Sportingbet Bónusz naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 03, 2013, 10:01:01
Akkor is működik, ha a PC-n a keresőbe beírom a humobil.sportingbet.com-ot??? (privátban is írhat, aki tudja a választ)

Amikor még jogosult voltam bónuszokra, akkor működött. (idén februárig biztosan)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 03, 2013, 10:28:14
Amikor még jogosult voltam bónuszokra, akkor működött. (idén februárig biztosan)

Köszi! Akkor ma kiderítem, működik-e júliusban is  :D

Körülbelül mikor írják jóvá a tegnapi mobil biztosítási bónuszt?

Sportingbet - Tenisz bónusz!


2013.07.05. 01:01 - 2013.07.06. 00:59 CEST
Tegyél meg minimum 5 tenisz fogadást a mai napon és a Sportingbet ad egy bónuszt 6000 Ft-ig ami megegyezik fogadástétjeid átlagával.

Ez az ajánlat azon egyedi és gyűjtőfogadásokra érvényes, amelyek 2013.07.05. 01:01 és 2013.07.06. 00:59 CEST között kerülnek megtételre és lezárásra.
A bónuszra való jogosultsághoz legalább 5 tétet kell tennie tenisz mérkőzésekre.
A bónusz összege megegyezik tétjeinek átlagával. Például: ha Ön 10 db 3000 Ft-os fogadást tesz akkor 3000 Ft bónuszt kap.
A maximális bónusz játékosonként 6000 Ft.
Kifizetés előtt a bónuszt 5-ször kell minimum 1.5-ös oddson megforgatni.

Használd ki a Sportingbet tenisz bónuszát, nyiss számlát ITT!

Hogy ne legyen minden olyan szép,leírom a mai Sportingbetes bónuszvadászatom történetét.Először is tudni kell hogy én nem szoktam teniszre fogadni és legfeljebb az egyesek küzdelmét követem nyomon valamelyest.De ma 5 fogadást kellett kötni ahhoz hogy meglegyen a bónusz.Így fogadnom kellett olyanokra is akikről még azt sem tudtam hogy a világon vannak.Ez más sportágakban sem jelentett problémát,utánanéz az ember ennek-annak,statisztikák stb.Szóval fogadtam mindkét vegyespáros meccsére is a bónusz miatt.A fogadásom elfogadták a pénzt levonták az egyenlegemből.Most este láttam hogy a két vegyespáros fogadásomat érvénytelenítették.Chaten rákérdezek:mi volt a gond,mindkét meccset lejátszották.A válasz:tegnap lejátszott meccsekre fogadtam!!??!!??Kérdem hogy sikerülhetett ez a bravúr nekem?Úgyhogy a vegyespárosnál a mai meccsek helyett a tegnap lejátszott meccsek voltak kinn!!Az ő hibájuk,elnézést kérnek.Mondom szép,csakhogy én határozottan emlékszem hogy annak a négy vegyespárosnak néztem utána-mivel valami alapján csak tippelnem kellett,nem szoktam hasraütésre- akiket ők ma kiírtak és azok bizony azok voltak akik ma játszottak és nem a tegnapiak.Márpedig a tegnapi meccs került nálam fogadásra és érvénytelen,sajnálják.Mondom és mi lesz a bónusszal,több Wimbledonra nem tudok már fogadni,a bónuszba beszámít?Nem számít be sajnálják.És mivel a másik három fogadást mínuszban zártam így mínuszos lett a "promóció".Ők hibáztak-nekem meg be kell érnem a veszteséggel és a sajnálatukkal.Szerintem a min az lett volna részükről hogy legalább a bónuszt megadják.De eddig még nem jutottak.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 05, 2013, 20:36:50
Hogy ne legyen minden olyan szép,leírom a mai Sportingbetes bónuszvadászatom történetét.Először is tudni kell hogy én nem szoktam teniszre fogadni és legfeljebb az egyesek küzdelmét követem nyomon valamelyest.De ma 5 fogadást kellett kötni ahhoz hogy meglegyen a bónusz.Így fogadnom kellett olyanokra is akikről még azt sem tudtam hogy a világon vannak.Ez más sportágakban sem jelentett problémát,utánanéz az ember ennek-annak,statisztikák stb.Szóval fogadtam mindkét vegyespáros meccsére is a bónusz miatt.A fogadásom elfogadták a pénzt levonták az egyenlegemből.Most este láttam hogy a két vegyespáros fogadásomat érvénytelenítették.Chaten rákérdezek:mi volt a gond,mindkét meccset lejátszották.A válasz:tegnap lejátszott meccsekre fogadtam!!??!!??Kérdem hogy sikerülhetett ez a bravúr nekem?Úgyhogy a vegyespárosnál a mai meccsek helyett a tegnap lejátszott meccsek voltak kinn!!Az ő hibájuk,elnézést kérnek.Mondom szép,csakhogy én határozottan emlékszem hogy annak a négy vegyespárosnak néztem utána-mivel valami alapján csak tippelnem kellett,nem szoktam hasraütésre- akiket ők ma kiírtak és azok bizony azok voltak akik ma játszottak és nem a tegnapiak.Márpedig a tegnapi meccs került nálam fogadásra és érvénytelen,sajnálják.Mondom és mi lesz a bónusszal,több Wimbledonra nem tudok már fogadni,a bónuszba beszámít?Nem számít be sajnálják.És mivel a másik három fogadást mínuszban zártam így mínuszos lett a "promóció".Ők hibáztak-nekem meg be kell érnem a veszteséggel és a sajnálatukkal.Szerintem a min az lett volna részükről hogy legalább a bónuszt megadják.De eddig még nem jutottak.

