Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nézd meg, hogy a kaszinóban sincs? Esetleg valaki feltörte volna a számlád?

Húúh megodódott a problémám, nos volt 1 bónuszajánlat és amiatt volt ez a gubanc, de lemondtam a bónuszt és most már a főoldalon írja a 3000 ft-omat :)
kösz mindent

Idézetet írta: sylar Dátum december 20, 2011, 11:25:28
Húúh megodódott a problémám, nos volt 1 bónuszajánlat és amiatt volt ez a gubanc, de lemondtam a bónuszt és most már a főoldalon írja a 3000 ft-omat :)
kösz mindent

Na jól van  :)

Idézetet írta: ZoZyKa05 Dátum november 06, 2011, 16:33:27
Hali mindenki.

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap felutaltam 2500 Ft-ot bwin-re (OTP Master Card). Ma szeretnék kiutalni magamnak 7200 Ft-ot. De nem tudom hogy van. Feltöltöm a személyim képét... aztán banki átutalás? mert akkor Master Card-ra nem tudok utalni... ha jól olvastam :( SWIFT/BIC-kód és az IBAN kódot honnan tudom meg? előre is köszi a segítséget.

Az OTP Bank SWIFT kódja: OTPV-HU-HB 
Az IBANt meg a havonta banktól kapott leveledben találod. Mastercardra nem tudsz utalni, ami elég érdekes... (Mivel Európában ez a vezető kártyagyártó), azonban bankszámládra vagy Skrillre minden további nélkül kérheted a pénzed. Skrillről meg tudsz bankkártyára, többek között MasterCardra is.

Idézetet írta: drogos Dátum december 21, 2011, 21:16:17
Mastercardra nem tudsz utalni, ami elég érdekes...
Tudtommal sehol nem tudsz direkt MasterCardra kiutalni, max a kártyához rendelt számlához. Ez pedig a Mastercard politikája miatt.

#350 december 22, 2011, 01:00:51, drogos
Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 22, 2011, 00:53:20
Tudtommal sehol nem tudsz direkt MasterCardra kiutalni, max a kártyához rendelt számlához. Ez pedig a Mastercard politikája miatt.

Igazad van, elég rosszul fogalmaztam + tévedtem is :D

Mi a politikája a MC-nak?

Idézetet írta: drogos Dátum december 22, 2011, 00:58:36
Igazad van, elég rosszul fogalmaztam + tévedtem is :D

Mi a politikája a MC-nak?

Az, hogy semmilyen szerencsejáték szolgáltatótól nem fogad kifizetést MC bankkártyára, azt közvetlenül a bankszámlára kell kérni IBAN szám és SWIFT kód megadásával.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum december 22, 2011, 08:40:02
Az, hogy semmilyen szerencsejáték szolgáltatótól nem fogad kifizetést MC bankkártyára, azt közvetlenül a bankszámlára kell kérni IBAN szám és SWIFT kód megadásával.

Leírtad a nyilvánvalót:) Az okra vagyok kíváncsi  ;)

Nem tudjuk az okát, csak annyit, hogy az MC nem engedi.

Hali!! nem csak az Mc nem engedi,hanem semmilyen bank már a betéti kártyára az azonnali utalást,csak bankiátutalás,wagy hitelkártyára csak!! :crazy:

Sziasztok!
Nemrég regisztráltam a bwinre de az utalással kis gondom akadt. Budapest banknál vagyok és nem tudom az adatokat rendesen megadni (internetetbankban):
1. A "Stichting Smart2Pay Escrow Services" név nem fér ki. Ezt lehet rövidíteni valahogy?
2. A bank nevét (ING bank) nem kéri, gondolom ez nem is fontos.
3. Referencia számot vagy utalás célját nem tudom hova írjam, van egy bizonylat azonosító (gondolom ide ne, csak azért gondolkodtam rajta mert pont 8 karakter kell ide is) meg egy közlemény mező. A közleménybe írhatom mint pl: "Referencia szám:12345678"?

Sztem használj abaqoost.

Mindössze regelned kell az oldalon, ott megvan hogy melyik bankból melyik számlaszámra kell küldeni a pénzt, szépen bebattyogsz egy bankba(olyanba is mehetsz ahol nincs számlád) megadod a számlaszámot a közleménybe meg bediktálod a felhasználóneved. A pénz szinte azonnal a számládra kerül, és utalhatod tovább pl a bwinre.
Kifizetni utána meg simán tudod bankszámlára.

Ez sokkal gyorsabb megoldás és biztonságos.

Idézetet írta: Metarp Dátum január 05, 2012, 21:17:18
Sziasztok!
Nemrég regisztráltam a bwinre de az utalással kis gondom akadt. Budapest banknál vagyok és nem tudom az adatokat rendesen megadni (internetetbankban):
1. A "Stichting Smart2Pay Escrow Services" név nem fér ki. Ezt lehet rövidíteni valahogy?
2. A bank nevét (ING bank) nem kéri, gondolom ez nem is fontos.
3. Referencia számot vagy utalás célját nem tudom hova írjam, van egy bizonylat azonosító (gondolom ide ne, csak azért gondolkodtam rajta mert pont 8 karakter kell ide is) meg egy közlemény mező. A közleménybe írhatom mint pl: "Referencia szám:12345678"?

Nem baj ha nem fér ki teljesen a név, írd csak ezt: "Stichting Smart2Pay"   a referencia számot pedig közleménybe küld el, nem kell mellé írni semmit, elég a szám. Sok sikert!

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 05, 2012, 21:44:04
Sztem használj abaqoost.

Mindössze regelned kell az oldalon, ott megvan hogy melyik bankból melyik számlaszámra kell küldeni a pénzt, szépen bebattyogsz egy bankba(olyanba is mehetsz ahol nincs számlád) megadod a számlaszámot a közleménybe meg bediktálod a felhasználóneved. A pénz szinte azonnal a számládra kerül, és utalhatod tovább pl a bwinre.
Kifizetni utána meg simán tudod bankszámlára.

Ez sokkal gyorsabb megoldás és biztonságos.

Köszönöm a tippet! De nem teljesen értem ezt az abaqoost: "olyan speciális online vásárlási utalvány, amit interneten keresztül tud beváltani az Abaqoos voucher elfogadóhelyeken" A bwint nem találom mint ilyen elfogadóhely, elfogadja ezt vagy simán lehet itt utalni is?

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum január 05, 2012, 21:44:42
Nem baj ha nem fér ki teljesen a név, írd csak ezt: "Stichting Smart2Pay"   a referencia számot pedig közleménybe küld el, nem kell mellé írni semmit, elég a szám. Sok sikert!

Ok, kösz a segítséget, ez így egyszerűbbnek tűnik, remélem megkapják. :)