Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nekem meg a bankszámlára utalás dijai okoztak vérnyomás emelkedést  :crazy: úgy látszik még lehet lejjebb sülyedni  :noway: viszlát bwin ;D

Mennyi volt?Mert a múltkor kivettem 11000-et és ha jól emlékszem 1500-at levontak.Máshol ennyi nem szokott lenni.

Most nézem az oldalon ha minden igaz 2118 ft az utalás költsége :(

Idézetet írta: zsolti25 Dátum december 18, 2012, 19:30:32
Valaki tudja hogy skrillre mennyi idö alatt nyomják ki a lówét??

Ma délután kértem ki skrillre, kb. 4 óra alatt megérkezett. :ok:
Eddig mindig kevesebbet kaptam, mint amennyit lekértem, a váltások miatt mindig mínuszban jöttem ki, hiába van Ft-ban a bwin számlám és a Skrill számlám is. A bwin átváltotta még talán Euró-ra is. Úgy néz ki ezek a váltási költségek megszűntek, tehát most már pontosan annyi jön, amennyit lekérünk.

Idézetet írta: Salvio Dátum december 18, 2012, 21:58:52
Ma délután kértem ki skrillre, kb. 4 óra alatt megérkezett. :ok:
Eddig mindig kevesebbet kaptam, mint amennyit lekértem, a váltások miatt mindig mínuszban jöttem ki, hiába van Ft-ban a bwin számlám és a Skrill számlám is. A bwin átváltotta még talán Euró-ra is. Úgy néz ki ezek a váltási költségek megszűntek, tehát most már pontosan annyi jön, amennyit lekérünk.

Na most kedvet csináltál egy kiutaláshoz!  :)
Igen, eddig mindig átváltották euróba.
Pár hete elég jót leveleztem velük a váltási költségek miatt, írták, hogy a bankjuk árfolyamát használják.
Mondom, melyik ez az árfolyam és hol találhatom meg?
Cserébe a magyar pénzváltók (bankok) aznapi valuta (!) árfolyamait bemásoltam nekik, mindegyik jobban váltott, mint ők.
Megígérték, hogy továbbítják az észrevételeimet!
És most tessék!

Rájött már valaki hogy egyes fogadásokért hány pont jár?

"A Market Pontok és Státusz Pontok megszerzése most sokkal egyszerűbb és érhetőbb lett a bwin oldalán."

Régebben ki volt írva a fogadó szelvényen hogy hány pontot kaptunk érte, most meg nem, tényleg rohadtul sokkal egyszerűbb és érthetőbb..

"Egy EUR 25-ös tét megtételéért 10/1-es (11.00) nyereményszorzó mellett 2.3 pontot kap."

Ja, biztos sokan tesznek 11.00-es oddsra... engem inkább az érdekelne hogy mondjuk egy 500 eurós fogadásért, de 1.01-es oddson, azért hány pont jár? Már írtam a bwinnek, de persze szokásosan nem a kérdésre válaszolnak, csak leráznak hogy nézzem meg a binside programot...idióták.

Idézetet írta: dzoli Dátum december 19, 2012, 10:02:32
Rájött már valaki hogy egyes fogadásokért hány pont jár?

"A Market Pontok és Státusz Pontok megszerzése most sokkal egyszerűbb és érhetőbb lett a bwin oldalán."

Régebben ki volt írva a fogadó szelvényen hogy hány pontot kaptunk érte, most meg nem, tényleg rohadtul sokkal egyszerűbb és érthetőbb..

"Egy EUR 25-ös tét megtételéért 10/1-es (11.00) nyereményszorzó mellett 2.3 pontot kap."

Ja, biztos sokan tesznek 11.00-es oddsra... engem inkább az érdekelne hogy mondjuk egy 500 eurós fogadásért, de 1.01-es oddson, azért hány pont jár? Már írtam a bwinnek, de persze szokásosan nem a kérdésre válaszolnak, csak leráznak hogy nézzem meg a binside programot...idióták.


