Férfi Kézilabda BL 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 31, 2022, 17:59:07, Admin
Férfi Kézilabda BL 2021/22

Itt lehet beszélgetni a 2021/22-es férfi kézilabda BL eseményeiről.  :topbet_125:

#1 április 26, 2022, 10:09:58, Karola

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 26., 10:00CET

Van ma egy Zagrab - Elverum meccs a ffi BL-ben... Nekem elég szimpatikus gyors kézit tol ez az Elverum. Az előző körben a Kielben a végjátékban is még lőtávolban volt nekik a német csapat, miután 41 kapott góljukra 36-szor válaszolni tudtak az északiak... őrült rohanás tehát... Ezt várom tőlük Zágrábban is... Szerintem egész baráti a 27.5-es line a vendég gólokra, 1.90-ért adják... én lehet egy meglepi V-t is behúzok 2.70-ért... nem esélytelenek szerintem... Aztán persze majd azon múlik, melyik csapat akarata érvényesül, ha a Zágráb öli majd a kézit és lassú meccs lesz, akkor a skandinávok bajban lehetnek... Mindenesetre én látok fantáziát az Elverumban, az értéket azon az oldalon kell keresgélni szerintem...

kiel oddsa az miért ment fel 1,50-re a kezdeti 1,20ról??  ??? de ugyanígy a montpellier is 1,42-re zuhant 2ről

ok közben megvan, sagosen és weinhold off ma

botrány h mennyire nyomják a kielt még mindig a bírók, 58:45-59:57-ig támadtak  :redchug: ja és akk ott volt h nem adtak meg egy tiszta gólt szegednek

#6 október 21, 2021, 15:59:48, zsivany20
Idézetet írta: hubika88 Dátum október 20, 2021, 14:18:34
kiel oddsa az miért ment fel 1,50-re a kezdeti 1,20ról??  ??? de ugyanígy a montpellier is 1,42-re zuhant 2ről

A Montpellier odds a kezdés előtti percekben 1.05 volt Bet365-ön  :o Én sem értettem. Mondjuk azóta sem tudom, ott mi történt...  :)


*Update:

Bocs, nem épp a kezdés előtt, de volt 1.05... Azt hittem az is délutáni meccs volt, azért írtam, hogy kezdés előtt.


Tyuu ez a szeged most nagyon komoly, vegig golokkal vezetve vertek a kielt, brutal csarnokavato lett. Nagyon komoly ez a pick arena, tenyleg mintha nem is Magyarorszagon lenne, es lufiert voltak a jegyek, aki teheti nezze meg mert nagyon brutal

Ellenben a veszprem meg idegenben eleg hoki

na ez a veszprém meccs sem volt rossz, 40:39  ;D  egyedüli csapat asszem aki nyer párizsban, a bírók meg mi kegyetlen szarok voltak, de nem bírták ígyse megnyeretni a psg-vel

Férfi kézilabda BL - Négyes döntőbe jutott a Veszprém

A Telekom Veszprém négyes döntőbe jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel 37-35-re kikapott a dán Aalborg otthonában a negyeddöntő szerdai visszavágóján, de 71-66-os összesítéssel megnyerte a párharcot.


Az első mérkőzésen múlt csütörtökön 36-29-re diadalmaskodott a Veszprém.
   
Az elődöntő sorsolását kedden rendezik, a kölni négyes döntőre pedig június 18-19-én kerül sor.
   
A veszprémiek tizedik alkalommal jutottak a legjobb négy közé a BL-ben, a kölni tornán pedig hetedszer vehetnek részt.

forrás: MTI