Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#450 június 24, 2018, 00:50:20, alexthebest
A Japan - Szenegal meccs lesz az elso ahol ket 3 pontos csapat meccsel, talan kenyelmesebb helyzetben. Japok gondolom megint raulnek majd a labdara, mint emberelonyben, aztan tologatjak a kozeppalyan. De ne legyen igazam. (ha meg igen, akkor buntesse meg oket Mane  ;D)

Anglia - Panama:

1. csapat 1.5 gól felett 1,40
Sterling kaput talál 1,50
1. csapat kaput találó lövései 6.5 felett 1,80
2. csapat lapok 2.5 felett 2,20
leshelyzetek Anglia +0.5 1,50
első lap 35. perc előtt 1,83
lap hendikep Panama -1 1,75

TiB-nek volt egy ötlete az első körre, miszerint a Belgium-Panama meccsen lesz öngól. Nos nem volt, de az ötlet szerintem nem volt rossz, és lazán át lehet ültetni erre a meccsre is.

Egyébként a torna első 17 meccséből 5 meccs hozott öngólt, azóta viszont 11 találkozón keresztül nem láttunk egyetlen öngólt sem. Szerintem előbb-utóbb valaki megint beveszi saját kapuját, már több meccsen is közel álltak hozzá  :)

Angol büntető is jó ötlet, azt is húzom, ha a tunéziaiak nem rúgták fel Sterlinget, akkor majd ma  ;D


A panamaiak nagyon ölelgetik PL-es kedvenceiket a szögleteknél!  :)

Félidőben tettem most egy hasonlót:

Vendég csapat (Panama) kap egy piros lapot a második félidőben 3.00-ért. Eléggé feszültek a srácok, érzem, hogy elszakad a cérna.  ;D

Lesgólt miért adnak meg videózás után? ::)


Idézetet írta: Milan Dátum június 24, 2018, 15:00:33
Félidőben tettem most egy hasonlót:

Vendég csapat (Panama) kap egy piros lapot a második félidőben 3.00-ért. Eléggé feszültek a srácok, érzem, hogy elszakad a cérna.  ;D

Ejnye, pedig kb. ezen az oddson volt a Panama gól is (azzal is szemeztem, de vak voltam ;D ).  :D

Lehet hogy ezen is 7 gól volt de a belga meccshez képest egy rakás szar volt
10 perccel a vége előtt már mozdulni nem akarnak  :noway:

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 24, 2018, 15:52:30
Lehet hogy ezen is 7 gól volt de a belga meccshez képest egy rakás szar volt
10 perccel a vége előtt már mozdulni nem akarnak  :noway:
5 gólos előnynél minek szakadjanak meg, felesleges lett volna ennél többet egy ilyen meccsbe belevinni, pont azelőtt, hogy ezután már sűrűbben jönnek egymás után a meccsek... 

Idézetet írta: Milan Dátum június 24, 2018, 15:47:27
Ejnye, pedig kb. ezen az oddson volt a Panama gól is (azzal is szemeztem, de vak voltam ;D ).  :D
Pedig az az előző elképzelés is jó meglátás volt szerintem, csak hát azok az öntelt angolok nagyon elkényelmesedtek és "leálltak".

Az nem volt gyenge, hogy a meccs után a riporter gratulál az eredményhez és a "gyakorlatilag megszerzett továbbjutáshoz", majd az edző felvilágosítja a riportert, hogy 2-2 lett, miután az kinyögi, hogy ja, nem láttam a második japán gólt...  ;D Hasonlóan tájékozottak, mint a stúdióban ülő "szakértők" :D

stúdióban meg tegnap

"ha a belgák mindig többet lőnek, mint amennyit kapnak, akkor szerintem sokáig juthatnak"  :great:

Kezdőket nézve Kolumbiának ezt be kellene húznia...