XXIII. Tipster Liga

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#240 december 06, 2017, 13:09:16, sunik29
Nekem nem kell EXTRA esely , csatarid szerint ugy volt eddig, h tettek addig tippet a jatekosok addig amig valaki rontott. Valami miatt most ugy jatszunk ahogy sportszeru szerintetek. koszonom, hogy resztvehetem eddig .  :cya:

Idézetet írta: sunik29 Dátum december 06, 2017, 12:43:37
Nekem nem kell EXTRA esely , csatrid szerint ugy volt eddig, h tettek addig tippet a jatekosok addig amig valaki rontott. Valami miatt most ugy jatszunk ahogy sportszeru szerintetek. koszonom, hogy resztvehetem eddig .  :cya:

Egyfelől értem a csalódottságot, viszont neked is meg kell értened, hogy nem csatarid írja a szabályzatot. Jelen esetben a szabályzatban ilyesmire vonatkozó dolog nincs, LosGabos a hirtelenhalál bejegyezésekor említett egy feltételt (ami alapján kiestél), mi pedig tisztázni szerettük volna a dolgokat, megpróbálván lefedni minden esetet.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 06, 2017, 12:47:28
Egyfelől értem a csalódottságot, viszont neked is meg kell értened, hogy nem csatarid írja a szabályzatot. Jelen esetben a szabályzatban ilyesmire vonatkozó dolog nincs, LosGabos a hirtelenhalál bejegyezésekor említett egy feltételt (ami alapján kiestél), mi pedig tisztázni szerettük volna a dolgokat, megpróbálván lefedni minden esetet.

Ne keverjetek bele :D

Viszont egy kis pontosítás ha már megtörtént. A nyertes tipp, vagy a nagyobb odds (Ha mindkettő nyertes)<--- Na ez maradt le, de ez mindig is így volt, 2 vesztesnél új tipp.

Idézetet írta: csatarid Dátum december 06, 2017, 12:59:46
Ne keverjetek bele :D

Viszont egy kis pontosítás ha már megtörtént. A nyertes tipp, vagy a nagyobb odds (Ha mindkettő nyertes)<--- Na ez maradt le, de ez mindig is így volt, 2 vesztesnél új tipp.

Nyilván köszönet jár neked, hogy felhívtad a figyelmünket, viszont szerintem szükség lett volna előbb egy megerősítésre, a tippelés előtt.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 06, 2017, 10:52:57
Közbe kell lépnünk, mert volt itt egy kavarodás.

sunik29 és hubika88

Tegyetek egy-egy tippet 2.00 vagy magasabb szorzóval (december 6-7. között) és a nyertes tipp tulajdonosa jut tovább.

Amennyiben mindkét tipp nyertes, akkor a nagyobb odds a mérvadó.

Amennyiben a két nyertes odds megegyezik, vagy egyik tipp sem nyertes, akkor a korábban tippelő jut tovább.
A délelőtti tanítás és a délutáni napközi között most tudok belépni rövid időre.
A kavarodást én okoztam. Bocs.
Az Admin fenti feltételei megfelelőek, egyedül a korábban tippelés helyett legyen sorsolás. Miután hubika88 már tippelt és két napig tart ez az etap, sunik29 nyugodtan megvárhatja az eredményt és annak tudatában teheti meg saját tippjét.
Tanulság: pontosan szabályozni kell a "hirtelen halál"-t is. A következő kiírásban meg lesz reparálva.

(Ha véletlenül megnyerem a versenyt, a díj a Karácsonyi adományba megy.)

Hertha Berlin - Ostersunds
Today, 07 Dec 2017, 21:05
Corner over 10
2.4

bocsi az offért, rég voltam benevezve, mikor lehet nevezni a következő tippster ligába?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 07, 2017, 13:12:49
bocsi az offért, rég voltam benevezve, mikor lehet nevezni a következő tippster ligába?
Jövő héten lehet nevezni és 18.-tól indul.

A főcsoport döntők eredményei:

2 hubika88 - 4 sunik29   6,5 - 6,5   (1-0)

1 Winger - 6 LosGabos   0,5 - 1,5


A nagydöntőben:

2 hubika88  - 6 LosGabos

Vasárnap (dec. 10.) 23:50-ig lehet tippelni.

2,01-3,00 között
Real Madrid - Sevilla
11 szöglet felett
2,20

1,51-2,00 között
Juventus - Inter
9 szöglet felett
1,66

1.25 - 1.50  Csákvár - Soproni VSE     1X     1.33

1.51 - 2.00  Békéscsaba - Szeged         1     1.53

3.01 ----         AC Milan - Bologna    o3,5     3.25

3.01 fleett
Svedorszag-Szlovenia
Svedorszag over 34.5
4.25

2.01 - 3.00    Colon - Talleres Cordoba     o2,5    2.39