Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15

Idézetet írta: SPF Infó Dátum szeptember 22, 2018, 19:19:01
Szorzók a legtöbb gólt szerző játékosra:


Lionel Messi  2.62 
Cristiano Ronaldo  11.00
Robert Lewandowski  11.00
Gareth Bale   11.00
Sergio Aguero   13.00
Edinson Cavani  17.00
Kylian Mbappe 17.00
Junior Neymar 17.00


További játékosok a bet365 fogadóirodánál.
Eléggé jó szorzót (34.00) ajánlanak Sadio Mane győzelmére.  ;)

Bajnokok Ligája: Akadozó gépezet

Manchester City, Real Madrid, Manchester United és Bayern München. Mi a közös bennük azon kívül, hogy nagy csapatok? Mindegyikük formája akadozik a szezon elején, és kedden mind a négyen javíthatnak a BL-ben.

Olvasd tovább

Érdekesnek tartom, hogy a Real meccse nem a korábbi idősávba került, mert az oroszoknál mindig úgy volt, hogy ők kezdték az adott napot. Látatlanban (csak az eredmény tudom) úgy veszem észre, hogy ez inkább a spanyolokat zavarja.


Rég volt már olyan meccs, ahol a pool nem talált kaput. Eléggé meglepődtem most ezen. Túl nagy lett volna a lendület a szezon elején?

Nem mintha jellemző lenne a Liverpoolra, de gondolom úgy voltak vele, Nápolyban jó az iksz. Meg hétvégén Liverpool-Man. City, talán az a bajnoki is ott motoszkált már a fejekben. A Man. City meg de Bruyne nélkül azért nem tűnik acélosnak, ha azt a meccset sikerülne megnyerni, az válasz lenne sokmindenre. De ha nem, az is  :D Jó kis meccs lesz, rossz nem lehet.




Idézetet írta: oakland23 Dátum október 04, 2018, 12:09:06
Nem mintha jellemző lenne a Liverpoolra, de gondolom úgy voltak vele, Nápolyban jó az iksz. Meg hétvégén Liverpool-Man. City, talán az a bajnoki is ott motoszkált már a fejekben. A Man. City meg de Bruyne nélkül azért nem tűnik acélosnak, ha azt a meccset sikerülne megnyerni, az válasz lenne sokmindenre. De ha nem, az is  :D Jó kis meccs lesz, rossz nem lehet.
Én is úgy gondolkoztam, mint te. Azaz Nápolyban bőven jó lesz az iksz, hiszen utána Liverpool-Man. City mérkőzés következik, amelyik nagyságrendekkel fontosabb a Pool számára, mint ez a jelentéktelen BL-csoportmeccs. Ezért is tippeltem döntetlent az Spf Kupa tippversenyben.
Közel 90 percig jól is állt a dolog, 0-0 volt az eredmény, de aztán érkezett az a 90. perc...  ;)

Nekem azutan lett gyanus a mecs , h a ket edzo, csak dicserte nyakra-fore a masikat , eppen h egymas s...t nem nyaltak ki. Azon gondolkoztam ,h itt aztan nem lesz sok sarga lap. Ugy is lett. De igy utolag nem er sokat , ez a hozzaszolas.  :-\

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 04, 2018, 12:09:06
A Man. City meg de Bruyne nélkül azért nem tűnik acélosnak,
és a bajnokságot még így is vezeti :D :D

Bajnokok Ligája: Cristiano Ronaldo újra Manchesterben!

Cristiano Ronaldo eltiltása lejárt, így pályára léphet újból az Old Traffordon, igaz most a Juventus színeiben.  Olvasd tovább



Icardin tenyleg nagyon jo oddsz van, raadasul - nem mintha kene, de - pluszmotivacio hogy o a Barca tarcsiban tolta par evig.

Az ifi BL-ben a Haladásnak emberelőnyben sikerült leadni kétgólos előnyét...  :bash:

Bajnokok Ligája: Megkezdődik a szelektálás

A keddi játéknappal foglalkozunk heti első Bajnokok Ligája írásunkban, ahol megnézzük, hogy mire mehet a PSG Nápolyban, illetve képes-e az Inter legyőzni a Messi nélküli Barcelonát. Olvasd tovább


Jut eszembe a szelektálásról:
Nagyon nem mindegy, hogy valaki az erek között szelektál vagy a szelek között erektál.   ;)
:beerchug: :beerchug: :beerchug: