TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Én már próbáltam mindenhogy de a jelszó szerintük még mindig szar.. pedig nem is.. ;D

Nekem most elfogadta a régit.

Idézetet írta: benson Dátum május 21, 2013, 08:28:52
Nekem most elfogadta a régit.

Biztos mivel Z. vel kezdődik a felhasználó nevem hátul vagyok a sorban... :D Majd du. akkor tuti jó lesz:)

Tovabbra is azt irja a weblap nem elerheto....Lehet,hogy telefonrol nem engedi megnyitni?? Van valaki aki pribalta telorol? Koszi

Egy rendes SSL tanusitványra nem volt már pénz? Rinyál a Firefox miatta :)

Nincs Skrilles befizetés? ??? Kezdőbónusz?  :D :D

Valakinek majd biztos hasznos lesz.

Ez hihetetlen... >:(Nem tudom megnyitni a tippmixpro oldalt,sem az szrt oldalarol sem mas linkrol... :crazy:
Ez miert lehet,van esetleg valakinek otlete?? Koszi!

Mert hibás az SSL tanusitvány.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 21, 2013, 08:57:40
Mert hibás az SSL tanusitvány.
Koszi privit is,mi az az ssl tanusutvany???


A BL-döntőt nem épp a legcélszerűbb mérvadó eseménynek választani, amikor egy új iroda fogadási lehetőségeit és oddsait szeretnénk vizsgálni, de én most - egy kis előnyt biztosítva a tippmixpro-nak - ezt tettem. Nos: Az 1X2-re közel 92%-os a kifizetésük, ami azért nem tragédia, valljuk be, találunk ennél rosszabbat is a piacon. A fogadási lehetőségek száma is (kismértékben) túlszárnyalta a várakozásaimat, sajnos viszont AH továbbra sem szerepel a kínálatban (európai viszont mintha több lenne). A gólok alatt/fölött-re vagy ötféle határt kínál, viszont itt a kifizetések (2,5 alatt/fölött vizsgálva) már csak 88%-osak, ami már csak egy hajszálra van a 1,74-1,74-es egyensúlyi oddspártól. Egyébként maga az oldal nem néz ki rosszul, láttunk ennél már sokkal rosszabbat is. Egyelőre ennyi, még nem ittam meg a reggeli kávémat, de hát ezt nekem is látnom kellett! :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 21, 2013, 08:43:40
Nincs Skrilles befizetés? ??? Kezdőbónusz?  :D :D

Kezdőbónusz??? Minek, mivel itt a külföldi imperialista szemét pénzlenyúlós ellenőrizetlen bandákkal ellentétben biztonságban tudhatod a pénzed. Nem elég bónusz ez?

Amúgy küldtem nekik erről visszajelzést, az enyém a 36-os számú support ticket. Erre a zendesket használják, s persze az automata válasz fele angol. Lesz itt még hiba bőven :)

Vajon lesz-e majd valaha live chat? Vagy valami promóció, ha már bónusz úgysem..