GaMER ZoNE

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum december 16, 2019, 20:13:09
Pont ez lett volna a kérdésem, hogy csengessem érte a pénzt, vagy nem éri meg?

Ez egy nagyon jó kérdés, úgy láttam 5-6k körül vesztegetik. Ezt már neked kell dönteni megér-e ennyit, az én filozófiám, hogy amiben van multiplayer vagy csak az, arra inkább szánok pénzt, mint ami csak sima offline solo, az max megér pár ezrest. Mondjuk ezzel is be lehet fürödni, megvettem az eFootball Pro Evolution Soccer 2020-at egy tizesért és erre hétvégén bekerül a Game Pass-be, bravó. Mellesleg a Forzával is besz*ptam ;D. Mivel a 2019 1-2 hete távozott a rosterből, gyanúsan benne lesz amíg nem jön a 2021. Oké, hogy csak bérlem az előfizetéssel, de elég jó biznisznek tartom ezt a rendszert. Bocs a reklámért, de amúgy nagyon fasza videó.

https://www.youtube.com/watch?v=qvlk0Rln-sg


Idézetet írta: BaXee Dátum december 15, 2019, 20:55:53
Mindegy is, tudtam hogy van második része, pedzegettem a témát, hogy lehet rá kellene menni, gondoltam megnézem mit kérnek érte, 6-7k körül látom, nézem Micrososft Store-ban, 22k, ja bocs, kicsit pofátlanság:DD

Na igen épp aktuális lett, Gold előfizuval most 4ezerért adták ünnepekre a Division 2-őt 22 helyett, meg is vettem. Érdekes. Nagyrészt az megy mostanában, meg rábeszéltem magam egy EA Access előfizura is, főleg a Battlefield V miatt kellett, imádom a 2.vh-s theme-t, meg ki is akartam próbálni, anno COD1-COD2 only rifle mapokat habzsoltam, úgyhogy must have kategória. A BF:V-nek is van Battle Royale mód, a Firestorm, jónak tűnne, de sok az üresjárat, vagy hamar kimurdelsz és várni kell sokat, vagy nem találkozol senkivel, aztán 20 perc várakozás után vmelyik kinyír. Viszont a Conquest, Grand Operation és Team Deathmatch módoknak olyan hangulata van, hogy néha beszarok, bár dühítő tud lenni amikor állandóan picsán lő valamelyik, vagy úgy spawnolsz, hogy egyből ellőnek, de a szétbontható épületek nagyon tetszenek. (Nem titkolom a Band of Brothers sorozat a kedvencem.)

https://www.youtube.com/watch?v=ipuMcdxdJls



Nem akarja a véletlenre bízni a Real. /2035 tél vége

FIFA 20 vs Sportfogadás: Miből csináljunk zsetont? (1. rész)

Képben vagy a FIFA 20 FUT módjával? Szerezz belőle profitot sportfogadás révén! Olvasd tovább

Ennek a videónak, az angol címek magyaros kiejtéstől kezdve, a játékokon át, minden pillanata retro aranyat ér.

https://www.youtube.com/watch?v=26pR0719FVQ


Akit esetleg érdekel, az epic ingyé adja a FM2020-at 09.24-ig.  (amúgy 20kHUF)





Valaki mondja már el nekem, hogy miért jó az, hogy pl a vv soma, meg még egy csomó ember facebookon élőben játszik videójátékot, és sokan meg ezt nézik.
Mi ebben a haszon a játékosnak, és a nézőknek?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 08, 2021, 12:57:34
Valaki mondja már el nekem, hogy miért jó az, hogy pl a vv soma, meg még egy csomó ember facebookon élőben játszik videójátékot, és sokan meg ezt nézik.
Mi ebben a haszon a játékosnak, és a nézőknek?

Milyen platformon (felületen) közvetítik?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 08, 2021, 12:57:34
Valaki mondja már el nekem, hogy miért jó az, hogy pl a vv soma, meg még egy csomó ember facebookon élőben játszik videójátékot, és sokan meg ezt nézik.
Mi ebben a haszon a játékosnak, és a nézőknek?
Vannak content gyártók, akiket érdemes követni, van egy két játékos, aki probálja profibb szinten űzni az adott játékot pl. MolnarGabo fifát nyomja magas színvonalon, és nemzetközi versenyeket is közvetit, KhriszAdvice ő a Fortinetaba ől bele órákat, és néha-néha egy két jó eredményt is elcsíp, a TheVR pl egy csomó játékot mutat be, végigjátszás, tippek, trükkök, beállítások stb.
Aztán ott a másik véglet aki csak szórakoztat, teszi a hülyét, mint például a kőmüves napszámosból streameré avanzsált Zsozéatya, ahova a nézők csak röhögni járnak fel.
Nekik meg a pénzért éri meg streamelni, platformtól függően egész szép összegeket tudnak bezsebbelni, utóbbi időben sok streamert vonzott át a Facebook a Twitchtről, ott ugyanis a nézők által befizetett feliratkozásból és reklámokból származott bevétel, míg a Facebook letett eléjük egy számukra viszonylag zsíros szerződést fix havi jutattásokkal, és köszönik szépen egész szépen élnek belőle.
VV Soma egy agyatlan barom, aki Twitchen se tudott nagyobb tömegeket vonzani a streamjeire, most gondolom Facebookon is beprobálkozik, de a fent említett streamerektől fényévekre van. Játéktudás sincs szinte semmihez, illetve a nézők szórakoztátását sem tudja Zsozéhoz közeli szinteken sem teljesíteni.

