Milyen sporteseményekre fogadsz nyáron?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milyen sporteseményekre fogadsz nyáron?

Továbbra is foci, például MLS, dél-amerikai bajnokságok
10 (45.5%)
Tenisz, kerékpár, Forma-1 vagy bármi, ami lesz
7 (31.8%)
Nem fogadok, szünetet tartok
5 (22.7%)

Összes szavazó: 21

Nyári fogadási szokások

Végére ért a topfoci aktuális szezonja, nyári limonádé időszak következik.

Forma-1, tenisz vagy épp kerékpár is lesz, esetleg szünetet tartasz?

Milyen sporteseményekre fogadsz nyáron?

A labdarúgásnak lényegében sosincs vége, zajlik a Grand Slamek köré épülő tenisz világa, és persze ott van még egy rakás rétegsport is. Olvasd tovább


Lehetne ilyen promóció, hogy első nyári vesztes fogadás pénzvisszafizetés :police:

Mikor a focira fogadók megérkeznek teniszt vagy Tour de France-ot szakérteni ;D

Rengeteg torna van nyáron, kézi és kosár a fő terep, kontinens bajnokságok, selejtezők, utánpótlás eb-k, vb-k, én több meccset nézek ilyenkor, mint amikor zajlanak a bajnokságok. Számomra egy női u19-es női Albánia-Montenegró kosármeccs sokkal izgalmasabb, mint egy ezerszer látott unalmas LaLiga vagy PL-meccs. De ritka állatfaj az ilyen  ;D Meg majd lesz Atlétika vb, kosár vb,
De pl. nálunk lesz az u19-es kosár vb, június 24-én egy USA-Madagaszkár pl. igazi csemegének tűnik :D
Ráadásul Debrecen a helyszín, oda még hozzám hasonló szabolcsi parasztok is átugorhatnak könnyedén  :D Csoportmeccsekre napijegy 500 Ft, kb ingyen lehet nézni a meccseket.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 06, 2023, 12:06:22június 24-én egy USA-Madagaszkár pl. igazi csemegének tűnik :D

Kihagyhatatlan rangadó.  ;D

Az fix, mert hogy Madagaszkár u19-ces kosárcsapata az én életemben többet nem játszik ilyen közel, az szinte biztos :D USA meg kit érdekel  ;D

A tenisz mindenképpen pörög és fogadható nyáron is. Itt van akár a héten zajló nyíregyházi férfi ITF torna (ITF MARSO NYÍR1 OPEN) is, ahová a belépés díjtalan :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum június 06, 2023, 18:25:47A tenisz mindenképpen pörög és fogadható nyáron is. Itt van akár a héten zajló nyíregyházi férfi ITF torna (ITF MARSO NYÍR1 OPEN) is, ahová a belépés díjtalan :ok:

Gumicserét is végeznek, miközben követed a meccseket? (Marso)

Lesz sok-sok barátságos, felkészülési focimeccs. Pl. sok gólra fogadva vagy 20 évvel ezelőtt még Tippmixen is nyertem velük :)

Eleve szeretem a teniszt és nyáron azért vannak események bőven. Bár az ITF tornákat annyira nem szeretem ,sokszor úgy érzem nem a játékosokon múlik a meccs kimenetele.