Sportingbet - SPF, Napi Ajánlat!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jó pár évvel ezelőtt ez volt életem első sportfogadási oldala, ahová regisztráltam. Azóta kisebb-nagyobb kerülőkkel, de valahogy mindig visszataláltam ehhez az irodához, és jelenleg is itt fogadok a legtöbbet.

Az oddsok, ha a piacon nem is tekinthetők a legjobbaknak, azért megállják a helyüket. Főleg az esélytelenebbekre szoktak magasabb oddsot adni, ami kifejezett jó az olyan fogadóknak, akik erre építik a taktikájukat. Ha nem is minden sportágban, de a fogadási kínálat szerintem többnyire megfelelő. Fociban az élmezőnyhöz tartoznak, viszont teniszben gyakran későn rakják ki az oddsokat, és a kisebb versenyekre nem is lehet, csak élőben fogadni, amin viszont szerintem célszerű lenne változtatni.

Bónuszok tekintetében a legjobb irodának számít a mezőnyben, ami manapság már komoly fegyvertény. A Bonus club is jó ötlet, habár szerintem több szint berakása jobban ösztönözné az embereket, mert pl. az első szint eléréséhez nem kell olyan sokat fogadni, azonban a 2. szint már elég komoly fogadási összegeket követel meg, még kombikkal is.

Ami nem tetszik, hogy az adott sportágakon belül az adott bajnokságok feltüntetése teljesen kusza... az érthető, hogy a nagyobb bajnokságok, események az oldal tetején vannak, de az alacsonyabbak rendezésében nem látok semmilyen összefüggést, nem tudom pl., hogy melyik bajnokság az, amelyik az "Egyéb európai klubok bajnokságai" kategóriába tartozik, és melyiknek van külön cellája, ezért azokat keresgélni kell, és ha pár perccel a meccs kezdete előtt jut eszünkbe fogadni, akkor. a hosszasabb keresgéléssel le is lehet maradni az eseményről.
Továbbá élő fogadásoknál gyakran huzamosabb ideig felfüggesztik a fogadásokat, és ez olyan esetben is elő szokott fordulni, amikor nem történik semmi, így pedig lehetetlen fogadni. Néha be is szoktak ragadni események, amelyek már rég véget értek, de az élő listában még fel vannak tüntetve, ami zavaró. Ezeken mindenképp változtatnék...

Kb egy éve regeltem a Sportingbetre, de csak minimális pénzzel, valami tippjátékhoz kellett, azóta is csak az van ott, nem bonyolítok le nagy forgalmat itt. Néha benézek, de kb ennyi. Szorzók terén sokszor találok jobbat, talán ezért is térek be kevesebbszer. Forma-1 és amerikai foci kínálatot szoktam leginkább nézni. Javaslatként talán azt írnám, hogy hamarabb kikerülhetnének az oddsok egy-egy Forma 1-es edzés után, illetve élőben is lehetne bővebb kínálat ugyanebben a sportágban. A bónusznaptárról már sokat hallottam, ez mindenképpen pozitívum, de a kis pénz miatt még nem próbáltam ki eddig.
Az amerikai focinál lehet jó dolgokat találni, de például a játékos teljesítmények tényleg hiányoznak, ahogy azt már előttem is írták. Mindenképpen jó lenne ilyen ajánlattal is találkozni a Sportingbetnél!

Életem első sportfogadási honlapja a Sportingbet. Ide regisztráltam legelőször, itt próbáltam ki, hogy milyen az internetes sportfogadás.

Pozitívum:
- Jó bónusznaptár.
- Megfelelő (gyors) kifizetés.
- Nagyon megbízható cég. Nem értem, hogy miért ,,pontozzák le" sok szakportálon, hiszen - megbízhatóság terén - nálam a Top 5-ben van a Sportingbet. Létezik néhány (kevés) internetes sportfogadási iroda, amelyiket szívesen ajánlok bárkinek, s ezek egyike a Sportingbet.

Negatívum:
- Átlagos szorzók.
- Az esélyesek szorzója általában kisebb, mint a vetélytársaknál.
- Lehet, hogy én vagyok lassú, de úgy tűnik, hogy az élő fogadásnál gyakran ,,szűkül" a kínálat.

Javaslat:
- Áttekinthetőbb kinézet. (Tudom, szubjektív, hogy tetszik-e avagy sem, hogy megtalálok-e valamit avagy sem. Az is szubjektív, ha elnavigálok egy másik sportfogadási irodához, ahol számomra áttekinthetőbbek a dolgok.)

Itt vesztettem el a szüzességem 2004 decemberében.Elcsábítottak,a  frissen szerzett pókertudásomat kamatoztattam mert ellenálhatatlan volt a befizetési bónusz+volt még valami extrabónusz+valami karácsonyi casinóbónusz(akkor még lehetett blackjack-en kiforgatni).
A kapcsolat azóta is tart,persze hűtlen voltam sokszor hosszú ideig is meg volt még jópár kapcsolatom más irodákkal(talán 100 felett is lehet) de gyakran vissza-visszatérek.
Pontozás 1-10-ig abban ami nekem számít:
pénzügyek:10
bónuszok:10(csak a teniszbónuszokat tudnám feledni...)
ügyfélszolgálat,kommunikációs készség:9-10
kínálat:7-8
oddsok:6-8 (van egy-két olyan amire jó oddsot adnak,papírformára általában gyengét,a többi 7-es).
szóval nálam a top irodák között szerepel a megbízhatósága miatt,inkább fogadok itt esetleg kicsivel gyengébb oddson mint egy kevésbé megbízhatóban valamivel jobb oddson.

