BUNDAGYANÚS MECCSEK!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zo73 Dátum április 28, 2007, 21:26:23
Hát igen, ha nem játszanám ezt a nyavajás hokit, akkor most betegre nyertem volna magam  ;D

Egyébként, csak hogy dicsekedjek nem is 2 EUR-t tettem fel, hanem 2,17-et  :yeah:


hihetetlen mekkorat emeltel a teten  :yeah: :yeah: :yeah:

Most néztem meg az Empoli-Reggina meccs összefoglalóját:
1. félidő hazai rohamok,Reggina akció 1 se:3:0!Második félidő:3 Reggina gól:az első szögletből:a védő még a fejét is lehúzta,második: beadásból,szintén fejes,a hátvéd még le is csücsült.3. gól:természetesen szabálytalanság,11es egy ártatlan beadás után.....


Akkor a Reggina-Milan meccset sem vehetem vendégre?

Idézetet írta: zgergo Dátum május 24, 2007, 12:41:23

Akkor a Reggina-Milan meccset sem vehetem vendégre?

Hát ez már megszokott, hogy az olasz bajnokság végén ilyen mérközések vannak, mint a Reggina-Milan, Siena - Lazio....s a fogadóirodák is reagáltak, s tudják, hogy már egy pár éve a nagy csapatok nem fektetnek nagy tekintélyt az utolsó fordulókra, hamár a mérközésnek nincs tétje.


Kiábrándító és szégyenletes. Legalább egy X-et vártam volna.
Mindenki tudja, hogy a Milán jobb csapat, mint a Reggina.


Ezért tisztelem a Debrecent. A bajnoki arannyal a zsebükben is megnyerték a hátralévő meccseiket.


A topic címéhez visszakanyaróva: Talán nem véletlenül vonták le a Milántól azokat a pontokat.
És elgondolkodtató a Reggina utolsó két győzelme...





Idézetet írta: Milan Dátum május 27, 2007, 19:34:29
Idézetet írta: zgergo Dátum május 24, 2007, 12:41:23

Akkor a Reggina-Milan meccset sem vehetem vendégre?

Hát ez már megszokott, hogy az olasz bajnokság végén ilyen mérközések vannak, mint a Reggina-Milan, Siena - Lazio....s a fogadóirodák is reagáltak, s tudják, hogy már egy pár éve a nagy csapatok nem fektetnek nagy tekintélyt az utolsó fordulókra, hamár a mérközésnek nincs tétje.

Idézetet írta: zgergo Dátum május 28, 2007, 14:37:00

Kiábrándító és szégyenletes. Legalább egy X-et vártam volna.
Mindenki tudja, hogy a Milán jobb csapat, mint a Reggina.


Ezért tisztelem a Debrecent. A bajnoki arannyal a zsebükben is megnyerték a hátralévő meccseiket.


A topic címéhez visszakanyaróva: Talán nem véletlenül vonták le a Milántól azokat a pontokat.
És elgondolkodtató a Reggina utolsó két győzelme...
Van bőr a képükön,az tutkó....Érdekes ,a spanyolok is déliek,de ott  úgy látszik van tartás a sportolókban...Arról nem beszélve,hogy saját szurkolóikat is levegőnek nézik...





Idézetet írta: Milan Dátum május 27, 2007, 19:34:29
Idézetet írta: zgergo Dátum május 24, 2007, 12:41:23

Akkor a Reggina-Milan meccset sem vehetem vendégre?

Hát ez már megszokott, hogy az olasz bajnokság végén ilyen mérközések vannak, mint a Reggina-Milan, Siena - Lazio....s a fogadóirodák is reagáltak, s tudják, hogy már egy pár éve a nagy csapatok nem fektetnek nagy tekintélyt az utolsó fordulókra, hamár a mérközésnek nincs tétje.

Én szerintem nem szégyen kikapni egy Regginától.

Figyelj megnyered a BL-t, nem érdekel a harmadik hely, egy olyan csapatot küldsz a pályára, amelyben az egyedüli ismert játékos az Pirlo...bundának nem nevezném, inkább motiváció hiánynak.

Akkor a Siena-Lazio mennyire volt bundagyanús?

Hát ha ti a Reggina-Milan -ról azt mondjátok, hogy bunda volt, akkor a Siena - Lazio is az...

