Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Egy olyan kérdés lenne. Úgy jó lenne-e ha anyának csinálok 1 accot és az én mail címemmel. Mert a nevén van a számla is. Gondolom akkor már nemlenne gond a kifizetéssel nem? :)
Ja és még annyi, hogy a nevének a bwin-en a leánykori nevét vagy a férjes nevét írjam?

Hat azt add meg amelyik szerepel a személyazonosító igazolványon!

Idézetet írta: kuki Dátum december 02, 2011, 18:51:38
Hat azt add meg amelyik szerepel a személyazonosító igazolványon!

köszi

Idézetet írta: lacika2011 Dátum december 02, 2011, 18:38:06
Háát postán húztam már 1 jópár tippmixet, de általában elment. :( Igaz nemcsak nekem, hanem haveroknak is. Hiába tudja még a játékosok születési helyét is, annyit mindent tud a fociról, de akkor se tud nyerni. Csak nagyon ritkán. Húztam már 14 meccset is és 12 bejött. Ja és általában amiket huzok ilyen 5-6-7 meccseket abból mindíg 1 megy el...  :S kicsit idegesítő, mert mindíg azt mondom, na látod csak 1 meccsel kellett volna kevesebbet húzni és nyern volna. :DD

A tippmix szelvényt ha kitöltöd, balra alul láthatod, hogy milyen kombinációkat játszhatsz.
Feladhatod úgy is, hogy 1 vagy 2 "hibapontosra" teszed.   ;)
Persze így nem lesz olyan jólesően magas az elérhető maximális nyereményed, de a nulla nyereménynél minden megoldás jobb!
(aztán idővel úgyis leszokik az ember a nagyobb kötésekről: egy 5-ös kötés pl. arról szól, hogy 1 meccsért kockáztatod a másik négyen elért nyereményedet. 100% közeli teljesítményre meg a legjobb fogadók sem képesek.)

Hogyha Mastercarddal fizetek be és azt már tudom, hogy ki nem fizetnek rá. Akkor Banki átutalással megcsinálják az Erste-s kártyára hiába Mastercardos igaz? Csak kicsit több időbe tellik. Ha tévedek akkor valaki légyszíves javítson ki. :)

#335 december 02, 2011, 23:53:28, szoh96
a banki átutalást választod és ott megadod a kártyához tartozó folyószámla illetve bank adatait. sztm még hamarabb megvan

Képzeljétek el 11:30kor kiléptem és most belépek és az egyenlegem 0ft!!!! De miért?? nemértem :S :'(

Idézetet írta: lacika2011 Dátum december 03, 2011, 12:31:29
Képzeljétek el 11:30kor kiléptem és most belépek és az egyenlegem 0ft!!!! De miért?? nemértem :S :'(

Nézd meg a számlatörténetet.

Idézetet írta: Milan Dátum december 03, 2011, 13:40:43
Nézd meg a számlatörténetet.

Megoldódott a probléma. köszi.

Egy olyan kéréssel fordulnék hozzátok, hogy aki jártas a rulett matematikában, logikában stb. azt nagyon szépen megkérem írjon egy PÜ-tet nagyon fontos lenne. És köszönöm előre is!

Heló, olyan problémám lenne hogy banki utaláson keresztül befizettem a bwinnek 3000 ft-ot és ma megjött az email emiben a következő állt:
IdézetBefizetési megbízását sikeresen teljesítettük és az összeget fogadószámláján jóváírtuk, így már semmi akadálya sincs annak, hogy kedvenceire fogadhasson.
Namost ennek örömére mentem volna játszani, de mikor beléptem akkor az egyenlegem 0 ft volt.  :o
Megnéztem a tranzakciós részleget ami a következőt mutatta:
2011. 12. 19. 12:40    Buy-in (Kaszinó) / Buy-in (Kaszinó)        - 3000.00
2011. 12. 19. 12:40    Banki átutalás / Banki átutalás        + 3000.00
Namost ez mi? Mi az a -3000 ft és arra ment a +3000 és így pontosan 0 az egyenlegem. Ez miért van? 1. befizetésem volt, miokból vont le nekem 3000 ft-ot?
Légyszi segítsetek nekem ebben. :'(

Idézetet írta: sylar Dátum december 19, 2011, 16:47:30
Heló, olyan problémám lenne hogy banki utaláson keresztül befizettem a bwinnek 3000 ft-ot és ma megjött az email emiben a következő állt:Namost ennek örömére mentem volna játszani, de mikor beléptem akkor az egyenlegem 0 ft volt.  :o
Megnéztem a tranzakciós részleget ami a következőt mutatta:
2011. 12. 19. 12:40    Buy-in (Kaszinó) / Buy-in (Kaszinó)        - 3000.00
2011. 12. 19. 12:40    Banki átutalás / Banki átutalás        + 3000.00
Namost ez mi? Mi az a -3000 ft és arra ment a +3000 és így pontosan 0 az egyenlegem. Ez miért van? 1. befizetésem volt, miokból vont le nekem 3000 ft-ot?
Légyszi segítsetek nekem ebben. :'(


Szerintem írj a supportnak,más nem tudok mondani ???

írtam, várom a válaszukat, de akkor sem értem hogy az 1. befizetésemnél miért vont le 3000 ft-ot buy in (kaszinó) indokkal mikor most kezdtem az egész bwines dolgot, semmit nem vettem a kaszinóba, csak az ingyenes rulettet próbáltam ki :(

Idézetet írta: sylar Dátum december 19, 2011, 19:28:11
írtam, várom a válaszukat, de akkor sem értem hogy az 1. befizetésemnél miért vont le 3000 ft-ot buy in (kaszinó) indokkal mikor most kezdtem az egész bwines dolgot, semmit nem vettem a kaszinóba, csak az ingyenes rulettet próbáltam ki :(

Hát akkor,talán nem volt ingyenes a rulett,amin játszottál  :P

Idézetet írta: Pikaa Dátum december 19, 2011, 20:31:06
Hát akkor,talán nem volt ingyenes a rulett,amin játszottál  :P

Ez fura volna, nem is lehet rudtommal :) hitelbe kaszinózni.