Australian Open 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted melyik játékos nyeri a tornát?

Novak Djokovic
17 (70.8%)
Carlos Alcaraz
0 (0%)
Daniil Medvedev
1 (4.2%)
Nick Kyrgios
2 (8.3%)
Rafael Nadal
1 (4.2%)
Alexander Zverev
1 (4.2%)
más
2 (8.3%)

Összes szavazó: 24

Szavazás lezárva: január 20, 2023, 06:41:46

Megosztó Sabalenka, de azt mondom, hogy ez már járt neki. Évek óta azért ott van egy GS győzelem közelében, most tudta uralni az erejét és azért azt mondom az nem semmi, hogy a végén milyen 2. szervákat püfölt be; ha nem jó ma fejben, akkor lehetett volna egy kettőshiba gyár is a végjátékban. Látszott mennyire fontos neki a győzelem (persze egy GS kinek ne lenne az); nekem ma szimpi volt, bár nem neki drukkoltam :)

Idézetet írta: gerry Dátum január 27, 2023, 21:32:43Férfi döntőtől ki mit vár? Over 3,5 szett 1,77

Csak reménykedem abban, hogy nem lesz túl easy Djoko és egyúttal nem lesz egy iszonyatosan sima, érdektelen döntő.
3-0 vagy esetleg 3-1 a tippem a szerbnek, de a Csicsi szett nálam 50-50%, így az 1,77 a matek alapján az én elvárásomnak alapján egy alacsony szorzó. Ha te nagyobb százalékban bízol a görögben, akkor persze jó tipp.

Szerintem Tsitsipas holnap abszolút partiban lesz Djokoval.. A szerb eddig annyira űrteniszt játszott, hogy most már ideje lenne egy gyengébb teljesítménynek.. Persze emögött semmi logika nincs, de mostanság egész jól érzek rá a döntőkre, szóval én rakom a Tsitsipas szettet és apróval a győzelmet is. :redchug:

Ajajj megint kezd elojonni az a franya serules... ::)  ::)  ::)

A Novak vs. Nadal csata folytatódik, hamarosan döntetlen az állás (22-22 GS). Kár, hogy a harmadik már kiöregedett, bár igaz, hogy ők sem fiatalok, de azért várható még egy pár GS-cím mindkét oldalon.

Következő állomás: Roland Garros

Végső győztesre az oddsok:

Novak Djokovic 2.90
Carlos Alcaraz 3.20
Rafa Nadal 4.50

Idézetet írta: Admin Dátum január 29, 2023, 12:25:38A Novak vs. Nadal csata folytatódik, hamarosan döntetlen az állás (22-22 GS). Kár, hogy a harmadik már kiöregedett, bár igaz, hogy ők sem fiatalok, de azért várható még egy pár GS-cím mindkét oldalon.

Következő állomás: Roland Garros

Végső győztesre az oddsok:

Novak Djokovic 2.90
Carlos Alcaraz 3.20
Rafa Nadal 4.50

Rafanak 6-8 hetes piheno van most sajnos a serulese utan, nagy kerdes hogy fog abbol ismet kijonni... Remelem egy Garros azert meg benne van neki, ketszer mar nem jott ossze a tervezett megnezese eloben, ezt muszaj meg megejtenem...

Idézetet írta: peshark Dátum január 29, 2023, 12:40:01Rafanak 6-8 hetes piheno van most sajnos a serulese utan, nagy kerdes hogy fog abbol ismet kijonni... Remelem egy Garros azert meg benne van neki, ketszer mar nem jott ossze a tervezett megnezese eloben, ezt muszaj meg megejtenem...

Egy (legalább) Roland Garros szerintem ott kell szerepeljen minden teniszkedvelő bakancslistáján.  ;)

A tavalyi mizéria után úgy gondolom ez olyan: "In your face, fucking Aussies!"

Le a kalappal. Ez a döntős játék ez megkérdőjelezhetetlen.  :ok:

Mindeközben Tsitsipas keresi Margot Robbie-t a lelátón, mondjuk én is keresném.  :laugh: 

Idézetet írta: peshark Dátum január 29, 2023, 12:40:01Rafanak 6-8 hetes piheno van most sajnos a serulese utan, nagy kerdes hogy fog abbol ismet kijonni... Remelem egy Garros azert meg benne van neki, ketszer mar nem jott ossze a tervezett megnezese eloben, ezt muszaj meg megejtenem...

Mi is beszéltük, ha már Federerről lecsúsztunk, azért Nadalt nem kéne elszalasztani, így az RG-t nézegetjük, még talán egy PSG-s zárófordulós hazai meccs is beleférne azon a héten.

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 29, 2023, 14:30:19Mi is beszéltük, ha már Federerről lecsúsztunk, azért Nadalt nem kéne elszalasztani, így az RG-t nézegetjük, még talán egy PSG-s zárófordulós hazai meccs is beleférne azon a héten.

Nekunk megvolt a jegy 2020-ban az Atp Finalsre. Mas kerdes, hogy RF nem indult ugye es a haverom miatta jott volna, de azert en megneztem volna Rafaekat...

Aki Nadalt akarja latni meg eloben az elso 3 napra vegye meg a jegyet a Chatrier palyara, es az fix ha indul, annyi h a jegyertekesitesnel noni resen kell lenni mer az olcso jegyeket elkapkodjak


Engem is érdekelne. Csinálunk ott egy SPF találkozót?  ::)

Ki kezdi el szervezni?  :)