Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!

Kaptam egy ilyen jóváírást az irodától.

2018.07.16. 15:00    France - World Championship Leaderboard Cash Prize

ezzel a szöveggel. De nem emlékszem már, hogy mi is volt ez a tippjáték. Valahol vissza tudom nézni a saját tippjeimet? Vagy egyáltalán mi volt ez a promó? Lehet volt ilyen kaparós játékon is a tipp? És ezt kapartam volna, mármint a Franciákat?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum július 17, 2018, 10:59:38
Hali!

Kaptam egy ilyen jóváírást az irodától.

2018.07.16. 15:00    France - World Championship Leaderboard Cash Prize

ezzel a szöveggel. De nem emlékszem már, hogy mi is volt ez a tippjáték. Valahol vissza tudom nézni a saját tippjeimet? Vagy egyáltalán mi volt ez a promó? Lehet volt ilyen kaparós játékon is a tipp? És ezt kapartam volna, mármint a Franciákat?

Sztem ez az a kaparos kartya lehet ami a vb alatt volt elerheto. Mindenki kaparhatott egy csapatot, aztan gyujtogethette a pontokat pokeren (es a kaszinoban?). De ez csak tipp.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum július 17, 2018, 10:59:38
Hali!

Kaptam egy ilyen jóváírást az irodától.

2018.07.16. 15:00    France - World Championship Leaderboard Cash Prize

ezzel a szöveggel. De nem emlékszem már, hogy mi is volt ez a tippjáték. Valahol vissza tudom nézni a saját tippjeimet? Vagy egyáltalán mi volt ez a promó? Lehet volt ilyen kaparós játékon is a tipp? És ezt kapartam volna, mármint a Franciákat?
igen és mindenki kapott aki a franciákat kapta

Magyarok nem tudnak már regisztrálni...

Idézetet írta: Labs Dátum augusztus 29, 2018, 17:06:37
Magyarok nem tudnak már regisztrálni...

Sportingbet témában ez jelezve volt. A regisztrálás ideiglenesen van felfüggesztve.

Sziasztok!
Remélem tud valaki segíteni! :)
Olyan kérdésem lenne,hogy tudok-e más számlájára kifizetést igényelni?

Idézetet írta: Carlito18365 Dátum augusztus 31, 2018, 08:02:47
Sziasztok!
Remélem tud valaki segíteni! :)
Olyan kérdésem lenne,hogy tudok-e más számlájára kifizetést igényelni?
Nem

Köszönjük, hogy a Bwin.com szolgáltatásait használja. Sajnálattal kell értesítenünk Önt, hogy az Ön országából a jövőben nem fogadhatunk ügyfeleket. Hogy a megfelelő időpontig bezárhassuk a Bwin.com oldalt, de elérhetővé tegyük egyenlegét, egy új számlát hoztunk létre Önnek a Sportingbull.com oldalon. A Sportingbull.com tulajdonosa és üzemeltetője a Geokul Limited, melynek központja és szabályozása Máltán van.

Üdvözöljük a Sportingbull oldalunkon –az új prémium oldal sportfogadásra és kaszinó játékokhoz!

Fogadjon és játsszon ingyen öt napig! Hogy megünnepeljük az új Sportingbull.com oldalunk indulását, számláján öt ingyenes fogadást és 25 ingyenes pörgetést írtunk jóvá!

Minden nap 2018.09.11-15. között számláján jóváírunk egy 300 HUF ingyenes fogadást és 5 ingyenes pörgetést az Starburst játékon ingyen! A FreeBet és az ingyenes pörgetés is 12:00 CEST-től érhető el és 24 óráig érvényes, ne hagyja veszni azokat!

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 11, 2018, 21:18:39
Üdvözöljük a Sportingbull oldalunkon –az új prémium oldal sportfogadásra és kaszinó játékokhoz!

Fogadjon és játsszon ingyen öt napig! Hogy megünnepeljük az új Sportingbull.com oldalunk indulását, számláján öt ingyenes fogadást és 25 ingyenes pörgetést írtunk jóvá!

Minden nap 2018.09.11-15. között számláján jóváírunk egy 300 HUF ingyenes fogadást és 5 ingyenes pörgetést az Starburst játékon ingyen! A FreeBet és az ingyenes pörgetés is 12:00 CEST-től érhető el és 24 óráig érvényes, ne hagyja veszni azokat!

Úgy látszik, nem vagy elég nagy vesztő :)
Én napi 1500 freebetet és 15 pörgetést kaptam  :D

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 12, 2018, 08:39:40
Úgy látszik, nem vagy elég nagy vesztő :)
Én napi 1500 freebetet és 15 pörgetést kaptam  :D
Én több éve nem töltöttem fel, mégis kaptam napi 10 euró freebetet és 25 pörgetést.

A Sportingbet és a Bwin bezárta az ajtót a magyar játékosok előtt. Folytatás a Sportingbullon?

A magyar online szerencsejáték ipar egyik legrégebbi és komoly játékosbázissal rendelkező irodája, a Sportingbet, a hazai szabályozásra hivatkozva úgy döntött, hogy kilép a magyar piacról. Itt jön viszont a csavar, ugyanis a meglévő játékosait átköltöztette egy eddig számunkra is ismeretlen irodához, a Sportingbullhoz. Olvasd tovább

Mivel a korábbi téma le lett zárva, ideje nyitni egy sajátot(remélem nem probléma), ha már újra fogadnak magyarokat.


Nem voltam régen nagy bwin rajongó, de nagyon tetszik ez az új bwin. Magyar freeroll a pókeren és nagyon jó kis promók a fogadóknak. 3000ft fogadásért naponta adnak egy lehetőséget hogy két ajándék közül válasszunk, eddig 6ból volt egy 25, két 10, egy 5 és egy2eurós freebet illetve egy freespins. Ezen kívül van egy másik ajtónyitogatós promó is, ott is lehet jó dolgokat szerezni.


Elvileg ha a korábbi számlád nem működik,mert belépés után még mindig átirányít a sportingbullra, nyithatsz újat. Verifikáció gyors, email support szintén, van live chat.

Megnyitottam a régi témát és áthelyeztem oda a hozzászólásod.  :cya:

A régi felhasználónévvel elzavart, hogy Magyarországról nem fogadnak játékosokat, de engedett újat regisztrálni, és elvileg egy személyi feltöltéssel a verifikáció is megoldódott. Kártyás befizetésnél ígér valami bónuszt, tudja valaki, hogy ennek pontosan milyen feltételei vannak? Én sehol sem találok róla  semmit.