Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: bardani Dátum március 09, 2012, 13:15:47
Sziasztok,
bet-at-home-on kuponnal nyertem egy kisebb összeget és szeretném kivenni. Szeretném megtartani euróban, ezért arra gondoltam csinálnék egy skrill-es számlát és tennék fel róla pénzt, majd levenném arra a teljes összeget. Akkor ehhez eurós számlát kellene nyitnom, amit OTP-s forint számláról tudnék feltölteni. Milyen költségekkel járna ez a művelet? Mire kellene figyelnem számlanyitáskor és utaláskor? Előre is köszönöm a válaszokat.

Szia!

Ezek a skrill díjai: https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees
Ezen kívül ugye a forintodat átváltják eurora, ami nagyjából azon az összegen fog menni, mint amit írnak euroról más pénznemekre. Ezt megnézheted a fenti linken, a felsorolt díjak alatti, wholesale exchange ratesre kattintva.

Hellosztok.
Olvastam, hogy ha a SMS-ben kapom a számlakivonatot és ott is Ft-ba szerepel, akkor a banknál kell érdeklődni a pontos összegről. De még is most melyik árfolyamot kérdezem tőlük??? és ha tegnap rosszul írtam be az értéket. Ma újra levonnak a számláról, ha igen akkor mi történik az előzővel?? és 3. egyben utolsó kérdésem, hogy tized, század, ezred pontossággal kell megadni???

Azt kell megkérdezni a banktól, hogy hány euróval terhelték meg a számládat. Én Erstés vagyok, nekem a bankszámlakivonaton is csak forintban jelenik meg, így én felhívtam a telebankot, ahol egy percen belül meg tudta mondani az ügyintéző. Század pontosan kell megadni az MB-nél, de ne tippelj, 3 esélyed van csak.

OTP-nél vok és felhívtam az ügyfélszolgálatot. Szépen megmondtam, hogy egy bizonyos összeget leemeltek a számlámról csütörtökön (15.-e) ezt az összeget meg tudnák-e mondani pontosan Euroban. Erre a válasz az volt: "Csütörtökön, nem volt árfolyamunk."-.-' Mondom oké de attol valahogy még csak át tudja számítani. Erre azt mondta, hogy szerda árfolyamon át tudja számolni és ilyeneket kérdezett, hogy devizába vagy valutába? Eladásiba vagy vételibe? Erre gőzőm se volt mit válaszoljak.:S

Idézetet írta: sotet93 Dátum március 17, 2012, 15:55:47
OTP-nél vok és felhívtam az ügyfélszolgálatot. Szépen megmondtam, hogy egy bizonyos összeget leemeltek a számlámról csütörtökön (15.-e) ezt az összeget meg tudnák-e mondani pontosan Euroban. Erre a válasz az volt: "Csütörtökön, nem volt árfolyamunk."-.-' Mondom oké de attol valahogy még csak át tudja számítani. Erre azt mondta, hogy szerda árfolyamon át tudja számolni és ilyeneket kérdezett, hogy devizába vagy valutába? Eladásiba vagy vételibe? Erre gőzőm se volt mit válaszoljak.:S
Az ügyfélszolgálatosnak látnia kell a számládat és a számlamozgásokat.Megmondod neki hogy keressen egy kártyás vásárlást néhány eurós összegről és mondja meg a pontos euró összeget.
Lehet nála is csak később jelenik meg nem tudom de lehet ma is meg tudja mondani.
Banki árfolyamhoz semmi köze az egésznek

Sziasztok!
Lejárt a regisztrált bankkártyám.Ha beregisztrálom az újat, akkor megint végig kell játszani ezt a játékot, hogy mennyit vontak le, meg ilyenek?

Ha a kártyaszám ugyanaz maradt, akkor elméletileg nem, másképp újra kell ellenőriztetni.

Ugyanaz maradt, csak későn eszméltem és már küldött az MB egy üzenetet hogy törölték mert lejárt. Csak most regisztráltam az újat.

Hali!

Röviden leírom:
euros számlám van és euros kártyám.
Ha benzinkúton tankolok és fizetek vele akkor nem von le költséget?
Mindegyik kútnál lehet használni?

Előre is köszönöm a választ!

Konverziós dijat nem fog levonni. Én sok helyen használtam a kártyát, Mo, Ro, Németo, Hollandia, mindenhol működött. Online volt amikor visszautasitották a tranzakciót, de ritka.

sziasztok!

nagyon alapvető kérdésem lenne

csináltam egy mb-s számlát a SfGuru miatt és az lenne a kérdésem hogy azzal a pénzel csak akkor tudok akármit is csinálni ha kérek egy kártyát?
(gondolom itt pl.: Bet365-re befizetni)

Idézetet írta: lorii Dátum március 19, 2012, 20:36:16
sziasztok!

nagyon alapvető kérdésem lenne

csináltam egy mb-s számlát a SfGuru miatt és az lenne a kérdésem hogy azzal a pénzel csak akkor tudok akármit is csinálni ha kérek egy kártyát?
(gondolom itt pl.: Bet365-re befizetni)

Nem. Kártyát ha akarsz rendelsz, s ha nem nem.  :P

nem tudom van e rám ideje valakinek de ha lenne türelme leirná alaposan hogy hogy bírnák befizetni a Bet365-re.  :-\

Idézetet írta: lorii Dátum március 19, 2012, 20:43:16
nem tudom van e rám ideje valakinek de ha lenne türelme leirná alaposan hogy hogy bírnák befizetni a Bet365-re.  :-\

Szívesen,csak ne itt! Privátba rádírok.  ;)

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 19, 2012, 20:45:01
Szívesen,csak ne itt! Privátba rádírok.  ;)

Itt miért nem jó, Pikaa?