#26 február 08, 2021, 13:42:55, Powell
Ráadásul VV Somát kihajították Twitchről ha jól tudom azért próbálkozik most Facebookon.
Sokan a közösség és a beszélgetés miatt nézik a streameket.

Szerintem azért merül fel a kérdés, mert józan paraszti ésszel gondolva erre, sokkal nagyobb élmény meg több értelme is van, ha én játszok az adott játékkal, és nem azt nézem, ahogy egy másik ember játszik. Az idő meg nem végtelen, hogy mindkettő menjen órákig. Ez egy olyasfajta trend, amit az igazán játékos lelkületű emberek, mint például én is, nem igazán értenek. Persze elfogadom, és nincs bajom a jelenséggel, csak például nekem szórakoztatóbb játszani, mint nézni.

Az ismeretterjesztő, tényfeltáró vagy kritikai, esetleg elemző jellegű vlogger irányvonalat szeretem, mert szélesíti a látóköröm. De hogy egy parókába öltözött srác vidéki suttyót imitálva játszik esport szintjén amatőr módon egy játékkal, felesleges időtöltés. Arra is gondoltam, hogy inkább közösségi élmény lehet azoknak, akik ezt szeretik. Mennek a live-ok alá és csetelnek a többi rajongóval, mintha egy haveri kör lenne. Aztán persze ebből lesznek a kínos rajongói találkozók, amikor a kis 12 évesek ott feszengenek, a youtuber meg várja a kérdéseket, beszélgetést, csak ugye miről beszéljenek, az online tér az övék. Érdekes világ az biztos :)

Idézetet írta: TiB Dátum február 08, 2021, 17:28:09
Szerintem azért merül fel a kérdés, mert józan paraszti ésszel gondolva erre, sokkal nagyobb élmény meg több értelme is van, ha én játszok az adott játékkal, és nem azt nézem, ahogy egy másik ember játszik. Az idő meg nem végtelen, hogy mindkettő menjen órákig. Ez egy olyasfajta trend, amit az igazán játékos lelkületű emberek, mint például én is, nem igazán értenek. Persze elfogadom, és nincs bajom a jelenséggel, csak például nekem szórakoztatóbb játszani, mint nézni.

Az ismeretterjesztő, tényfeltáró vagy kritikai, esetleg elemző jellegű vlogger irányvonalat szeretem, mert szélesíti a látóköröm. De hogy egy parókába öltözött srác vidéki suttyót imitálva játszik esport szintjén amatőr módon egy játékkal, felesleges időtöltés. Arra is gondoltam, hogy inkább közösségi élmény lehet azoknak, akik ezt szeretik. Mennek a live-ok alá és csetelnek a többi rajongóval, mintha egy haveri kör lenne. Aztán persze ebből lesznek a kínos rajongói találkozók, amikor a kis 12 évesek ott feszengenek, a youtuber meg várja a kérdéseket, beszélgetést, csak ugye miről beszéljenek, az online tér az övék. Érdekes világ az biztos :)
És a legjobb, hogy a 14 évesek, anyuci bankkártyájáról utalgatják a pénzeket ezeknek a streamereknek. Régebben meg sajnáltukk a pénzt, hogy új labdát vegyünk, ezért addig rúgtuk a magyarországos műbőrt, amíg ki nem fordult, most meg 5k megy a streamernek, azért, hogy nézzük, ahogyan játszik...  ::)

En kaszino streamereket nezek, tobbszor is emlitettem mar.
Akit en nezek kb minden alkalommal amikor kozvetit, ot kb 4-8000en nezik eloben twitchen es yton egyszerre. Mivel yton is streamel ezert nala a twitch sub nem jatszik, de nem is ebbol keresi a penzt.
Mindig elmondja hogy eddig csak a tavalyi ev volt profitos a kaszino, de a profitot mind elvitte a valodi kaszinos buktak.

Viszont naluk nagyon sok a kamu fake streamer. Megallapodast kotnek kisebb noname kevesbe szabalyzott kaszinokkal akik valodi egyenleget adnak jatszani, de a nyeremenyt nyilvan nem fizetik ki. Ilyen pl Roshtein, oriasi kamu a csavo, autobant kapsz ha rakerdezel a penzugyeire, kozben meg 100 meg 200euros porgeteseket nyom, meg tobb100ks kifizeteseket csinál elvileg. Persze ezt nem mutatja. Azokban a kaszinokban amikben o jatszik, ilyen noname kaszinok, biztos hogy nincs likviditasa ilyen megajatekosokra. Nem veletlenul vannak max tetek a slotokon, es a normális irodaknal.


Akit en kovetek, o teljesen legitim, skrillt mutatott, multkor bankszamlat. Nyertem is nala egyszer 100dollart es nem noname irodakban jatszik. Pl PS nem igen hagyna fakemoneyval 1000usds spinandgokat tolni azt gyanitom.
Es amugy nekem jó érzés nezni, foleg ha nyernek. Es mivel svedek leven angolul toljaky nyelvtanulasnak sem rossz.