Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


no léptem a dologban, rá likeoltam a facebook oldalukra és bejött az ötletem, most már feloldottak, hurrá :) !!!

Dear ...........,
   

We're making some changes to how we charge fees. Depending on the Skrill services you use, this could affect you.
   
60 days from the date of this newsletter our send money, foreign exchange and bank withdrawal fees will change. For full details please visit our fees page.

Thank you for using Skrill.

   


https://www.skrill.com/en/personal/fees/

Ejnye.
Az eddigi max. 0,5 eurós skrill-skrill átutalási költség 10 eurós lesz, tehát eddig 150 ft-ért mozgathattam nagyobb összegeket is a számlák között, most ez akár 3000 ft is lehet.
A kiutalás (skrillről bankszámlára) költsége pedig 1,8 euróról 2,95-re emelkedik.

Most nem találom, de a deviza váltás költsége 2,49 vagy 2,99% volt eddig, most meg:
We add 2.99% for transfers between USD, GBP, EUR, CAD or PLN currencies. 3.99% for transfers between USD, GBP, EUR, CAD, PLN and any other currency. 4.99% for transfers involving any other currency.

Tehát ha jól értem, egy euró-forint váltás már 3,99%-os költséggel jár majd.


Mondjuk eddig csak én kaptam erről értesítést, haver és családtag nem...

Én és a haverom is kaptunk értesítést. De a Skrill oldalán is fent vannak a változások.

Eleg nagy ervagas...meg ket honapot maradok...de utana lehet, hogy bucsuzok...ismer valaki jo e-wallet-et?
ami hasonlit a skrillre?

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 13, 2013, 09:41:40
Dear ...........,
   

We're making some changes to how we charge fees. Depending on the Skrill services you use, this could affect you.
   
60 days from the date of this newsletter our send money, foreign exchange and bank withdrawal fees will change. For full details please visit our fees page.

Thank you for using Skrill.

   


https://www.skrill.com/en/personal/fees/

Ejnye.
Az eddigi max. 0,5 eurós skrill-skrill átutalási költség 10 eurós lesz, tehát eddig 150 ft-ért mozgathattam nagyobb összegeket is a számlák között, most ez akár 3000 ft is lehet.
A kiutalás (skrillről bankszámlára) költsége pedig 1,8 euróról 2,95-re emelkedik.

Most nem találom, de a deviza váltás költsége 2,49 vagy 2,99% volt eddig, most meg:
We add 2.99% for transfers between USD, GBP, EUR, CAD or PLN currencies. 3.99% for transfers between USD, GBP, EUR, CAD, PLN and any other currency. 4.99% for transfers involving any other currency.

Tehát ha jól értem, egy euró-forint váltás már 3,99%-os költséggel jár majd.


Mondjuk eddig csak én kaptam erről értesítést, haver és családtag nem...

Én is kaptam értesítést, de nem olvastam el, csak most amit te írtál. Ez végtelenül durva  :lehany:

ui.: euró-forint 4.99% lesz, nem?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 13, 2013, 16:11:50
Én is kaptam értesítést, de nem olvastam el, csak most amit te írtál. Ez végtelenül durva  :lehany:

ui.: euró-forint 4.99% lesz, nem?


Szerintem ez vonatkozik az EUR/HUF váltásra:
3.99% for transfers between USD, GBP, EUR, CAD, PLN and any other currency

Ha az 5 felsorolt deviza nincs benne tranzakcióban, akkor 4,99% az én értelmezésem szerint.
(ha meg az 5 deviza van érintve, akkor 2,99%)

Neteller s a fos paypal is olcsobb. Disznosag belso utalasert 1%ot elvenni.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Szépen megvárták, amíg közel monopolhelyzetbe kerülnek a piacon, aztán jöhet az áremelés...

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 13, 2013, 17:08:34

Szerintem ez vonatkozik az EUR/HUF váltásra:
3.99% for transfers between USD, GBP, EUR, CAD, PLN and any other currency

Ha az 5 felsorolt deviza nincs benne tranzakcióban, akkor 4,99% az én értelmezésem szerint.
(ha meg az 5 deviza van érintve, akkor 2,99%)

Igaz.

De ilyen drasztikus emelést...

Szerencsére bármilyen VIP szinten a költség max 1€ lehet, illetve az FX költség a VIP szinttől függően csökken.

Mi a fasz van ezekkel,de komolyan??

Szó nélkül bezárják a számlám, kérnek doksikat, elküldöm nekik szerdán, és máig basznak válaszolni.. "Hát miért nem mennek el az anyjukba???"

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 16, 2013, 13:19:30
Mi a fasz van ezekkel,de komolyan??

Szó nélkül bezárják a számlám, kérnek doksikat, elküldöm nekik szerdán, és máig basznak válaszolni.. "Hát miért nem mennek el az anyjukba???"

Azt hiszem ezen mindenki át kell essen egyszer. Válaszolás meg nem az erősségük, én régen leveleztem velük sokat, volt hogy 1-2 hét is kellett, hogy válaszoljanak.

Ezen már átestem.. Már elküldtem nekik korábban. Sőt akkor is feltöltöttem amikor kártyát igényeltem, igaz azt később visszavontam..

De a pláne az, hogy belépni sem tudok és aznap amikor zárolták arra mentem haza kupameccsről, hogy a hozzátartozó emailből az összes levél, kimenő, bejövő törölve, mindössze egy skrilles üzenet vár hogy küldjem el nekik a dokumentumokat..

Kedves BP bank, azt gondolta ha a Visa Electron kártya lejár, megfelel majd a Maestro is. Hát elég nagyot tévedtek. Héten megyek be lemondani és újat igényelni. Mindenesetre mivel még sosem használtam a banki átutalást skrill-en gondoltam hitelesítem egy utalással. Ez meg is történt szeptember 9.-én. Akárhogy is számolom az 3-5 munka nap letelt. Csatolom az átutalási bizonylatot. A bizonylat azonosítóhoz a skrill számom van beírva. Esetleg a közleménybe kellett volna írnom?  Mit cseszhettem el?

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 17, 2013, 12:45:37
Kedves BP bank, azt gondolta ha a Visa Electron kártya lejár, megfelel majd a Maestro is. Hát elég nagyot tévedtek. Héten megyek be lemondani és újat igényelni. Mindenesetre mivel még sosem használtam a banki átutalást skrill-en gondoltam hitelesítem egy utalással. Ez meg is történt szeptember 9.-én. Akárhogy is számolom az 3-5 munka nap letelt. Csatolom az átutalási bizonylatot. A bizonylat azonosítóhoz a skrill számom van beírva. Esetleg a közleménybe kellett volna írnom?  Mit cseszhettem el?

Igen, a közleménybe kellett volna.