A fogadástörténetben látszik, hogy valójában mire fogadtál a flashscore.com-on vagy a torna hivatalos honlapján meg megnézheted, hogy mikor voltak a meccsek.
Ha ezekből az adatokból az látszik, hogy neked van igazad, akkor mehetsz még egy kört az ügyfélszolgálatnál.
Egyébként az 5 tét mehet ugyanarra a meccsre, sőt, ugyanarra a kimenetelre is, ha elbírja a limited.

A fogadástörténet szerint igazuk van,aszerint tegnapi meccsekre fogadtam.Csakhogy én a következőképpen fogadtam:a sportingbet oldalán megnéztem hogy ma mire lehet fogadni és mivel én úgy gondoltam hogy 5 különböző meccsre kell fogadni(a 6 mai meccsből) így bele kell vennem olyan meccseket is amelyekről fogalmam sincs.Így az ott(SB kínálatában lévő)4 vegyespárosnak utánanéztem!Hogy mégis kifélék-mifélék mielőtt tippelek rájuk.És azok bizony azok voltak akik ma játszottak!Nem pedig azok akik most utólag a fogadástörténetemben szerepelnek!Ezek most teljesen ismeretlen és új nevek megint számomra!!Amikor megtettem a fogadásokat akkor nem néztem meg hogy mégis miket ír be a fogadástörténetbe,megelégedtem azzal hogy elfogadta a fogadásomat és levonta a pénzt az egyenlegemből.Már egy órát elpazaroltam az időmből az ügyfélszolgálatnál,hibáztak elismerik és sajnálják.Ennyi,a bónuszt nem adják oda.A fogadás nem érdekes mert az egyik nyert volna a másik meg vesztett és különben is hogy a fenébe tudnám bizonyítani hogy én a mai meccsekre fogadtam?A fogadástörténetben más van már.A hiányzó bónusz fáj(mert csak ezért játszottam!),mert így veszteséges lett az ügylet meg hogy időt pazaroltam rá.Elismerik hogy hibáztak,de kárpótlás nem jár.Ez is egy fapados társaság.

Hát azért saját hibából elég nehéz lehet egy lejátszott meccsre fogadni, tehát tuti az iroda sunnyog. Lehet jobban járnál ha az angol supportnak írnál, lehet ők megértőbbek.

Nem tudom,hogy utána néztél-e pontosan a feltételeknek,kétszer már én is megjártam a bónusszal és most tudok csak pontosan mindent,hogy ne hibázzak.1. Az összes fogadást aznap 0-24 kell megtenni és még aznap le is kell zárulnia(mindegyiknek,aznap kötött és lezárt fogadás).Én egyszer ezzel szívtam.2.hogy nem a magyar 0-24 számít,hanem a GMT,vagy nem tudom pontosan(+- 2 óra)Egy másik alkalommal már éjfél után fogadtam kétszer és nappal még további 4-et és vártam a bónuszom és közölték,hogy csak 4 fogadást tettem.Szoptam és igazából jogosan.Ezeknek utánanéztél már pontosan?