Sportingbet - SPF, Napi Ajánlat - Szerda, November 13!

A Sportingbeten is fogadhatunk a szerdai kosárlabda Eurocup mérkőzésekre. Az Alba Fehérvár mérkőzése is a programban található, a TED Ankara ellen pl. 2.60-as szorzón fogadhatunk a magyar csapat győzelmére.

Napi feladat:

Tippelj három Eurocup mérkőzésre, s hozd ki a maximumot!

Hogy mit jelent ez? Válassz ki három szerdai kosárlabda Eurocup mérkőzést, s mind a háromra írj egy-egy tippet nyereményszorzóval együtt.
Csak a Sportingbet ajánlatát használhatod melyet megtalálsz ITT!
Amennyiben te rendelkezel a legnagyobb nyertes szelvénnyel, a tiéd a főnyeremény: 1 Sportingbet ajándékcsomag (Wolves-mez, toll, pókerkártya)

A tippeket ebben a témában kell írnod, s egyetlen egyszer szerepelhetsz.

Tippelni csak a mérkőzések kezdetéig lehetséges, a módosítás szigorúan tilos, hiányos tippek (mérkőzés, tipp, odds) pedig érvénytelenek.

Annak érdekében, hogy eldöntsük a nyeremény sorsát, a következő kritériumokat alkalmazzuk:
1. nyertes szelvény, legmagasabb nyereményszorzó (szelvény)
2. nyertes szelvény, legmagasabb nyereményszorzó (tipp)
3. nyertes szelvény, beküldés időpontja (legkorábbi)
3. 2 találat, legmagasabb nyereményszorzó (szelvény)
4. 2 találat, legmagasabb nyereményszorzó (nyertes tipp)
5. 2 találat, beküldés időpontja (legkorábbi)


A Sportfogadas.org üzemeltetői dönthetnek egyedül vitás ügyekben!

Sok sikert!  :beerchug:

Mérkőzés: KK Radnicki Kragujevac v Besiktas, Tipp: Besiktas, Odds: 2.20
Mérkőzés: Cibona v Pallacanestro Cantu, Tipp: Pallacanestro Cantu, Odds: 1.90
Mérkőzés: Alba Fehervar v Kolejliler, Tipp: Kolejliler, Odds: 1.48

Alba Fehervar v Kolejliler, Tipp: Kolejliler, Odds: 1.48
Le Mans v Oostende, Tipp: Le Mans , Odds:1.45
Varese v Ulm, Tipp: Ulm, Odds:2.25


össz: 4.82



Cibona v Pallacanestro Cantu, tipp: Cibona 1.90
Alba Fehervar v Kolejliler, tipp: Alba Fehervar 2.60
BC Khimik v Buducnost, tipp: BC Khimik 1.40

Össznyereményszorzó 6.916

#23 november 13, 2013, 13:52:52, JohnnyFirpo_82
Varese v Ratiopharm Ulm: V 2.25
Union Olimpija v Paris-Levallois: H 1.4
Alba Fehervar v Kolejliler: H 2.6

Össznyereményszorzó: 8.19

Idézetet írta: JohnnyFirpo_82 Dátum november 13, 2013, 13:38:10
Varese v Ratiopharm Ulm: V 2.25
Union Olimpija v Paris-Levallois: H 1.4
Alba Fehervar v Kolejliler: H 2.6

Össznyereményszorzó: 8.19

Tilos a módosítás! Írd be újra!

Alba Fehérvár -Ted Kolejliler, tipp: Alba Fehérvár 2,6
Unics Kazan-MZT Skopje tipp:MZT +18,5 pont 1,8
Tallinna Kalev-Maccabi Haifa tipp:155,5 pont felett 1,85

Össznyereményszorzó:8.658

Spartak St. Petersburg v BC Neptunas  H 1.35
ASVEL v Valencia V 1.28
KK Radnicki Kragujevac v Besiktas  V 2.15

össz:  3,72

Khimik - Buducnost , Tipp: Buducnost 2,85
Lyon - Valencia , Tipp: Valencia 1,28
Union Olimpija - Paris-Levallois , Tipp: Union Olimpija , 1,40

Odds: 5,10 (Sportingbet)

Varese v Ratiopharm Ulm X 15.00
Unics Kazan v MZT Skopje Aerodrom H 1.02
Banvitspor v VEF Riga H 1.05

Alba Fehervar v Kolejliler    Tipp: Alba Fehérvár 2.60
Tallinna Kalev v Maccabi Haifa    Tipp:Maccabi Haifa 1.222
Igokea v Khimki    Tipp:Khimki 1.222