Európai Kosár Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Eurocup - döntő (2. mérkőzés)



Április 13., péntek:

19:15    Darussafaka - Lokomotiv Kuban    1.70          2.18


1. mérkőzés eredménye:

Lokomotiv Kuban - Darussafaka    78-81  (72-72)   


Tippek, vélemények?

#31 május 09, 2018, 12:24:31, zotya90
Van egy okoskodásom, nem tudom jó lesz-e, de nekem tetszik. Reggel egy komolyabb összeggel már megtettem:
OROSZORSZÁG: VTB Promo kup:

Khimki M.-   Lokomotiv Kuban

Tipp: Khimki M.
Odds: az Unibeten már 2.7, mindenhol felfelé megy, nem értem.
Kezdés: 15:00
A Kubannak ezzel a meccsel 2 célja lehet két fordulóval az alapszakasz vége előtt. 1: megőrizni a 3. helyet (a CSZKA-t elkerülni az esetleges elődöntőben), 2. a Szaratovot kapni a négy közé jutásért, nem a Khimkit!! Ehhen ma ki kell kapni Moszkvában!!! Így a Khimki lesz az ötödik, mert összevetésben jobb a Szaratovnál, a Kuban marad 3., mert összevetésben jobb a Zenitnél. Az utolsó fordulóban a Kubannak egy ,,könnyű"  meccse marad, a Novgorodnál.

Idézetet írta: zotya90 Dátum május 09, 2018, 12:07:09
Van egy okoskodásom, nem tudom jó lesz-e, de nekem tetszik. Reggel egy komolyabb összeggel már megtettem:
OROSZORSZÁG: VTB Promo kup:

Khimki M.-   Lokomotiv Kuban

Tipp: Khimki M.
Odds: az Unibeten már 2.7, mindenhol felfelé megy, nem értem.
Kezdés: 15:00
A Kubannak ezzel a meccsel 2 célja lehet két fordulóval az alapszakasz vége előtt. 1: megőrizni a 3. helyet (a CSZKA-t elkerülni az esetleges elődöntőben), 2. a Szaratovot kapni a négy közé jutásért, nem a Khimkit!! Ehhen ma ki kell kapni Moszkvában!!! Így a Khimki lesz az ötödik, mert összevetésben jobb a Szaratovnál, a Kuban marad 3., mert összevetésben jobb a Zenitnél. Az utolsó fordulóban a Kubannak egy ,,könnyű"  meccse marad, a Novgorodnál.
Sima 3-0 a Khimki javára a rájátszásban a köcsög Kuban ellen. Meg is érdemlik a bunkók, ha már számolni nem tudnak. A Zenit pedig köszöni szépen, hogy a Szaratov jutott nekik. Szerintem ma eldöntik a párharc sorsát 2-es oddsért.

8 év után újra döntős a Baskonia.  :beerchug: