Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!
Katt a számlám menüre általános fül oldalt és havi befizetési limitet nézd meg ha 9500000 ft ot látsz nem, ha mást állítsd át erre az összegre ....ha így sem akkor valószínű korlátozás....de kell idő míg ezt aktiválják neked

Ő nem a befizetési limitről beszél.. hanem a fogadási limitről. és igen, korlátozták 100euróra

fel akart rakni többet .. lehet befizetés is nézze meg azt is

De nyert 251 rúgót, és ezért akar többet felrakni, de csak 28k engednek neki. Szerintem is a fogadási limitre gondolt. ;)

Igen a fogadási limitre gondoltam. Nem tudom elhinni, hogy egyetlen nagyobb nyeremény miatt korlátoztak 100 euróra. Fogadni is csak 2 hetente szoktam, pár száz, max ezer forinttal. Nem értem. Ja és sosem élőben.

Legalább megmarad a 250k :D

Ha van fogadási limitem, akkor van nyerési limitem is, ugye?

#727 október 28, 2012, 03:10:20, vmlinuz
Idézetet írta: tommyka_ Dátum október 26, 2012, 03:54:51
az többnyire azért van mert nem figyeltek az iesnare-re. Aki nem tudja mi az olvasson utána.
Most viccelsz, vagy csak egyszerűen mindenkit hülyének nézel? Igen, mindenkit azért korlátoznak, mert a haverját mindenki áthivta oszt agyonnyerte magát az ő gépén  :'(

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 28, 2012, 03:04:26
Most viccelsz, vagy csak egyszerűen mindenkit hülyének nézel? Igen, mindenkit azért korlátoznak, mert a haverját mindenki áthivta oszt agyonnyerte magát az ő gépén  :'(

Hihetetlen amúgy, hogy ezeknek 3 nap kell egy netelleres kifizetéshez, és hétvégén egyáltalán nem dolgoznak.

Sziasztok !

Az nagy gond ha Banki átutalásnál nem írtam oda a referencia számot ?

Az.Nekem ez miatt egyszer örökre eltűnt egy kisebb befizetésem.Odaírtam a ref számot csak nem vettem észre hogy nem fért már oda ahova kellett.Pár ezer forint volt nem foglalkoztam vele.

Köszönöm ! Hát akkor úgy érzem nekem is ez lesz !:) de remélem valahogy meg lehet oldani !:)

Idézetet írta: Tomcsii Dátum október 28, 2012, 22:56:10
Köszönöm ! Hát akkor úgy érzem nekem is ez lesz !:) de remélem valahogy meg lehet oldani !:)

Azt látja a fogadó fél, hogy honnan indult az utalás, tehát ha nem tudja rákönyvelni/hozzárendelni egyik fogadószámlához sem, akár vissza is utalhatná a pénzt.
Esetleg az utalást igazoló képpel, bizonylattal írj az ügyfélszolgálatnak, hátha utólag így a számládra kerülhet a pénz.

A helyzetet bonyolítja, hogy nem közvetlenül a bwinnek utaltál, hanem valami pénzgyűjtő cégnek, így akadozhat a kommunikáció a felek között...

Köszönöm szépen a segítséget !:) Írtam az ügyfélszolgálatnak remélem sikerül !:)

Így van ahogy Knapp mondja meg lehet oldani,csak utalás másolatokat kell küldözgetni és mivel nekem kis befizetés volt nem foglalkoztam vele.