Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lucho Dátum február 14, 2019, 12:56:25
Kiutalni lehet rá, bet365 és unibeten is biztosan működik.
Sportingbull, Betclick és Betfair is működik.

Sportingbullon is van kifizetes mypaysafe-re? Es ha igen, mennyi ido mire kier?
Kaptam egy depo bonusz ajanlatot, de a feltetelek kozott el van dugva hogy se Skrill, se Neteller nem jatszhat.

Kérdésem lenne, hogy ha csinálok ilyen paysafecard-ot akkor azt online feltudom tölteni pénzel? illetve a kifizetés bankra történik? mert ahogy néztem általában ezzel belehet fizetni legtöbb irodához.

Idézetet írta: Betman91 Dátum május 24, 2019, 15:31:03
Kérdésem lenne, hogy ha csinálok ilyen paysafecard-ot akkor azt online feltudom tölteni pénzel? illetve a kifizetés bankra történik? mert ahogy néztem általában ezzel belehet fizetni legtöbb irodához.

PIN kodokkal fel tudod tolteni az online egyenleget. Bet365 biztosan kifizet paysafe-re, ha "my paysafecard"-dal fizetsz be es nem "paysafecard"-dal, de pl Unibet csak bankszamlara kuldi vissza(legalabbis nalam, naluk eleg valtozo).

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 26, 2019, 19:03:02
Sportingbullon is van kifizetes mypaysafe-re? Es ha igen, mennyi ido mire kier?
Kaptam egy depo bonusz ajanlatot, de a feltetelek kozott el van dugva hogy se Skrill, se Neteller nem jatszhat.

Fizess be ilyen esetben paysafecarddal. Kifizetést bármilyen opcióval kérheted,ami már done.
Az általam játszott irodák közül egyedül a bet365 engedi csak az utolsó method szerint.
A többi iroda felkínálja az összes lehetséges kifizetési módot,amivel már történt befizetés.
Szóval bármivel fizetszbe,kikérheted Skrillre,ha már fizettél be vele akár csak egyszer is.

Bet365-re 1500Ft a minimum befizetés paysafecardal. Nekem meg 1457 Ft ot ír ha beírom a kódot, valami más iroda ahova belehet ennyit?

Betclicnel 1000 a minimum kartyaval es Skrillel is, talan ennel is igy van.

Idézetet írta: csatarid Dátum május 27, 2019, 21:07:36
Bet365-re 1500Ft a minimum befizetés paysafecardal. Nekem meg 1457 Ft ot ír ha beírom a kódot, valami más iroda ahova belehet ennyit?

1xbet-en 250 HUF a minimum befizetés, és van is PaySafeCard-os befizetés!  ;)

Sziasztok!

Nektek a pay-station applikációban működik a bankkártya regisztráció?
Illetve tudtok vásárolni benne?

Előre is köszi a válaszokat!

Szia igen működik minden vele többször is használtam már a héten.

Szevasztok!Lenne egy kérdésem.A WH-ra magyar paysafeccardal be lehet fizetni?

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum szeptember 16, 2019, 10:31:18
Szevasztok!Lenne egy kérdésem.A WH-ra magyar paysafeccardal be lehet fizetni?

Szia,

tudsz/valaki tud paysafecardot szerezni? itt a közelbe nem lehet venni. Paypallal fizetek.

Szia! Én holnap akarok venni, szóval megoldható. Írj privit!

Valahogy nem tudom atjatszani  a paysafet skrillre vagy paypalra? Direkt befizetne nem tudok rájuk vele ahogy nézem

Skrillre lehet psc-vel befizetni