Adás-Vétel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 április 22, 2010, 20:23:21, Rafa
Sziasztok!

Eladó két olasz mez, M-es méretben. Az egyiket VB előtt vettem, másikat VB után, így az egyik 3 csillagos, másik 4. Puma boltban vettem ezeket, így se szám se név. Budapesti lakos vagyok, így ha bp.i lakost érdekli, akkor személyes átvétellel tudnám átadni.

Ár megegyezés szerint, de miután gyorsban kell a pénz, így jutányosan áron adnám el. Lehetőleg a kettőt együtt.
Email címem: [email protected]

Ugyanitt Playstation2-es és PSP játékok is kaphatóak.

Mindenről tudok fényképet is küldeni.

Üdv mindenkinek!Most vettem észre ezt a topicot..Van egy vadiuj Hummel márkáju sipcsontvédöm,fiam vetette régebben,de nem használta,ha valakinek kell jelképes összegért odaadom! :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum április 23, 2010, 15:18:11
Üdv mindenkinek!Most vettem észre ezt a topicot..Van egy vadiuj Hummel márkáju sipcsontvédöm,fiam vetette régebben,de nem használta,ha valakinek kell jelképes összegért odaadom! :cya:
Engem érdekelne ;)

Sziasztok! Tudom,hogy régi dolog,de hátha érdekel valkit... Eladnák egy PS1-est,SONY,minden tartozékkal,sok játékot adok hozzá!Ha valakit érdekel irjon,az árba biztos megegyezünk! Üdv! :cya:

Van egy eladó VASÁRNAPI napijegyem Balaton Soundra 11 ezerért. Jó lenne ha már meg tudnék szabadulni tőle  ::) Bár kétlem hogy itt találok rá vevőt  :D Pm-ben írjon akit érdekel.

Sziasztok! NOKIA 2330-at eladnám! Ár:5000Ft :cya:

BARCÁS ereklyémet eladnám! Spanyolba vettem 2007-ben! Irányár:50€ :cya:
Nagyméretű sárga,cimeres,feliratos gumilabda diszdobozba!Képet e-mailbe küldök,ha érdekel valakit!


Sziasztok!

Eladó rengeteg sportvideo dvd-n! Kosárlabda évtizedekre visszamenőleg, több ezer mérkőzés (NBA döntők, all-star gálák, klasszikus meccsek, olimpiák, streetball, NCAA és sok minden más), labdarúgás (régi VB-meccsek, magyar válogatott meccsek, kupadöntők, dokumentumfilek), valamint NFL super bowlok, filmek, egyetemi futball meccsek.
Listát itt találtok:
http://focimeccsek.uw.hu/
http://dunking.uw.hu/

Akit érdekel írjon email-t:
[email protected]


Sziasztok!

Debreceni VSC - PSV Eindhoven  Európa Liga labdarúgó mérkőzésre 3 db belépőjegy, eredeti áron eladó 2500Ft/db.

A jegyek az "E bal" szektor 22. sorába szólnak.

Budapesten személyesen átvehetőek a jegyek!



[email protected]





1980-tól 1995-ig minden heti szám Sportfogadás meg van!
Ha valakit érdekel várom a hozzászólásokat!

Magyar válogatott szurkoloi melegitőfelsö eladó! Vadiúj,cimke is rajt van! 2500FT! Képet küldök,ha valakit érdekel. XL-es méret. :cya:

SZUIASZTOK PARASISE BASEBBAL SAPKÁT VENNÉK!!  AKINEK VAN IRJON ÜDV

Sziasztok!

editke22 Parasise baseball sapkát keres, de gondolom ez nem csak nekem tűnt fel. Annyival kiegészíteném a hirdetést / ha nem haragszik editke22 /, hogy ne csak az írjon, akinek van, hanem az is, akinek nincs, de tudja, hogy valakinek van, aki szívesen megválna tőle, vagy ha nem is szívesen, de megválna.

Sporttársi üdvözlettel,

csacsa 



U.i.: egyébként milyen ez a Parasise sapesz? az istenért se találok ilyet a neten, viszont van egy csomó Paradise...  :D