Tét / Nyereményszorzó / Market Pont

25 EUR   2.00   0.12   
25 EUR   3.00   0.33
25 EUR   4.00   0.57   
25 EUR   5.00   0.81   
25 EUR   6.00   1.05   
25 EUR   7.00   1.30   
25 EUR   8.00   1.55   
25 EUR   9.00   1.80   
25 EUR   10.00   2.05   
25 EUR   11.00   2.30   
25 EUR   12.00 és magasabb   2.50   


Nem véletlen, hogy nem merik a 2-s szorzó alattiakat feltüntetni, ott már lehet, hogy market pont levonás van!   ;D

Knapp, köszi, de ezeket a példákat már láttam, és pont azért kérdeztem, mert ezekből nem derül ki semmi. Régebben amíg még single fogadásokért is járt pont, egy 250000 forintos fogadás után járt 7500 pont ( = 3 EUR), oddstól függetlenül. Valahogy nekem is az az  érzésem hogy a köcsög bwin direkt a nagy oddsok fogadását honorálja sok pontért, a kis oddsokért meg aránytalanul kevés, vagy semmi sem jár.

Idézetet írta: Salvio Dátum december 18, 2012, 21:58:52
Ma délután kértem ki skrillre, kb. 4 óra alatt megérkezett. :ok:

Én meg négy napja netellerre, és sehol semmi...

Idézetet írta: dzoli Dátum december 19, 2012, 21:22:31
Knapp, köszi, de ezeket a példákat már láttam, és pont azért kérdeztem, mert ezekből nem derül ki semmi. Régebben amíg még single fogadásokért is járt pont, egy 250000 forintos fogadás után járt 7500 pont ( = 3 EUR), oddstól függetlenül. Valahogy nekem is az az  érzésem hogy a köcsög bwin direkt a nagy oddsok fogadását honorálja sok pontért, a kis oddsokért meg aránytalanul kevés, vagy semmi sem jár.

A példából az derül ki, hogy ha 1 euróért fogadsz kettes szorzóval, akkor sem kapsz pontot, mert csak két tizedesjegyig számolják.  hehe  (0,12/25 = 0,0048)

A kettes alatti szorzókhoz tartozó pontokat meg majd látjuk az első lezárt fogadások után...

A régi rendszerben a 3. kategóriában már 0,6% feletti bónusz volt a pontrendszernek hála, amire tényleg érdemes volt hajtani.

Most meg ha csak a 2-es szorzókra számolom, 10 euró megszerzéséhez (500 pont) 4166 db 25 eurós fogadásra van szükségem, azaz 104167 euró megforgatása után kapok egy tízest.
0,0095% visszatérítés 2-es szorzók esetén.

Ennél a kettes alatti szorzók csak rosszabbul fizethetnek, nem érdemes ezzel számolgatni, mint jövedelemforrás.  :)

Annyira jó lett az új bwin, hogy tegnap délután óta a számlám menüpontban nem jeleníti meg, hogy egyes fogadások vesztesek, vagy nyertesek. (Gamebookers sem) Közben meg elszámolja, mert az egyenleg változik, de így pl nem tudom, hogy a tegnap előtt óta függőben lévő görög kupa meccsem nyereményét már hozzá adta-e.

Engem az upgrade keretében lekorlátoztak, nem mehetek 100 euro fölé és ebbe a tét is beletartozik, azaz 90 euroval max 1,11-es oddsot választhatnék :)  kipróbáltam többféle fogadási típusnál, de mindenhol ugyanaz :noway: kiveszem én is.

Hogy hogy az upgrade keretében?? Sok volt a számládon vagy nagy összegekben fogadtál?

nem tudom miért, de pontosan azóta, hogy frissült az oldal. nem volt sok a számlámon és általában 50-100 euroval játszom. itt egy screenshot csak próbaképpen, pl raknék 100-at az Atleticora akkor ezt írja rögtön ki és már módosítja is a tétet úgy, hogy csak 99,99 jöhessen ki. röhejes



Idézetet írta: Medve Dátum december 21, 2012, 20:45:53
Hogy hogy az upgrade keretében?? Sok volt a számládon vagy nagy összegekben fogadtál?

Talán sokat nyertél ezzel a módszerrel?? Nem hiszem, hogy a frissítésnek köze lenne hozzá.
Én az utóbbi időben szinte csak buktam, bár én is 80-90 euróval raktam meg a bukott fogadásokat. Remélem, hogy ha veszít az ügyfél, akkor nem kap ilyen korlátozást, bár én is le vagyok korlátozva 100 Euróra, de ez csak fogadási limit, nem pedig nyerési.