogatniuk. Látják, hogy amúgy is tolod a pénzt, akkor meg minek bónusz?

De az sem volt kérdés, hogy ha általatok regisztrál akkor mennyi bónusz jár.
Én csak a személyes tapasztalatomat irtam le,azt hittem azért fórum a fórum, de úgy látszik tévedtem

Idézetet írta: Al Bundy Dátum április 19, 2017, 17:38:02
De az sem volt kérdés, hogy ha általatok regisztrál akkor mennyi bónusz jár.
Én csak a személyes tapasztalatomat irtam le,azt hittem azért fórum a fórum, de úgy látszik tévedtem

Az illető említette az Unibetet, mint lehetőség. Erre reagáltam, hogy mellesleg még ingyen fogadás is jár.

A te hozzászólásod viszont teljesen mellébeszélés, okoskám.

Két fajta bugot vettem észre mostanában, érdekelne, hogy valamelyiket ki tudtátok e küszöbölni, vagy érdekel-e egyáltalán ez akárkit rajtam kívül.

Általában némítom az oldalt, nem érdekelnek az élő közvetítések zajai, ezt meg lehet tenni akkor is, ha élő eseményben vagy jobb oldalon hang lehúzásával, meg effektek némításával, és lehet némítani a főoldalon is bal oldalon, az élő közvetítésnél a hangszóró ikonnal. Na én mindkettőt megteszem általában, bár eddig elég volt az egyiket, de ha mostanában élő eseményből visszalépek a főoldalra, akkor a hangszóró át van húzva, de megy a közvetítés hangja. Ekkora újra hangosítani kell, majd újra némítani. Ez nem annyira apróság, ugyanis elég gyakoriak a váltásaim, kezdem unni az ezzel való szarakodást, hogy lehet ezt elnémítani teljesen? Böngésző hangerejét nem akarom levenni, mert a youtubenak szólni kéne...

A másik pedig mobilon - appban és a mobil weboldalon is - jelentkezik. Ha az élő események listáját nézem, és váltok piacot Ázsiai Hendikep -> Gólokra, akkor egy idő után mindig visszaugrik a sima hendikepre a lista. Ez hétközben pár eseménynél nem probléma, de amikor hétvégén a több száz eseménynél szeretném az ázsiai gólos listát végignézni, és ugrál, akkor már bosszantó...

A skinen változtatni kell 2-3 havonta, mert nem k*rvára mindegy, hogy hogy néz ki az oldal, de ezeket gyorsan megszüntetni már nem lényeges persze... :)
Nos, valami ötlet? :)

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum április 20, 2017, 11:58:39
Két fajta bugot vettem észre mostanában, érdekelne, hogy valamelyiket ki tudtátok e küszöbölni, vagy érdekel-e egyáltalán ez akárkit rajtam kívül.
...

Szia!

Van valamilyen szoftver a gépeden esetleg bevan állítva, hogy a böngészési előzményeid törlődjenek? Mert akkor minden cookie, beállítás stb törlődik. Vagy esetleg a böngésző "motor"-ba belenyúltál, ami az oldal betöltések után mindent alaphelyzetbe állít?
Érdemes lenne a böngésző újratelepítése, teljesen a regedit-ből is törölni vagy olyan szoftverrel törölni - nem csak a beépített windows -, hanem mondjuk iobit unistaller, ami regeditből is töröl mindent.

*****
Lejjebb hozzászólásokra is reagálva. Én ebben a hónapban és előzőben is kaptam bónuszt, sőt 10 db ingyen pörgetést is. Nem tudom mi van velük. Tény, hogy mozgatok ki-be pénzt, de ezekből ők jönnek ki rosszabbul. Nem tudom az ilyen pénzmozgatásokat figyelik-e és azért adják a bónuszt.

Tomka


Idézetet írta: Tomka Dátum április 20, 2017, 15:29:41
Szia!

Van valamilyen szoftver a gépeden esetleg bevan állítva, hogy a böngészési előzményeid törlődjenek? Mert akkor minden cookie, beállítás stb törlődik. Vagy esetleg a böngésző "motor"-ba belenyúltál, ami az oldal betöltések után mindent alaphelyzetbe állít?
Érdemes lenne a böngésző újratelepítése, teljesen a regedit-ből is törölni vagy olyan szoftverrel törölni - nem csak a beépített windows -, hanem mondjuk iobit unistaller, ami regeditből is töröl mindent.

