Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nem épp, a forintos atm euróban kéri a tranzakciót, mastercard árfolyamon. Ezt majd az mb átváltja forintra + tranzakciós dij, ha forintos az mb számlád.

Nyáron volt két 71000-res kp felvétem, akkor még úgy rémlik 1,99% volt az átváltás díja a Skrill-nél. Minkét alkalommal 72430 korüli összeggel terhelték meg a számlámat, vagyis ha csak a számokat nézzük, a Skrill valóban csak egyszer váltott (nálam nincs az 1,8 eurós díj). Szóval a másik átváltás (amit gondolom az ATM-et üzemeltető bank végez) árfolyamkülönbözete (árfolyamvesztesége) nem igazán jelentős, talán pár forint. Jól gondolom?

Köszi a válaszokat!  ;)

Igazából, ha minden nap felvehetnék róla 250 Eur-t, akkor azért nem érdekelne az, hogy 1400 vagy 2400 Ft-ba kerül a dolog!  :redchug: :great:
Legyenek boldogok azzal a pénzzel!  :beerchug:

:cya:

Idézetet írta: benson Dátum december 05, 2012, 12:01:21
Nyáron volt két 71000-res kp felvétem, akkor még úgy rémlik 1,99% volt az átváltás díja a Skrill-nél. Minkét alkalommal 72430 korüli összeggel terhelték meg a számlámat, vagyis ha csak a számokat nézzük, a Skrill valóban csak egyszer váltott (nálam nincs az 1,8 eurós díj). Szóval a másik átváltás (amit gondolom az ATM-et üzemeltető bank végez) árfolyamkülönbözete (árfolyamvesztesége) nem igazán jelentős, talán pár forint. Jól gondolom?

Hogyhogy nincs az 1,8 eur fix díj?



Idézetet írta: starke Dátum december 05, 2012, 12:10:07
VIP tag vagy?
Ezt hogyan lehet elérni vagy mi kell hozzá?

Igen. Nagy tranzakció forgalom kell hozzá. Nekem annak idején küldtek egy e-mailt, hogy ha eddig meg eddig küldözgetek ennyi meg ennyi pénzt, akkor tag leszek. Úgy rémlik, hogy elvileg folyamatosan fenn kell tartani bizonyos szintet (talán 5000€/hó de lehet hogy más) ahhoz, hogy VIP tag maradhass. Azért írtam, hogy elvileg, mert én már egy jó ideje alig mozgatok pénzt, mégsem rúgtak ki. Rákérdezni meg nem akarok.  ;)

Ez mondjuk neteller.
Neteller HUF-ban, Mastercard euróban, mert ugye HUF-ban nem lehet.
Tankoltam a kártyámmal 16.003 ft-ért, ugye a vásárlás ingyenes.
Egyszer átváltotta Forintról euróba.
Aztár euróból forintra.
Meg valamit még lecsípett, ami nincs részletezve, mert 17.293 Ft-ot vett le.

Requested Amount:   16,003 HUF
FX Rate 1*:   1 EUR = 284.90028 HUF
FX Fee 1:   510 HUF
FX Rate 2**:   1 HUF = 0.00358 EUR
FX Fee 2:   442 HUF

Ez 8%-os díj, ami azért kurvára nem kevés. mert itt most csak 1.290 Ft, De 1.000.000 nál 80.000 Ft, ami több mint a minimálbér...

Idézetet írta: benson Dátum december 05, 2012, 12:34:07
Igen. Nagy tranzakció forgalom kell hozzá. Nekem annak idején küldtek egy e-mailt, hogy ha eddig meg eddig küldözgetek ennyi meg ennyi pénzt, akkor tag leszek. Úgy rémlik, hogy elvileg folyamatosan fenn kell tartani bizonyos szintet (talán 5000€/hó de lehet hogy más) ahhoz, hogy VIP tag maradhass. Azért írtam, hogy elvileg, mert én már egy jó ideje alig mozgatok pénzt, mégsem rúgtak ki. Rákérdezni meg nem akarok.  ;)

5000 Eur/hó?  :o  :redchug: Bankot robbantottál?  :laugh:

#609 december 05, 2012, 14:20:50, Knapp
Idézetet írta: starke Dátum december 05, 2012, 13:29:33
5000 Eur/hó?  :o  :redchug: Bankot robbantottál?  :laugh:

Jóval kevesebb pénzt is lehet sokat mozgatni, hogy többnek tűnjön.  :)

Annyi kiegészítés a fentiekhez, hogy a kártya ugyan 3 évig érvényes, de évente vonják a 10 euró kártyadíjat.
Valamint érdemes inkább vásárolni vele (bárhol megteheted, ahol bankkártyás fizetés lehetséges), hogy megspórold a készpénzfelvétel díját.

(plusz előny, hogy ha kártyával vásárolgatsz, akkor tovább lehet a számládon a pénz, mivel ha készpénzt veszel fel, azt célszerű a költségek miatt ritkán megtenni, így lényegében mindig korábban vonod ki a pénzt a sportfogadásból, mint ahogyan azt elköltenéd. A pénztárcában lapuló pénz pedig sosem hoz hasznot... Sportfogadás szempontjából meg akkor sem használható, ha váratlanul jön egy sürgős bónuszajánlat vagy egy vonzó fogadható esemény...)


Idézetet írta: starke Dátum december 05, 2012, 13:29:33
5000 Eur/hó?  :o  :redchug: Bankot robbantottál?  :laugh:

Előtte nem mozgattam ennyi pénzt, de abban a három hétben, amikor kellett, igen. A VIP tagság mellé még adtak 100€-t is. Napi pár száz eurós mozgással ennyi idő alatt meg lehet ezt csinálni, csak összesen tűnhet soknak.

Sziasztok!

Valaki kért már postai ellenőrzést? Ennek mi a menete ezt hol tudom megcsinálni?
Ide nem lehet feltölteni adatokat, (szem ig.-ről kép) mint pl bwin és azzal igazolod az adataidat? A "küldesz igazoló dokumentumokat, mint pl. bankszámlakivonat vagy közüzemi számla" ez a lehetőség annyira nem vonz, azért érdekelne a dolog.

Előre is köszi a válaszokat!  :cya:

Van postai azonositó kód, a Limits részlegen keresd. Kb. 2-3 hét alatt jön meg a levélben a kód, ezért nem szoktuk ajánlani.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 10, 2012, 11:10:44
Van postai azonositó kód, a Limits részlegen keresd. Kb. 2-3 hét alatt jön meg a levélben a kód, ezért nem szoktuk ajánlani.

Köszi, megtaláltam!  :great: Igazából nem sürgős a dolog, azért jó nekem az is.

Sziasztok!

Mennyi idő Skrillről az utalás saját számlára?
Köszi!