A sportingbet supporttal tárgyalhatsz ilyen ügyben, de totálisan felesleges, mert időpocsékolás. Még ha igazad van, akkor is leszarják! Ha meg nincs, akkor nincs miről beszélni!

Sportingbet - 10% extra nyeremény gyűjtőfogadásaidra!


2013.07.09. 01:01 - 2013.07.10. 00:59 CEST
Tegyél meg egy minimum 4 fogadásból álló gyűjtőfogadást és, ha nyer hozzáadnak nyereményedhez 10%-ot egészen 12000 Ft-ig.

Ez az ajánlat azon gyűjtőfogadásokra érvényes, amelyek 2013.07.09. 01:01 - 2013.07.10. 00:59 CEST között kerülnek megtételre és lezárásra.
Ebben az ajánlatban csak a legalább 4 tagból álló "gyűjtő" fogadások vesznek részt. Az olyan fogadások mint a "Döntetlen: tét visszajár" nem számítanak.
A maximális bónusz játékosonként 12000 Ft.
Kifizetés előtt a bónuszt 5-ször kell minimum 1.5-ös oddson megforgatni.

Használd ki a Sportingbet gyűjtőfogadásokra adott promócióját , nyiss számlát ITT!

A bónuszforgatásba tapasztalatom szerint az 1,5 alatti szorzójú fogadások is beleszámítanak. Érdemes figyelni a számlatörténet - tranzakcióknál a promotion pay out bejegyzést. Ez jelzi, hogy egy adott bónusz forgatása befejeződött.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 10, 2013, 01:02:39
A bónuszforgatásba tapasztalatom szerint az 1,5 alatti szorzójú fogadások is beleszámítanak. Érdemes figyelni a számlatörténet - tranzakcióknál a promotion pay out bejegyzést. Ez jelzi, hogy egy adott bónusz forgatása befejeződött.

Nekem meg úgy tűnt régebben, hogy ha egymás után több bónuszt kapsz, akkor azt nem tudja kezelni  a rendszerük és gyorsan teljesül a forgatási követelmény, mintha az új bónusz eleve kioltaná a régit...
Nem láttam nyomát, hogy összeadódnának a követelmények ilyenkor.

Sportingbet - Tour de France 10% bónusz!


2013.07.10. 01:01 - 2013.07.11. 00:59 CEST
Tegyél meg a mai nap bármennyi tétet a rajt előtt a Tour de France csapat egyéni időfutamára és 10%-kal megnövelik nyereményed akár 12000 Ft-ig.

Ez az ajánlat azon Tour de France csapat egyéni időfutamra a rajt előtt megtett egyedi és gyűjtőfogadásokra érvényes, amelyek 2013.07.10. 01:01 és 2013.07.11. 00:59 CEST között kerülnek megtételre és lezárásra.
Fogadásainak nettó nyereményéhez (kifizetés minusz tét) +10% bónusz kerül hozzáadásra.
A maximális bónusz játékosonként 12000 Ft.
Mielőtt számlájáról kivenné bónuszát azt 5x-ször meg kell forgatnia minimum 1.5x vagy magasabb szorzójú eseményeken.

Használd ki a Sportingbet Tour de France-ra adott promócióját, nyiss számlát ITT!

A tegnapi ajánlat szerint tettem egy 4-es kötést, aminek az utolsó eleme a Mahut, N v Williams, R meccs volt. 21:30-ra volt kiírva, de esőszünet miatt csak 23:30-kor kezdték el. Viszont így is véget ért 0:52-kor. A fogadást viszont csak 3:12-kor értékelték ki, így kicsúsztam a 0:59-es határból, és nem kaptam bónuszt. Ez elég nagy szemétség tőlük, hiszen azért nem jár bónusz, mert ők lassan értékelnek ki. Az ügyfélszolgálatnál reklamáltam, de persze elhajtottak. Szóval figyeljetek oda a hasonló akcióknál, hogy egyrészt tenisznél a kezdés csúszhat, másrészt a kiértékelés több órát is igénybe vehet...