Wimbledon 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Wimbledon 2019
Időpont: Július 1. - Július 14.


Ebben a témában lehet beszélgetni mindenről, ami a wimbledoni tornával kapcsolatos. :topbet_125:

Legutóbbi tíz győztes (nők):

2018   Kerber Angelique
2017   Muguruza Garbine
2016   Williams Serena
2015   Williams Serena
2014   Kvitova Petra
2013   Bartoli Marion
2012   Williams Serena
2011   Kvitova Petra
2010   Williams Serena
2009   Williams Serena


Legutóbbi tíz győztes (férfiak):

2018   Djokovic Novak
2017   Federer Roger
2016   Murray Andy
2015   Djokovic Novak
2014   Djokovic Novak
2013   Murray Andy
2012   Federer Roger
2011   Djokovic Novak
2010   Nadal Rafael
2009   Federer Roger

Balázs nagyot ment. Jól elverte Polansky-t.  :ok:

Már csak 1 lépés van hátra. Füvön Granó sem verhetetlen, sőt...

Marchenko 6-2, 5-1-ről.  ;D ;D ;D

Wimbledon 2019 Tippverseny

A világ legjobb teniszjátékosai az év harmadik Grand Slam tornáján szerepelnek, a londoni Wimbledonon. Tippelj a mérkőzésekre. A legjobb játékosok pénznyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 25 000 Forint
2.hely: 15 000 Forint
3.hely: 10 000 Forint
4.hely: 5 000 Forint
5.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Wimbledon 2019 - Maradj Talpon Játék

Tippelj minden nap a Wimbledon mérkőzéseire, s légy te a legsikeresebb! Az nyer aki a leghosszabb ideig játékban marad. Ha tévedtél, akkor kiestél a játékból!

Nyeremény: 15.000 Forint Skrillen keresztül!

Játék start: Július 01. Tippelj te is!

Ez röhej, hogy van tíz sportcsatornám azt egyik se adja a versenyt?!


És akkor itt a reklám helye.  :D

Kövessétek a Wimbledont élőben a Bet365 irodánál, vagy az Unibeten:topbet_125:


Idézetet írta: butyi Dátum július 01, 2019, 12:07:09
(kizárólag csak :bash:) az eurosport2 közvetíti :beerchug:

https://eurosport.hosszabbitas.hu/tenisz/salakblog/miert-csak-az-eurosport-2-n-lathato-wimbledon
Köszi,hogy belinkelted,de kár volt elolvasni,mert csak felkúrta az agyamat.
1.1500ftért ajánlja az eurosport playert.Kérdem én akkor miért kellett díjat emelniük,ha a magyar vonatkozású jelen esetben tenisz meccset sem adják(anno ez volt a beetetés ha lesz magyar milyen jó lesz),reklám ugyanúgy van,ez is ígéret volt hogy azért kell.Minek fizetünk eurosportot?Az 4 grand slam tornáért vegyünk playert? ;D
2.1500ft a lángos(nálunk kb. 460)
3.Érdekes más esetben nem probléma,hogy más külföldi eurosporton éppen teniszt vettek meg.
4.Magyarországról révén szó szerintem népszerűbb a tenisz mint a kerékpár(tudom most a kerékpár rajongók kereszttűzébe kerülök,én is szeretem a kerékpárt egyébként)


Kapi F.-ék szerették közvetíteni, amikor még a SportTV-n ment. Az Isner-Mahut is ott volt még.



Nyilvan a "hovatartozason" miatt is nagyon orultem a Nadal sikernek Kyrgios ellen, de amugy se nagyon tudom ertekelni amit az ausztral muvel a palyan.. Nyilvan a keze megvan hozza, a feje viszont koszono viszonyban sincs egy profi jatekos szintjevel, nem tudom miert jo neki akar kulcs pontoknal lab kozottit utnie, mire valo ez a palyan valo orokos vergodes amit lemuvel, szinesznek nagyon jo lenne, de szerencsere ezzel a teniszpalyan semmire nem megy. Allandoan beleall mindenkibe, szinte nincs olyan meccse, amikor ne szolalkozna ossze a vonalbirokkal vagy a vezetobiroval, majd a meccs utani interjukban meg elkezdi az olyan jatekosokat (Rafa, Roger, Djoko) blamalni akiknek soha a kozeleben sem lesz. Nem baj, igazabol a nagyokat pont nem erdeklik ezek a nyilatkozatok, azt viszont le merem fogadni, hogy soha nem nyer ez az idiota egyetlen komoly tornat sem, amire nagyon ra is szolgal...

#14 július 05, 2019, 12:29:19, butyi
https://www.origo.hu/sport/egyeni/20190705-tenisz-wimbledon-kyrgios-nadal-szandekos-utes-testre-nem-ker-bocsanatot.html

Nick Kyrgios 3-1-re kikapott csütörtökön Rafael Nadaltól a wimbledoni tenisztorna második fordulójában. Az ausztrál a meccs utáni sajtótájékoztatón elismerte, egy esetben szándékosan Nadal testére ütötte a labdát, de nem érzi szükségét bocsánatkérésnek.
,,Miért kérnék bocsánatot? Én nyertem a pontot. Szándékos volt, el akartam találni"
,,Nem is tudom hány Grand Slam-győzelme van, a bankszámláján lévő pénzről nem is beszélve. Talán el tud viselni egy testére ütött labdát" - mondta a balhés ausztrál.