hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na 2020 buek megprobalok kicsit tobbet naplozni

Kyrgios-Bautista
2. Set Bautista
1.95

Zu, alapvonalrol eselye sincs gyrosnak, elso szett 6:1 team spain, nem hiszem h masodik szettre elfogyna

De minaur - Nadal
De Minaur
1.90

Rublev - FAA
Rublev
1.44

#588 január 19, 2020, 18:29:42, hubika88
Norvégia nyeri az EB-t
@3,30

magasan a legstabilabbak nálam

mára norvégia 30,5 over @1,90

meg megy egy kis kombóka is

Portugál over 26,5 CINK
Szlovén over 24,5
Norvég over 26,5

@1,98  ---> 10,000 huf

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 14, 2016, 12:11:19
Nálam Thiem lesz a következő generáció meghatározó (TOp3) játékosa, nem ilyen borna coricok, meg zverev féle snekik, bár azért zverev is egyre jobb, de akkor is csicska marad


Na elkezdem en is ujra a naplozast, igen reszben koszonhetoen az uj rendszernek is

3 vonalon fogok futni

- 1.01es challange, ez regota nem hagy nyugodni
- 1.20as allin challange 3allinig
- meg a szolo single tippek, amivel penzt is kene nyerni, mert az elso 2 challange az gyanusan ongyilkossag lesz, de szeretem a kihivasokat

Irodak: bet365, 22bet, plusz ha vhol megdobnak bonusszal

#591 július 05, 2020, 10:53:46, hubika88
#1

Napoli-Roma
10 szoglet felett 1.83
bet365

Keves olyan szogletgyaros csapat van, mint a Roma, az ujraindulas ota 17, 11, 18 kornereket hoztak ossze, de mondjuk a napolyiakat se kell felteni a 10 koruli atlagszam naluk is megvan. Komoly derbi ez az europai kupasorozat fele, sztem mennek majd egymasnak es akkor megint kiakadhat a szogletnero

LIVE
Arsenal - Chelsea
10 szöglet felett
@1.72

arsenal szögletes csapat amúgy, sokszor kiszakad a szögizsák, a 11 nem nagy elvárás már van 1

Halep - Mertens

Mertens szerintem fog egy szettet, tegnap Pliskova ellen a fontos pontoknál, a brék pontoknál rendre visszajött a játékba, a második szett TB is nagy hátrányból fordította saját javára, nem hinném, hogy beszarna Halep ellen, szóval ezeket játszom

Mertens szett 1,83
Mertens 9,5 over 1,83

ez mellément, na de a MU meccsen majd beindul a szögletgyár

MU-Sevilla
11 szöglet felett 1,72


én szmebemegyek most, szerintem fucsó simán odabaszhat Nakashimanak, oké h marcika salakon készült, de azért láttunk már tőle meglepi meccseket idén, pld az AO-n Shapovalovot meg Sinnert is simán kiütötte. Nkashima verte Opelkát meg Sockot na bumm, Sock most szar, Opelka meg két rövidítésben bemutató meccseken, szerintem megremeghet ha már nem 4-5 gémig megy a meccs zsoval GOGO MARCIKA

Fucso szett @1,53 uni,

mondjuk zárójelben írom, hogy amihez mostanában nyúlok az megdöglik

Wawrinka zsinórban bukja a szetteket Prágában, és utána meg mindig nyer, elkezdte ma is Vrbensky ellen, ha folytatódik a sorminta akkor

Wawrinka win @1,80

húha wawrinka feljebb kapcsolt 1-2 fokozattal, ez a tempó már elég sok Vrbenskynek, sok játékot nemigen nyer már innen, most 12,5-nél van a line, 6 játékot már nem biztos h össze fog kapni, de ha most hozza a 13,5 alá egész jó lesz

na nézzünk egy kis tenisz kvalikat

Martinez - Fucsoo 2 @1,36

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 21, 2020, 17:00:11
na nézzünk egy kis tenisz kvalikat

Martinez - Fucsoo 2 @1,36

Sokkal simább lett, mint vártam. Ahogy nézem, csak az első adogató játékában szenvedett azután, mint kés a vajon. Nézted esetleg, az ellenfele volt ennyire "gyenge", vagy Fucsovics van kirobbanó formában?