Egyesek elég nagy tévedésben élnek itt, ami a ,,bunda" szó fogalmát illeti!

Hogy lehet egy utolsó fordulóbeli, két kieséstől veszélyeztett csapat mérkőzésére azt mondani, hogy ezek manipuláltak is akármit az eredményen? A Reggina-Milan meccs esetében (én mint Reggina szurkoló) úgy ültem le megnézni a meccset, hogy egy percig nem volt bennem kétség, hogy ki fog ma nyerni. Ismerem a csapatot, ismerem a játékosok mentalitását, tudtam, hogy ha törik ha szakad ők ma mindenképpen a győzelemért fognak játszani! Olyan játékot produkáltak, amivel egy Kaká-val, Seedorf-fal és a töbiekkel felálló Milan ellen is jók lettek volna minimum egy X-re. Ancelotti nyilatkozata a meccs után: ,,Lényegesen jobban játszottunk, mint a BL döntőben, de ez legyen a legnagyobb bajunk!"

Milan fogalmazta meg a legjobban, a Rossoneroknál motiváció hiányáról lehet beszélni, nem bundáról emberek! :D


Bocsánat, ha valakinek az érzelmeit megsértettem.
Én nem állítom, hogy bunda volt a Reggina utolsó két meccse, de azért elgondolkodtatónak tartom ezt a két győzelmüket.


#26 május 30, 2007, 16:31:10, Baba
Nem volt 2 győzelem, az utolsó két meccsükön 4 pontot szereztek, Empoliban sajnos csak egy X-re futotta, pedig az utolsó 10 percben ment az egy kapuzás, kapufáig is eljutottunk.
Nem tudom megnézted-e a Reggina-Milan meccs előtt a fogadóirodáknál az oddsokat. Legjobb esetben 1.35-öt adtak a Reggina győzelmére, a Milan-éra 5.5 és 6.00 között mozgott. Szóval a bukiknak nem volt gyanús ez a meccs, ők is tudták ki akar nyerni ezen a meccsen és ki tojik rá nagy ívben.


Bocs. Tényleg igazad van. 2-0 ról 2-2. De ettől még bunda szagú a dolog. Legalább is nekem.

Még akkor is, ha abban is neked adok igazat, hogy a Milan nagy ívben szarik egyes meccseire. (pl. BL csoportkör utolsó két mérközés)

Mondom a Debrecen ezért nőtt nagyot a szememben, mert bajnoki címmel a zsebében is hozta a meccseit. Lehet, hogy ezért tart itt a magyar foci?

Idézetet írta: zgergo Dátum május 31, 2007, 13:30:22

Bocs. Tényleg igazad van. 2-0 ról 2-2. De ettől még bunda szagú a dolog. Legalább is nekem.

Még akkor is, ha abban is neked adok igazat, hogy a Milan nagy ívben szarik egyes meccseire. (pl. BL csoportkör utolsó két mérközés)

Mondom a Debrecen ezért nőtt nagyot a szememben, mert bajnoki címmel a zsebében is hozta a meccseit. Lehet, hogy ezért tart itt a magyar foci?

Jah, teljes elismerés a Lokinak...kiváncsi vagyok, hogy idén mit produkálnak egy Rabotniczknihez hasonló erősségű csapat ellen. Jó lenne már valami eredményeket elérni a nemzetközi kupákon is, s nem csak az NB1-ben...

Idézetet írta: zgergo Dátum május 31, 2007, 13:30:22

Bocs. Tényleg igazad van. 2-0 ról 2-2. De ettől még bunda szagú a dolog. Legalább is nekem.

Még akkor is, ha abban is neked adok igazat, hogy a Milan nagy ívben szarik egyes meccseire. (pl. BL csoportkör utolsó két mérközés)

Mondom a Debrecen ezért nőtt nagyot a szememben, mert bajnoki címmel a zsebében is hozta a meccseit. Lehet, hogy ezért tart itt a magyar foci?

Kár hogy ez a növés a össze-vissza bundázó zte ellen született.Kihagyhatatlan odds volt a lokin.
Tőlük nem szégyen kikapni.Gondolom :)
Sajnos az egész magyar foci erről szól,no meg a nyugdíjas megélhetési fociról,némi fogadással megspékelve.
No de kérem én itten csak viccelek.
http://www.sebokvili.hu/in.htm