Chat használata

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#120 május 01, 2018, 14:29:38, BaXee

Na ne mááááááááááááár :'(
A legjobb funkció volt :(

Kár, hogy megszűnt a chat. Ritkán léptem fel, de akkor jó volt.  :beerchug:

Idézetet írta: drogos Dátum július 11, 2018, 21:34:51
Kár, hogy megszűnt a chat. Ritkán léptem fel, de akkor jó volt.  :beerchug:

Valóban jó volt, kezdetben.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 11, 2018, 22:46:54
Valóban jó volt, kezdetben.  :ok:
Szerintem is jó lenne újból a chat használata. A helytelen viselkedést szerintem egy egyszerű etikai kódex elkészítésével el lehetne kerülni. A szankciók lehetnek figyelmeztetés, x időre kitiltás ...

A rózsákat butyi mester öltözőjébe küldjétek.

Idézetet írta: TiB Dátum július 12, 2018, 14:18:33
A rózsákat butyi mester öltözőjébe küldjétek.

Ez megtévesztő. Nehogy még a végén azt higgye, hogy miatta szűnt meg.  :D

#127 július 16, 2018, 08:06:43, butyi
Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 15, 2018, 22:05:36
Ez megtévesztő. Nehogy még a végén azt higgye, hogy miatta szűnt meg.  :D
:ok: :great:
:cya:

#128 március 20, 2019, 09:50:54, SPF Admin
Sportfogadas.org Chat 2019

Páran már közületek láttátok/használtátok, aki esetleg még nem értesült róla, annak szólunk most: újra van chat!

A chat bárki számára elérhető amennyiben regisztrálva van a fórumunkon és rendelkezik minimum 5 hozzászólással.

A chat elérhető úgy a fórumon, mint weboldalunk bármely részlegén (lásd a csatolt képeken!).

Akit mondjuk zavar a chat jelenléte, az el is tudja rejteni, a jobb szélső gomb segítségével (lásd harmadik csatolt kép).

Ha bármilyen kérdésetek van, vagy valamilyen hibát tapasztaltok, akkor megkérünk benneteket, hogy jelezzétek.

Fontos infó!

A chat minden egyes fórumtag számára használható kommunikációs eszköz, amennyiben bizonyos feltételek (pl. minimum hozzászólásszám stb.) teljesítve vannak.

A chat nincs moderálva, viszont a sértegetés, személyeskedés stb. és a fórum szabályzatában foglalt pontok mind érvényesek.

Megkérünk benneteket, hogy ennek tudatában cselekedjetek.

Köszönjük.



Van discord...
Aki a régi és mostani tagokkal akar beszélgetni. Amúgy meg tényleg felesleges volt a chat mert hiába írt be az ember valamit senki nem válaszolt