Tomka

A probléma nem böngésző elindításnál jelentkezik, hanem ha már fut az oldal, és én élő eseményből egy kattintással visszamegyek a főoldalra, már látszik hogy le van némítva, de szól a hang :/

#6354 április 20, 2017, 20:39:34, Labs
Két tabulátorba nyisd meg, így csak átkattintasz és már ott is vagy.

Edit: Közben én is kaptam 10 pörgetést a kaszinóba, sajnos 0 nyeremény lett belöle  :crazy:

Idézetet írta: Al Bundy Dátum április 17, 2017, 12:14:31
A bet365.-n már másfél éve nem kaptam bónuszt, pedig nem keveset tettem fel. Az unibet meg folyamatosan adja őket, meg ha unibeten elirják az oddszot és megteszi az ember akkor nem módosítják utánna , a betnél ez nem igy van

Hát nálam módosították, mondjuk ki is lógott a lóláb rendesen. :)
All Blacks új-zélandi rögbicsapat egyik meccsénél, felcserélték az oddsokat. :)


sziasztok. Egy elméleti / mert ugye ilyen nem létezik/ kérdésem lenne a bet365 élő rendszerével kapcsolatban. Tehát ha van mondjuk egy emberke aki rendkívül nagy nyerési eséllyel dolgozik, mindig ugyanarra fogadva s mindennap csak egy 10 est vagy 20 ast nyer... ami lopikula ey ilyen fogadóirodának... az számithat e letiltasra rövidebb vagy akár hosszabb távon belül?
Bocs tudom hogy abszurd a kérdés, de hátha van itt már valaki hallott ezt vagy azt.
Köszi, aki érdemben próbál válaszolni.

Idézetet írta: Taktoj Dátum április 22, 2017, 16:02:48
sziasztok. Egy elméleti / mert ugye ilyen nem létezik/ kérdésem lenne a bet365 élő rendszerével kapcsolatban. Tehát ha van mondjuk egy emberke aki rendkívül nagy nyerési eséllyel dolgozik, mindig ugyanarra fogadva s mindennap csak egy 10 est vagy 20 ast nyer... ami lopikula ey ilyen fogadóirodának... az számithat e letiltasra rövidebb vagy akár hosszabb távon belül?
Bocs tudom hogy abszurd a kérdés, de hátha van itt már valaki hallott ezt vagy azt.
Köszi, aki érdemben próbál válaszolni.

A téma után olvasgattam egy kicsit a napokban, mert engem is érdekel ez az account bezárás/korlátozás.
Pár tény bet365-re vonatkozólag:
-> Sokkal több korlátozós sztorit lehet olvasni a 2000-es évekből, 2010-es évek elejéről, mint az elmúlt pár évből, ez jó.
-> Ilyen szempontból sokan jó irodának tartják, mert ha tisztességesen játszol később korlátoznak, mint pl. a sportingbet, meg egyéb ilyesmi irodák, de sokan csak bet3.65-nek hívják, amit sok helyen olvastam, szóval lehet alapja a korlátozós sztoriknak
-> Volt, aki azt írta, hogy 3 accountját zárták be, 10 és 15ezer euró körüli nyeremények után, és sokan írták, hogy nem kellett olyan hatalmasat nyernie sima amerikai sportokkal, hogy limitet kapjon.
-> Leginkább az számít, hogy hogyan nyersz, nem az, hogy mennyit. Sok olyan van, hogy valaki talál egy szisztémát az oldalon, amivel biztos profitot teremt, és nagyon gyorsan korlátozzák.
-> Csoportosan elkövetett fogadásokra is ugranak.
-> Az elmúlt 2 évből talán csak 1 korlátozós cikket olvastam, ami nagyon jó. Tisztességesen kell játszani, nem kell havonta négyszer pénzt kivenni, (inkább ritkábban nagyobbat), nem kell arb gyanús tétekkel fogadni állandóan(47.23), használd a cash-outot, és ennyi.

Valakinek van tapasztalata, véleménye a témával kapcsolatban?

Ezt a korlátozásról szóló cikket el tudod küldeni? Köszi