Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igen, ez így igaz, és azóta is ez az egyetlen oldal ami nem kerülhet ki a kedvenceim "Mindennap" mappájából!


Milan !

Gondolom nem véletlen a profil kép...

Iversonnal mi lesz ?  Memphisben egy pár meccsig bírta csak  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum november 20, 2009, 17:16:39
Igen, ez így igaz, és azóta is ez az egyetlen oldal ami nem kerülhet ki a kedvenceim "Mindennap" mappájából!



Ezt örömmel olvasom.  ;)

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum november 20, 2009, 18:21:04
Milan !

Gondolom nem véletlen a profil kép...

Iversonnal mi lesz ?  Memphisben egy pár meccsig bírta csak  ;D

Olvastam róla...de sajnos nem tudom mi lesz a sorsa. Egyesek szerint a Knicksnél folytatja...de lehet, hogy ennyi volt neki...

Szeretnék gratulálni Tittinek, aki most már bekerült a "God" kategóriába, átlépvén az 5000 hozzászólást.... :great: :great: :great:

Idézetet írta: Milan Dátum december 21, 2009, 15:59:06
Szeretnék gratulálni Tittinek, aki most már bekerült a "God" kategóriába, átlépvén az 5000 hozzászólást.... :great: :great: :great:

Hat igen pedig sokaig nekem volt a legtobb hsz-om pikado es milan utan de aztan jott az uj generacio es mar sehol sem vagyok  :D
grat az 5000-hez ;)

Engedelmetekkel kineveznem Pisti-t a sportfogadas.org hivatalos pszihologusava, mert o minden tagnak ismeri a lelkivilagat es a gondolkozasmodjat illetve stilusat.  :great:

Persze csak ha Milan is beleegyezik  :P

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 24, 2009, 22:28:15
Engedelmetekkel kineveznem Pisti-t a sportfogadas.org hivatalos pszihologusava, mert o minden tagnak ismeri a lelkivilagat es a gondolkozasmodjat illetve stilusat.  :great:

Persze csak ha Milan is beleegyezik  :P

Illetve o a legjobb kemelharito is, olyanokat vesz eszre amit senki mas, pl. nadal uj ene agassi. Nagy grat Pistinek :great:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 24, 2009, 22:32:06
Illetve o a legjobb kemelharito is, olyanokat vesz eszre amit senki mas, pl. nadal uj ene agassi. Nagy grat Pistinek :great:

A neve Pisti....Dzsémsz Pisti...


ui.: nincs tobb hulyeseg :p

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 24, 2009, 22:28:15
Engedelmetekkel kineveznem Pisti-t a sportfogadas.org hivatalos pszihologusava, mert o minden tagnak ismeri a lelkivilagat es a gondolkozasmodjat illetve stilusat.  :great:

Persze csak ha Milan is beleegyezik  :P
Látom Karácsony alkalmából kicsit túlzásba vitted a piálást... ;D
Azt meg, hogy a chat méltán népszerű sztárja "nadal" most már "agassi" néven fut szerintem már a fél fórum tudta... ;)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum december 24, 2009, 22:39:29
Látom Karácsony alkalmából kicsit túlzásba vitted a piálást... ;D
Azt meg, hogy a chat méltán népszerű sztárja "nadal" most már "agassi" néven fut szerintem már a fél fórum tudta... ;)

Semmi pia, vegetarianus vagyok :)
lehet a fel forum tudta, de en csak a te erdemeidet akartam megnovelni ne beszelj magad ellen es fokepp ne ellenem :p

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 24, 2009, 22:45:09
Semmi pia, vegetarianus vagyok :)
lehet a fel forum tudta, de en csak a te erdemeidet akartam megnovelni ne beszelj magad ellen es fokepp ne ellenem :p
Vegetáriánus? Akkor azért iszod azt a sok Jägermeistert, mert az 56 különböző fũszerből, gyógynövényből és gyümölcsből áll... ;D ;D
Szerinted hülyének néznek minket a többiek, ha elmondom, hogy közbe msn-en is beszélünk? :D

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum december 24, 2009, 22:56:13
Vegetáriánus? Akkor azért iszod azt a sok Jägermeistert, mert az 56 különböző fũszerből, gyógynövényből és gyümölcsből áll... ;D ;D
Szerinted hülyének néznek minket a többiek, ha elmondom, hogy közbe msn-en is beszélünk? :D

Na jo en nem vagyok vegetarianus, csak utalom a piat...pusztitom, ahogy tudom.

Szerintem igen, ne mond el senkinek.

Azt hittem Szigonál és TiBnél nincs elmebetegebb a fórumon, de tévedtem  ;)
van itt utánpótlás...

#59 december 24, 2009, 23:15:56, ab_aevo
Idézetet írta: oakland23 Dátum december 24, 2009, 23:04:02
Azt hittem Szigonál és TiBnél nincs elmebetegebb a fórumon, de tévedtem  ;)
van itt utánpótlás...

ezt sertesnek veszem  ;D

ui.: azt is sertesnek veszem, h en csupa jot irok Pistirol o meg reszegesnek akar beallitani, pedig nem is ittam semmit sem ha hiszitek ha nem :)